Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Ewelcia, u nas też piękna pogoda, zapowiadają 24 stopnie i słoneczko i do piątku pogoda git!mam nadzieję że taka się utrzyma jak bedziemy się wczasować!!!!w sumie byloby idealnie ok 24-28stopni, bo ponad 30 to potem z dzieckiem ciężko....a tak to wymarzona pogoda!


    AMSW super zdjątka, my dziś też kończymy zaj na basenie i beda zdjątka!jupi!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Każą sie odzywać, to się odzywam
      U nas pogoda piękna, ciepełko, słonecznie i po prostu cudnie!
      Wczoraj byliśmy z Małym na placu zabaw, ale zamiast zabawy, to Maly łaził z tatusiem za rękę cały czas (ok. godziny) Cieszyl sie do dzieci i byl niestrudzony w chodzeniu. Polowe drogi do domu tez przeszedl na nozkach. Jest dzielny w tym chodzeniu i sprawia Mu to niemala frajdę, a mi daje powodu do dumy i niemalej radości
      Attached Files



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        No Paulinko a pamiętasz że jeszcze nie dawno pisałaś mi że chciałabyś widzieć Tomusia chodzącego w parku tak jak mój Kubuś, i co doczekałaś się i wcale nie musiałaś tak długo czekać bo Tomuś to zdolniacha i robi BARDZO duże postępy w bardzo krótkim czasie SUPER ciesze się razem z Tobą!!!

        Oleńko
        ja też mam taka nadzieję że te nasze wczasowanie to ze słoneczkiem na plaży przy piwku będzie się odbywać A wy kiedy dokładnie wyjeżdżacie? bo my 3 lipca w sobotę (jupiiiiiii)

        AMSW Już nie jednokrotnie pisałam dziewczyną ze zazdroszczę tym które mają własne podwórko,bo ja to marze o wyłożeniu się na kocyku i przeleżeniu na nim pół dnia ,a Kuba w baseniku,jak na razie to tylko marzenia ale może za rok się już uda zmienić mieszkanie! No i super fotki na basenie, jakby mojego Kubę polewali wodą tak jak na jednym z Twoich zdjęć to on by zaczął panikować i się wyrywać,bo on ma takie odruchy jakby się topił od razu,to samo ma jak jedziemy autem i ja z przodu mam za bardzo szybę opuszczoną to jak na niego zawieje mocniej to takie oddechy głębokie nabiera jakby się miał zaraz udusić, cudak mój a raczej mały panikarz :-)

        No i widzę że u każdych piękna wakacyjna pogoda :-) to się opalać dziewczynki bo ja to blada jak ściana i póki co liczę tylko na plaże za tydzień




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Ewelka, ja też w ogromnym szoku jestem. Jeszcze sam nie chodzi, tylko za rączkę i to tylko za Jego lewą ale i tak dobre i to
          Na nk dodalam mix z tego jego spacerowania

          zmykam, do juterka!!!! Buziole!

          Wszystkiego naj dla Edytki z racji ukonczenia 13 miesiaca! :*



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ewelka: to polewanie to jest poczatek nurkowania Polewaja malucha woda i w momencie, kiedy wola leci po buzi i maluch zamyka buzie i oczy zanuza sie go pod wode i ciagnie do siebie. Cale to nurkowanie trwa moze ze 2-3 sekundy, ale chodzi o to, zeby odruch zamykania buzi i nosa, ktory ma kazde dziecko, nie zanikl. Tym razem Peter troche za pozno wlozyl Julie pod wode i lyknela wody, ale ona jakas nieczula jest pod tym wzgledem Otworzyla oczy, otrzasnela sie i natychmiast zaczela rozgladac.

            Peter z Julia sa jeszcze w ogrodku, a ja przyszlam dokonczyc obiad. Strasznie goraco u nas.



            Rosne...
            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
            16.11.2009 5620 gr, -
            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
            17.06.2010 9250 gr, -
            06.09.2010 10600 gr, 77cm
            14.12.2010 11600 gr, 81cm
            05.05.2011 11900 gr, 83cm
            20.09.2011 13200 gr, 90cm
            14.01.2012 14300 gr, 93cm
            19.07.2012 15500 gr, 98cm



            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ewelcia, my od 3 go już mamy wczasy, wiec wyjedziemy z piatku na sobotę, by dzieci spały w aucie i obudziły się juz na miejscu rano.Jeszcze pozostaje pytanie od której udostepnią nam pokoje, bo zazwyczaj doba zaczyna się ok 14 a my rano musielibyśmy nakarmić, poprzebierac dzieci i w ogóle, ale i tak sie jaram jak cholera na samą myśl że za tydzień bede biegać po plaży z moimi chłopakami!

              Paula widziałam fotki.Super Tomcie sobie radza!
              Pamiętaj jednak o zmienianiu rąk przy chodzeniu, bo długotrwałe prowadzenie dziecka tylko za jedną rękę, może skutkować skrzywieniem kregosłupa.To mega ważne w tym szybkim okresie wzrostu-wszystko powinno rozwijać się i być pobudzane po symetrycznie na każda ze stron


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Co do nurkowania to AMSW świoetnie to opisała, a dzieci zazwyczaj są mega zajarane.Nasz kuba wcale nie panikuje, wrecz się cieszy na maxa, a dziś mieliśmy już "nurkowanie" bez trzymania malucha-rewelka, jak laska opublikuje i udostepni foty to się bede chwalić!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ogrodkowo
                  Last edited by AMSW; 05-06-2012, 22:29.



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Olu, zdaję sobie z tego sprawę, ale Tomcio już nie. Ilekroć chcę zmienić rękę, to jest wielki protest, a On się przewraca i nie umie chodzic za prawą. Ale trenować będziemy.

                    AMSW, śliczne foteczki! Super czuprynkę ma Twoja Jula



                    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Ola skąpi to sa chyba na bank! ja tez uwielbiam kupować małej i dla moje przyjaciółki dziecka też mnóstwo kupuje chyba jak reszta popłodzi dzieci to zbankrutuje A propo zachowania Kuby, moja tez ma przylepę taki okres tych naszych pociech chyba

                      ewelka zapraszam do ogródka a kawkę jutro rano

                      My dzisiaj cały dzień na dworze, mój dziecię padło jak mrówka w łóżeczku

                      Jutro znów muszę kupę spraw firmowych pozałatwiać ale już sobie opracowałam plan co jak kiedy zrobić żeby mała zabrać ze sobą.mam nadziej ze sie wyrobię czasowo i w porze obiadowej mojej dzieciny nie będziemy kisić się w kolejkach. Ostatnio wszyscy sie ze mnie śmieją bo przez to ze zajmuję się sprawami mojego m. to samochody i motory znam na pamięć i chyba prawie wszystkie części potrafię już wymienić.A niektóre to nawet znaleźć mogę

                      AMSW czuprynę twoja małą ma nieziemską

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        wstawię wam jeszcze moją malinę



                        No i Ola mówiła coś o wampirku to popatrzcie na mojego. Dwie dwójki i na górze i jedynek brak

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Hej laseczki

                          Co tam u was ciekawego? jak nocki i jak pogoda u nas póki co jest 20 stopni,w dzień zapowiadają 31, ale oglądałam pogode na cały tydzień i ogólnie ma być w kratkę raz upały a raz chłodniejsze dni z opadami deszczu,niby na sobote zapowiadają pochmurnie i deszczowo pd czasu do czasu,zobaczymy mamy nadzieję że tak właśnie będzie bo w słońcu okropnie się jedzie,człowiek jak dętka już po 3 godzinach drogi.

                          Delff jaką fajną masz już tą malinę no i widzę że ona też już w "chody" idzie, a co do tego wampirka to fakt Blanka śmiesznie wygląda jak się uśmiechnie

                          Kuba zrobił odlot, mięsko mi się dla niego gotuje, ide je wyłączyć i zrobić sobie 2 już dziś kawkę,mam nadzieję że przez ten czas ktoś mnie tu odwiedzi i coś napisze.




                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            I co nikt się nie odezwie???
                            Jestem tu sama?

                            Pewnie zaczniecie pisać jak mi mały wstanie i nie będę miała czasu na forum no nic...

                            Obiadek mam gotowy,jak mały wstanie to idziemy pod prysznic i ogarnąć do końca w mieszkaniu,mamy w tym tygodniu sporo latania,musimy załatwić jak najwięcej spraw jeszcze przed wyjazdem,także chociaż te 5 dni które zostały do wyjazdu bardzo szybko zlecą,dobrze że jestem już w ponad połowie spakowana Jeszcze dziś muszę prze werbować ciuchy które jeszcze zabieram ze sobą i końcowe pranie,później prasowanie i jestem gotowa

                            No nic..chyba nie ma sensu pisać sama ze soba więc uciekam, miłego dnia!




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Witajcie Majóweczki!

                              Delff,
                              ale Blania super wygląda z tą "przerwą" Słodka jest. A na tym zdjęciu na dworze, taka niewinna. Aniołeczek cudny!

                              Ewelka, ja już jestem i do 11 będę, więc możemy pisać

                              Nasza nocka nawet nawet. Mały zasnął przed 22, zjadł o 23;30 mleczko z kaszką i do 2;30 był spokój. Potem trochę picia, a kolejne pobudki to już co parę minut od 5:30. Ja pierdoła, nie zobaczyłam, ze Dziecię się przesikało, tylko latałam w te i we wte i się wnerwiałam, bo spać mi Mały nie dawał Jak Go przewinęłam, to spał spokojnie. Ale o 7 postanowiłam Go zbudzić. Ostatnio w ciągu dnia chodzi spac ok.15 nawet. A w żłobku dzieci śpią od 12;30 do 14;30. Tak więc musze zacząć Go przestawiać. Sam się uśpić nie daje, bo w najlepsze się wtedy bawi i nie ma szans. Ale dziś pewnie padnie w drodze do lub ze żłobka.

                              Pogoda... UKROP! O 7 wyskoczyłam do sklepu po cukier, a tam już gorąco Ciekawe ile jest teraz, ale pewnie niemniej niż 25 stopni. A nam szykuje się spacerek w największy ukrop, bo na 12 się umówiłam. No cóż, może się opalę A Mały będzie miał budkę postawioną, to tak nie będzie w pełnym słońcu jechał. Planuję (o ile się uda) by pobawił się trochę na złobkowym placu zabaw. Pocykam Mu fotki (jak to ja), to się Wam później pochwalę. (pewnie macie już dość tych moich fotek, bo dość często się Wam chwale).

                              Od rana wysprzątałam w domu, bo ciastek narozkruszane w pokoju, więc jestem obrobiona i mam czas dla Was!



                              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Hejo
                                ja jeszcze w domku bo późno wstałyśmy i chyba dopiero po drzemce małej pojedziemy

                                Ewelka przy płocie za brama chodzi., z rowerkiem i pchaczem a tak to to na czworakach do wszystkiego dochodzi

                                imagination to przestawianie jest najgorsze

                                U nas jeszcze o 9 było piękne słońce a teraz się zachmurzyło, niby ciepło na dworze ale jakoś tak deszczowo. jak będzie tak cały czas to wieczorkiem pojedziemy sobie n a rowerek

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X