Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A ja już dzisiaj spakowałam sobie 2 reklamówki rzeczy dla Małej do szpitala..
    tzn. w jednej są rzeczy typu: chusteczki nawilż., smoczek, pampersy, szczoteczka do włosów, nożyczki do długich pazurków, łapki nie drapki..czapeczka do założenia w szpitalu.. a w drugiej reklamówce mam przygotowane rzeczy dla Małej, które przywiezie mój mąż kiedy Nas będzie wybierał ze szpitala.. tj. ubranka, - body z dł. rękawkiem, rajtuzki, skarpetki, łapki niedrapki,spodenki, kaftanik i kombinezonik oraz czapeczkę i mieciutki polarkowy sweterek na zamek..;-) chyba o niczym nie zapomniałam Wam napisać z ubranek.. poza tym włożyłam kocyk taki cieplejszy do przykrycia w foteliku sam., śpiworek,




    Skomentuj

    •    
         

      Już po obiadku,

      Rany,to ja pakuję się w niedzielę, zaraz już naprawdę ostatni króciutki wyskok z domu - jadę do apteki i będę już miała cały komplet.

      Apropos, tak mi się skojarzyło jak robiłam apteczaną listę zakupów - że któraś z Was wspominała chyba kiedyś, że męczą ją skurcze łydek. Mi gin przepisał na skurcze magnez (dokładniej Magnezin 500 mg) przez tydzień brałam dwie tabletki dziennie i skurcze ustąpiły, potem brałam jedną dziennie, a od ostatniej wizyty znowu dwie - teraz ma zapobiegać przedwczesnym skurczom macicy.

      Jutro mój ukochany ma urodzinki, muszę upichcić pyszny obiadek i wysłać rodziców po duży tort Mam nadzieję że Jachu się nie zbuntuje i będzie grzeczny.
      Miłego weekandu pa

      Skomentuj


        Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
        A ja już dzisiaj spakowałam sobie 2 reklamówki rzeczy dla Małej do szpitala..
        tzn. w jednej są rzeczy typu: chusteczki nawilż., smoczek, pampersy, szczoteczka do włosów, nożyczki do długich pazurków, łapki nie drapki..czapeczka do założenia w szpitalu.. a w drugiej reklamówce mam przygotowane rzeczy dla Małej, które przywiezie mój mąż kiedy Nas będzie wybierał ze szpitala.. tj. ubranka, - body z dł. rękawkiem, rajtuzki, skarpetki, łapki niedrapki,spodenki, kaftanik i kombinezonik oraz czapeczkę i mieciutki polarkowy sweterek na zamek..;-) chyba o niczym nie zapomniałam Wam napisać z ubranek.. poza tym włożyłam kocyk taki cieplejszy do przykrycia w foteliku sam., śpiworek,
        A kilka pieluszek tetrowych też bierzesz????

        Skomentuj


          Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
          A kilka pieluszek tetrowych też bierzesz????
          powiem Ci szczerze, że ja nie używałam tetrowych w ogóle przy pierwszym dziecku.. jedynie co to jak się małemu ulewało to miałam zawsze na ramieniu flanelową pieluszkę.. bo wg. mnie była taka delikatniejsza..

          no ale wiadomo kto co woli..




          Skomentuj


            Ja zakupiłam 20 tetrowych i 3 flanelowe pieluchy. Bo nawet do wanienki się podkłada dziecku, żeby nie było bezpośrednio na plastiku kładzione, ale gąbkę też kupiłam, wypróbuje co lepsze. Poza tym te pieluchy ciągle się gdzieś podkłada, żeby nie prać za każdym razem czy becika, jak się mu coś przeleje, czy do wózka, czy do łóżeczka, czy nawet na przewijak, łatwiej wtedy wyprać pieluchę...
            Ale ja doświadczenia w tym nie mam, wszystko biorę na logikę
            Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

            Antek - 6 listopada 2009r.

            Skomentuj


              Ale jaja z tym praniem. Ja właściwie wszystko wyprałam i teraz zupełnie nie wiem po co, bo wszystko mam w zasadzie nowe. Wyprałam i wyprasowałam również kocyki i rożki.

              Rena, a gdzie Ty chcesz rodzić? Ja na 99% jadę na Polną, może też się tam wybierasz?

              Podpowiedzcie mi jaki kremik do buzi kupić na zimowe spacerki.
              Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



              Skomentuj


                Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                Ja zakupiłam 20 tetrowych i 3 flanelowe pieluchy. Bo nawet do wanienki się podkłada dziecku, żeby nie było bezpośrednio na plastiku kładzione, ale gąbkę też kupiłam, wypróbuje co lepsze. Poza tym te pieluchy ciągle się gdzieś podkłada, żeby nie prać za każdym razem czy becika, jak się mu coś przeleje, czy do wózka, czy do łóżeczka, czy nawet na przewijak, łatwiej wtedy wyprać pieluchę...
                Ale ja doświadczenia w tym nie mam, wszystko biorę na logikę
                Nie wiem, ale ja z własnego doświadczenia pamiętam.. że małego nigdy nie kładło się bezpośrednio w wanience tylko trzymał go tatuś i tak naprawdę dziecko było lekko w powietrzu..
                Po drugie gąbka do wanienki.. nigdy jej nie miałam..a słyszałam, że jest to tylko siedlisko bakterii..

                Ja zamiast pieluch tetrowych do wycierania małego stosowałam zawsze chusteczki nawilżane..




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                  Ale jaja z tym praniem. Ja właściwie wszystko wyprałam i teraz zupełnie nie wiem po co, bo wszystko mam w zasadzie nowe. Wyprałam i wyprasowałam również kocyki i rożki.

                  Rena, a gdzie Ty chcesz rodzić? Ja na 99% jadę na Polną, może też się tam wybierasz?

                  Podpowiedzcie mi jaki kremik do buzi kupić na zimowe spacerki.
                  Dobry kremik jest z nivea - na każdą porę roku.. ja stosowałam..i byłam zadowolona




                  Skomentuj


                    Witajcie mamusie!! Jednak mam CC. 15 października . Jednak będzie Wojtuś
                    Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                    Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                    Jaś - 08 listopada 2011

                    Skomentuj


                      Haha Aguś ja też miałam termin na 1listopada.. i teraz też wyszło, że będę miała CC 15.10.2009 także pewnie (napewno!) razem urodzimy tego samego dnia..

                      A powiedz mi z jakiego powodu masz mieć robione CC?




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        CC mam robione dlatego, że Wojtek jest ułożony pupą do kanału rodnego.
                        Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                        Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                        Jaś - 08 listopada 2011

                        Skomentuj


                          A czemu masz mieć robione 15.10? a nie np. 1.11?




                          Skomentuj


                            Wszystkie Cięcia Cesarskie pacjentek mojego gina odbywały się w 38 tyg. Dlatego.
                            Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                            Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                            Jaś - 08 listopada 2011

                            Skomentuj


                              Napisane przez goda243 Pokaż wiadomość
                              Witajcie dzisja rano Moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:

                              .(I dorazu kazał wam przekazać)




                              ''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.! Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN!


                              oczywiscie jagodka was pozdrawia





                              I ja pozdrawiam szczesliwa Ciocia
                              GRATULACJE!
                              Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                              Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                              Jaś - 08 listopada 2011

                              Skomentuj


                                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                                Po drugie gąbka do wanienki.. nigdy jej nie miałam..a słyszałam, że jest to tylko siedlisko bakterii..
                                Nam też mówili, że te wszystkie myjki i gąbki to nic dobrego, bo to wylęgarnia bakterii i najlepiej myć dziecko ręką.

                                CC nie chciałabym mieć, ale z jednej strony Wam zazdroszczę, bo wiecie kiedy poród nastąpi, a u nas to dalej wielka zagadka. równie dobrze mogę urodzić w połowie października, albo w połowie listopada.

                                Miłego dnia Kobietki!
                                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X