Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Dziewczynki,

    byłam wczoraj ze szkołą rodzenia na porodówce... i chyba zaczynam się bać porodu

    Muszę popracować nad pozytywnym podejściem do tego tematu

    Paskudna dzisiaj pogoda u nas więc chyba wyciągnę mężusia do kina wieczorkiem.

    Miłego dnia.
    Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



    Skomentuj

    •    
         

      Cześć laski,jak tam wasze wiercipięty w brzuszkach?
      Słoneczka8... boję się porodu naturalnego bo 1 trwał 5 godzin sama akcja oprócz bóli byłam tak wymęczona a jak miał być koniec, bóle parte znikły i położna odeszła i zostawiła mnie na pastwę losu.Już tam nie pojadę rodzić,mam nadzieję że zdążę do szpitala oddalonego o 30km ode mnie.
      Last edited by bronia; 01-10-2009, 10:53.

      Skomentuj


        Mam pytanko: która z Was, oprócz mnie, rodzi po raz pierwszy?
        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



        Skomentuj


          Ja
          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

          Antek - 6 listopada 2009r.

          Skomentuj


            Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
            Mam pytanko: która z Was, oprócz mnie, rodzi po raz pierwszy?
            Kara_boska czy gawit_79 to Ty? na forum kafeterii?




            Skomentuj


              Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
              Mam pytanko: która z Was, oprócz mnie, rodzi po raz pierwszy?
              To też mój pierwszy raz Niestety mąż, kazał mi się popukać i powiedział, że nie zawiezie mnie na oglądanie porodówki, bo jeszcze się zrażę. Typowo męskie podejście, sam ma wielkiego cykora i dlatego nie chce


              Wózek fajny, mi się takie podobają, tylko poza ceną jeszcze jedno mnie przeraziło - on waży ponad 30 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              A ja mam taki wózek.
              Attached Files

              Skomentuj


                Jakiej firmy kupujecie kosmetyki dla maluszków?Polećcie coś wypróbowanego i nie drażniącego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez bronia Pokaż wiadomość
                  Jakiej firmy kupujecie kosmetyki dla maluszków?Polećcie coś wypróbowanego i nie drażniącego
                  ja kupiłam Bubchen, bo moja kumpela bardzo zachwala, ale z tego co się orientuję to chyba najczęściej kupowane są nivea baby

                  Skomentuj


                    No ja właśnie kupiłam Nivea Baby, ale jeszcze nie wypróbowałam.
                    Z tego co wiem, to Johnsons Baby najczęściej uczulają (czytałam dużo o tym w Internecie a i położne ze szkoły rodzenia to potwierdziły).
                    Zwykłe polskie Bambino podobno też jest spoko, a i cudnie pachnie później maluszek
                    Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                    Antek - 6 listopada 2009r.

                    Skomentuj


                      Ja kupiłam z Johnsona.. bo używałam je tak samo na pierwszym bobasie i nie miał żadnych uczuleń.. oprócz tego oczywiście jeszcze Oilatum..




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jeśli chodzi o kosmetyki, to ja wybrałam Nivea Baby. Johnson u mnie się nie sprawdził. I oczywiście niezawodne Oilatum - musi się znaleźć na wyposażeniu kosmetyków dla dziecka.
                        pozdrawiam Kasia

                        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                        poematem niezliczonych słów
                        mą radością, miłości promieniem,
                        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                        Skomentuj


                          Kosmetyki bambino są produkowane przez Nivea ale jest ich mały asortyment.
                          A oilatum to co za kosmetyk bo nie znam?

                          Skomentuj


                            Oilatum to kosmetyk przeznaczony dla bardzo wrażliwej skóry, szczególnie skóry noworodka, często stosują go ludzie, którzy mają różnego rodzaju alergie skórne. Mój mąż ma AZS, obawiam się, że nasz mały też może to po nim odziedziczyć, ale Oilatum jeszcze nie kupiłam.
                            Dzisiaj doszły mi rzeczy zamówione na allegro, rany, jakie te pampersiki malutkie . aż się nie chce wierzyć, że to Stworzonko takie maluteńkie będzie
                            Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                            Antek - 6 listopada 2009r.

                            Skomentuj


                              Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                              Oilatum to kosmetyk przeznaczony dla bardzo wrażliwej skóry, szczególnie skóry noworodka, często stosują go ludzie, którzy mają różnego rodzaju alergie skórne. Mój mąż ma AZS, obawiam się, że nasz mały też może to po nim odziedziczyć, ale Oilatum jeszcze nie kupiłam.
                              Dzisiaj doszły mi rzeczy zamówione na allegro, rany, jakie te pampersiki malutkie . aż się nie chce wierzyć, że to Stworzonko takie maluteńkie będzie
                              Zoltala.. ja też mam atopowe zapalenie skóry i jakoś mój syn po mnie tego nie odziedziczył:P więc bez obaw..;-)

                              Miłego dnia Laski;-)




                              Skomentuj


                                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                                Kara_boska czy gawit_79 to Ty? na forum kafeterii?
                                nie, to nie ja
                                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X