Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Napisane przez bronia Pokaż wiadomość
    Cześć dziewczyny
    Czytając to co piszecie,dochodzę do wniosku że wszystkie do listopada już urodzicie
    Ja chyba zostanę na szarym końcu Mam poważny dylemat co do porodu naturalnego i gdybam nad cc.zobaczę co gin mi odpowie.Co do kg.to przytyłam 6,w porównaniu w 1 ciąży było 20kg. KOSZMAR
    a czemu masz dylemat jesli wolna spytac i widze ze masz termin taki jaki ja mialam wyznaczony




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
      a czemu masz dylemat jesli wolna spytac i widze ze masz termin taki jaki ja mialam wyznaczony
      No własnie czemu masz dylemat co do porodu naturalnego..:>?




      Skomentuj


        #93
        Dziewczynki, która z Was podaje się na forum kafeterii za użytkownika o "GAWIT_79"? bo tak jakoś przez przypadek znalazłam..





        Skomentuj


          #94
          hej, trochę mnie nie było, ponieważ zgłosiłam brak możliwości logowania się na babyonline, dzięki czemu wyrzucili mnie ze wszystkich portali w piatek. Dopiero dziś udało mi się zalogować

          Cały czas walczę z katarem, dopiero dziś zwlokłam się z łóżka, żeby coś poprasować. Całe podbrzusze mnie od tego kichania i dmuchania boli, i juz też mi się w nocy śni nagły poród i że nie jestem jeszcze przygotowana....

          Pakowanie torby zostawiam na weekand

          Mhh, muszę jeszcze zrobić porządek w szafkach kuchennych, żeby wygospodarować jedną półkę na bobaskowe akcesoria. A to nie będzie łatwe

          Myślicie, że warto kupić taką torbę
          http://www.allegro.pl/item738189396_...a_m_i_e_c.html

          albo jakąś inną podobną?
          Bo ta moja przy wózku jest taka mała, że raczej za dużo tam nie wzmieszczę

          Skomentuj


            #95
            Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
            hej, trochę mnie nie było, ponieważ zgłosiłam brak możliwości logowania się na babyonline, dzięki czemu wyrzucili mnie ze wszystkich portali w piatek. Dopiero dziś udało mi się zalogować

            Cały czas walczę z katarem, dopiero dziś zwlokłam się z łóżka, żeby coś poprasować. Całe podbrzusze mnie od tego kichania i dmuchania boli, i juz też mi się w nocy śni nagły poród i że nie jestem jeszcze przygotowana....

            Pakowanie torby zostawiam na weekand

            Mhh, muszę jeszcze zrobić porządek w szafkach kuchennych, żeby wygospodarować jedną półkę na bobaskowe akcesoria. A to nie będzie łatwe

            Myślicie, że warto kupić taką torbę
            http://www.allegro.pl/item738189396_...a_m_i_e_c.html

            albo jakąś inną podobną?
            Bo ta moja przy wózku jest taka mała, że raczej za dużo tam nie wzmieszczę
            Ja kupując wózek x-lander dostałam oryginalną pod wózek z x-landera..jest duża i pojemna.. ciekawie i ładnie wykonana..




            Skomentuj


              #96
              Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
              Ja kupując wózek x-lander dostałam oryginalną pod wózek z x-landera..jest duża i pojemna.. ciekawie i ładnie wykonana..
              Mhh, my to tacy zwolennicy klasycznych wózków jesteśmy, kupiliśmy Roan Marita, sam wózek jest super, ale ta torba na rączce, to taka dla ozdoby. Stąd zastanawiam się jak będę jeździć do mamuśki, w co się spakować - a trochę tego będzie

              Skomentuj


                #97
                Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                Mhh, my to tacy zwolennicy klasycznych wózków jesteśmy, kupiliśmy Roan Marita, sam wózek jest super, ale ta torba na rączce, to taka dla ozdoby. Stąd zastanawiam się jak będę jeździć do mamuśki, w co się spakować - a trochę tego będzie
                Zerknęłam sobie na ten wózek na allegro. Ładniutki, ale rzeczywiście torbę to ma tylko na jakieś drobiazgi. Myślę, że w Twojej sytuacji to opłaca się zakup dodatkowej torby. Zawsze możesz ją wsadzić pod wózek do kosza.





                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Dokładnie, myślałam o torbie pod wózek

                  Skomentuj


                    #99
                    anulkapi ale masz fajne to odliczanie dni w podpisie, chyba zmałpuję - jak mi się uda

                    Skomentuj


                      Dziewczyny, zachorowałam na punkcie tego wózka:
                      http://www.allegro.pl/item755991702_...ka_jakosc.html

                      Szukam sponsora
                      Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                      Antek - 6 listopada 2009r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ile sobie za niego licza?? w glucku jest za 4000 chyba jak dla mnie wyglada super ale zupelnie nie praktyczny jest




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Normalnie kosztuje on ok. 8000zł, na allegro znalazłam za 6300zł, jeśli w glucku jest za 4000zł to jest to super cena .
                          Wiem, że niepraktyczny, ale niezły bajer
                          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                          Antek - 6 listopada 2009r.

                          Skomentuj


                            niezly niezly ale mi by zal bylo tyle kasy wydac na kilka miesiecy gdyby taka bajer spacerowke zrobili to co innego




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Osobiście dla mnie ten wózek jest 'paskudny' i nie chciałabym go ani za freeko.. nie w moim stylu.. mężowi też się nie podoba..ale o gustach się nie dyskutuje..;p




                              Skomentuj


                                Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                                niezly niezly ale mi by zal bylo tyle kasy wydac na kilka miesiecy
                                No mi też żal takiej kasy, dlatego szukam sponsora
                                Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                                Antek - 6 listopada 2009r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X