Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    mamusie ile przytyłyście już w ciąży??

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Izka dlaczego masz zaplanowaną cesarkę?
      Karinka.. bo hmm.. ja mam od zawsze problemy z nerkami, no i z tego też powodu lekarz stwierdził, że nie będziemy ryzykować i zrobimy CC. a że już pierwszy poród zakończył się CC. to nie będziemy kombinować..:> '...' tak sam stwierdził..




      Skomentuj


        #78
        Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
        mamusie ile przytyłyście już w ciąży??
        Hmmm ja przytyłam 16 kg;/




        Skomentuj


          #79
          Ja się mogę pochwalić że już zrzuciłam prawie cały balast. Zostały mi dwa kilogramy nadprogramowe. Ważę teraz 56kg .

          Skomentuj


            #80
            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            Ja się mogę pochwalić że już zrzuciłam prawie cały balast. Zostały mi dwa kilogramy nadprogramowe. Ważę teraz 56kg .
            Ty chudzino..:P:P:P to ja tyle ważyłam jak zaszłam w ciążę..
            ale myślę, że teraz też szybko zrzucę..

            ciekawe czy schudłaś tyle i tak szybko bo karmisz piersią..




            Skomentuj


              #81
              Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
              Ty chudzino..:P:P:P to ja tyle ważyłam jak zaszłam w ciążę..
              ale myślę, że teraz też szybko zrzucę..

              ciekawe czy schudłaś tyle i tak szybko bo karmisz piersią..
              Też... Ale też dlatego, że po porodzie wrócił mi apetyt sprzed ciąży. Czyli jego zupełny brak. Więc jak zapomnę zjeść to też swoje robi...

              Skomentuj


                #82
                Ja właśnie wysłałam męża do sklepu dzecięcego by zakupił dla Małej kombinezonik taki żebym ją mogła wybrać ze szpitala.. i żeby starczył na zimę..

                Jak myślicie.. powiedziałam mu, żeby kupił taki na 68 cm ( lekarz na ost. wizycie mówił mi, że moja Niunia będzie malutka może nie mieć nawet 56 cm )więc.. myślę sobie, że kombinezonik na 68 cm do końca zimy jej starczy?




                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  Też... Ale też dlatego, że po porodzie wrócił mi apetyt sprzed ciąży. Czyli jego zupełny brak. Więc jak zapomnę zjeść to też swoje robi...
                  Aaaa no to widzisz..:P to tylko się cieszyć.. ledwo urodziłaś a już taka chudzina..




                  Skomentuj


                    #84
                    Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                    Ja właśnie wysłałam męża do sklepu dzecięcego by zakupił dla Małej kombinezonik taki żebym ją mogła wybrać ze szpitala.. i żeby starczył na zimę..

                    Jak myślicie.. powiedziałam mu, żeby kupił taki na 68 cm ( lekarz na ost. wizycie mówił mi, że moja Niunia będzie malutka może nie mieć nawet 56 cm )więc.. myślę sobie, że kombinezonik na 68 cm do końca zimy jej starczy?
                    Dziecko rośnie miesięcznie 2-3cm więc napewno starczy.

                    Skomentuj


                      #85
                      No ja mam właśnie nadzieje, że wystarczy na tą zimę.. ciekawa jestem jaki ten kombinezon kupi..;> chciałam z nim jechać i sama wybrać..ale ostatnio kompletnie nie mam siły na jakieś wyjazdy..;/ jestem taka okropnie słaba..




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        witajcie jeszce mam info od Jagody:

                        dzekuje wam za grtaulacje....Jutro podbno maly kordian ma byc juz przeniesiony na oddzila ma nie byc w inkubatorku...

                        jak wroci to wam napisze,...
                        SZCZĘŚLIWA!!!!



                        29.09.2009r.(2500g i 47cm)



                        NASZA TRÓJECZKA!!!

                        Skomentuj


                          #87
                          Napisane przez goda243 Pokaż wiadomość
                          witajcie jeszce mam info od Jagody:

                          dzekuje wam za grtaulacje....Jutro podbno maly kordian ma byc juz przeniesiony na oddzila ma nie byc w inkubatorku...

                          jak wroci to wam napisze,...
                          No to super.. jak Jagódka wyjdzie ze szpitala to niech Nam zda sprawozdanie z porodu..i jeszcze raz gorąco i Ją i Maluszka pozdrawiam!!




                          Skomentuj


                            #88
                            Cześć dziewczyny
                            Czytając to co piszecie,dochodzę do wniosku że wszystkie do listopada już urodzicie
                            Ja chyba zostanę na szarym końcu Mam poważny dylemat co do porodu naturalnego i gdybam nad cc.zobaczę co gin mi odpowie.Co do kg.to przytyłam 6,w porównaniu w 1 ciąży było 20kg. KOSZMAR

                            Skomentuj


                              #89
                              Hej!

                              Jagoda gratulacje!!!!Powodzenia dla Was Obojga!

                              U mnie wszystko OK. Zaczęliśmy urządzać pokoik dla Małego, wszystko już mam poprane i poprasowane, zostały ostatnie zakupy - wózek i fotelik, drugi komplet pościeli, spirytus i inne mniej ważne pierdółki, które można kupić w każdym markecie więc już się nie denerwuję, że nie zdążę. Ciągle jeszcze mam zaległości z porządkami, ale jakoś mi to leniwie idzie.

                              Wczoraj strasznie bolała mnie głowa, nie wiem co się działo, może to pogoda. A jak u Was nic nie boli?

                              Co do kg - to mi przybyło 14 jak na razie ale jeszcze trochę do końca zostało...

                              Pozdrowionka i miłego dnia!

                              Powiedzcie Dziewczyny czy Wasze Maleństwa często mają czkawkę, mój Mały ma codziennie - to normalne?
                              Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                              Skomentuj


                                #90
                                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                                No ja mam właśnie nadzieje, że wystarczy na tą zimę.. ciekawa jestem jaki ten kombinezon kupi..;> chciałam z nim jechać i sama wybrać..ale ostatnio kompletnie nie mam siły na jakieś wyjazdy..;/ jestem taka okropnie słaba..
                                napewno starczy moja corka urodzila sie 21 listopada kupilismy jej kombinezon na 74 i pod koniec zimy jeszcze byl o wiele za maly dzieci tylko tak szybko rosna przez pierwsze miesiace niestety na ta zime juz nam nie starczy i zaluje ze nie kupilismy troche wiekszego




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X