Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    hehe, tyję, w sumie mam już 16 na plusie, czyli 68kg i straaaasznie źle się z tym czuję .

    Nie ważył Antka, bo już mi nie będzie robił USG. Za tydzień kazał przyjść dlatego, że za dwa mogę już urodzić, a wtedy mu 90zł przepadnie :P
    Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

    Antek - 6 listopada 2009r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
      hehe, tyję, w sumie mam już 16 na plusie, czyli 68kg i straaaasznie źle się z tym czuję .

      Nie ważył Antka, bo już mi nie będzie robił USG. Za tydzień kazał przyjść dlatego, że za dwa mogę już urodzić, a wtedy mu 90zł przepadnie :P
      No tak znowu ta kasa...
      hehehe. Zoltala nie czuj się strasznie, 69 kg to ja ważyłam na początku ciąży (tyle że mierzę 178cm), więc dodaj sobie 18kg i wyobraź jak ja się czuję jak wchodzę na wagę Horror

      Ot, taki miły początek dnia, śniadanko zaczęłam dietetycznie, musli z jogurcikiem i zielona herbatka, bo w nocy się strasznie męczyłam z tego przejedzenia.

      A w ogóle to u Was też jest tak zimno, na dworze tylko +3 i wietrzysko, buuuuuuu!!!!!!

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        O rany, Zoltala, u Ciebie faktycznie tyle śniegu pada? Właśnie pokazywali w tvn

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Kurrnaaaa Laski ale zima.. super!!!
          Kocham zimę.. chętnie pójdę dziś rodzić!! zawsze marzyłam o porodzie w taką pogodę.. u mnie śniegu po kostki:P




          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
            A ważył Antka? Dlaczego za tydzień, możesz wcześniej urodzić?
            Ja gdzieś kiedyś czytałam, że przed samym porodem wiele kobiet chudnie.. od 0,5 - 1 kg więc może Zolta urodzisz już niedługo:P




            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Też czytałam o chudnięciu przed porodem, chyba nawet w tym numerze Mamo to ja, w artykule o oznakach porodu.
              Sagapo, co Ci wykazał ten test?

              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                U mnie sucho, pochmurno, i wieeelkie wietrzysko. Z resztą w wielkopolsce te zimy zawsze takie na pół gwizdka, zawsze mało śniegu, już nie pamiętam kiedy były białe święta.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                  Też czytałam o chudnięciu przed porodem, chyba nawet w tym numerze Mamo to ja, w artykule o oznakach porodu.
                  Sagapo, co Ci wykazał ten test?
                  Dzisiaj założyłam 2 wkładkę testową bo wczoraj nic nie wynikło..
                  także być może to co mi się działo, to nie czop, lecz pewnie zwiększona ilość śluzu..




                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                    Dzisiaj założyłam 2 wkładkę testową bo wczoraj nic nie wynikło..
                    także być może to co mi się działo, to nie czop, lecz pewnie zwiększona ilość śluzu..
                    Zauważyłam, że też coś tam więcej mi się pojawia, jak więcej chodzę tj. np. przelecę się kilka razy po schodach, albo jak wczoraj szłam do sklepu, ale potem to ustaje i prawie nic nie ma.

                    A rano dostałam smsa od kumpeli, urodziła wczoraj o 23.50 małego Lucjuszka, 1,5 tyg. po terminie. Śmialiśmy się z Tomkiem, że mogła te 10 min. poczekać, jak już tyle czekała, żeby był 14, a nie 13.

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Cześć kobitki
                      Ale fajnie że tak dużo piszecie i tak ciekawie
                      Kurcze u nas taka zima że HEJ!!! śnieg od wczoraj prószy.
                      Widzę że pełną parą jesteście już gotowe do porodu.Ja jestem w 35tyg.i moja kruszynka waży 2300,myślę że do 3000 przybierze,syn miał 3250 jak się urodził.Ja mam taką zgagę że gin zalecił mi Ranigast bo mnie chce zapalić obojętnie co zjem.Ale cieszę się bo przytyłam tylko 8kg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Hej,

                        ale dzisiaj pospałam. Taka psia pogoda, że przez 50 min przeciągałam się na zmianę z kotem i żadna z nas nie chciała z łóżka wstać.

                        Nie mam nastroju na nic na razie, ale może się w końcu dzisiaj spakuję bo zaczynacie mnie stresować tymi objawami porodu.

                        Miłego dnia!

                        Ps. Bronia ale masz fajnie z tymi kilogramami, musisz się czuć jak piórko w porównaniu z nami.
                        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          heh, no u mnie -7 stopni, śniegu nawaliło nieźle, przypomniał mi się nasz ślub, bo w zeszłym roku, akurat na nasze wesele tak nasypało, że hej.
                          Ale też przypomniały mi się początki ciąży, czyli marzec, zawroty, mdłości, wymioty, ogólnie nic przyjemnego... bleee.
                          Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                          Antek - 6 listopada 2009r.

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)



                            oto co mam za oknem...
                            Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                            Antek - 6 listopada 2009r.

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Ja się tylko zastanawiam jak w taką pogodę chodzić z dzieckiem na spacer? i obawiam się, że ta gondola to nam też za dużo nie posłuży..;>




                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość


                                oto co mam za oknem...
                                Piękna Polska zimaaaaa... ja mam podobnie, ale założę się, że u Ciebie dużo więcej białego puchu.. zazdroszcze..;-) bo Kocham zimę.. jazde na nartach.. i grzane piwko w Zakopanym w zimie...

                                Zazdroszczę Ci, że mieszkasz w górach Zolta..




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X