Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
    Jagoda.. Hmmm wiesz.. co podoba mi się.. nie zastanawiałam się nawet wcześniej nad tym imieniem.. a jest całkiem ładne..;-)

    Zapytam męża i później Ci powiem co i jak..;-) ale mój mąż to jest trudny człowiek jeśli chodzi o wybór imienia.. miała być ta Pola.. ale jednak stwierdził, że zostanie Maja.. no i tak... nie dogodzi..
    Hej, pozwolę się wtrącić, bo u nas na wątku to już sprawy imion są pozamykane. Jak my jeszcze nie wiedzieliśmy co nam się urodzi to jakby miała być dziewczynka to braliśmy pod uwagę dwa imiona. Mój chłop chciał Amelia, a mi strasznie podoba się imię Jadzia. Okazało się, że będzie Kubuś do terminu jeszcze 2 tygodnie, ale lekarz mówi, że nie dochodzę do tego czasu.





    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
      Hej, pozwolę się wtrącić, bo u nas na wątku to już sprawy imion są pozamykane. Jak my jeszcze nie wiedzieliśmy co nam się urodzi to jakby miała być dziewczynka to braliśmy pod uwagę dwa imiona. Mój chłop chciał Amelia, a mi strasznie podoba się imię Jadzia. Okazało się, że będzie Kubuś do terminu jeszcze 2 tygodnie, ale lekarz mówi, że nie dochodzę do tego czasu.
      Anulkapi ;-) aaaa wtrącaj się wtrącaj.. ja to bym nawet chciała abyś się troszkę częściej wtrącała.. bo tu taka cisza na tym listopadowym forum...;-/

      co do imion.. i Amelka i Jadzia mnie się podobają..ale tak jak wcześniej mężowi się one "nie widzą.." i Jemu się tylko ta Maja podoba..;|
      Więc jak znam życie zostanie MAJA..

      A tak apropos to ja rodzę 15.10.;-) także chyba przed Tobą ..
      i będę miała CC.




      Skomentuj


        #48
        to i ja sie wtrace hehe jesli wolno dla mnie z imieniem dla dziewczynki to byl problem az mnie w koncu olsnilo wiec co powiesz na oliwie??




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
          to i ja sie wtrace hehe jesli wolno dla mnie z imieniem dla dziewczynki to byl problem az mnie w koncu olsnilo wiec co powiesz na oliwie??
          Oliwia.. bardzo bardzo mi się podoba..;-) mój mąż też się nad tym imieniem zastanawiał..i też mu się podobało..;-)

          Ja to sobie myślę, że jak On zobaczy Małą jak się urodzi to może zmieni zdanie o imieniu Maja.. i nadamy Jej jakieś inne..




          Skomentuj


            #50
            Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
            Anulkapi ;-) aaaa wtrącaj się wtrącaj.. ja to bym nawet chciała abyś się troszkę częściej wtrącała.. bo tu taka cisza na tym listopadowym forum...;-/

            co do imion.. i Amelka i Jadzia mnie się podobają..ale tak jak wcześniej mężowi się one "nie widzą.." i Jemu się tylko ta Maja podoba..;|
            Więc jak znam życie zostanie MAJA..

            A tak apropos to ja rodzę 15.10.;-) także chyba przed Tobą ..
            i będę miała CC.
            Ty przynajmniej wiesz dokładnie kiedy będziesz miała CC i kiedy będziesz miała dzidzię przy sobie, a ja to mogę urodzić dziś albo dopiero za 2 tygodnie. Termin mam na 12.10, ale jak już pisałam lekarz powiedział mi, ze nie dotrwam do tego dnia.





            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

            Skomentuj


              #51
              hmm widze ze masz w opisie adres stronki czyzby jakas mala reklama dla meza ale tak swoja droga to musze przyznac ze fajne fotki zaluje ze jednak ja na swoj slub fotografa nie zatrudnilam




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                #52
                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                Oliwia.. bardzo bardzo mi się podoba..;-) mój mąż też się nad tym imieniem zastanawiał..i też mu się podobało..;-)

                Ja to sobie myślę, że jak On zobaczy Małą jak się urodzi to może zmieni zdanie o imieniu Maja.. i nadamy Jej jakieś inne..
                Znam ten ból... Mój mąż też w kwestii imion jakoś niereformowalny był. Jego opinia generalnie się sprowadzała do min wyrażających niechęć... Ale na szczęście konsensus został wypracowany...
                pozdrawiam Kasia

                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                poematem niezliczonych słów
                mą radością, miłości promieniem,
                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                  hmm widze ze masz w opisie adres stronki czyzby jakas mala reklama dla meza ale tak swoja droga to musze przyznac ze fajne fotki zaluje ze jednak ja na swoj slub fotografa nie zatrudnilam
                  Hehehe.. mała reklama firmy męża.. taaak..
                  Mój mąż jest fotografem..




                  Skomentuj


                    #54
                    to powiedz ze fajne fotki robi jak dla mnie reklama bardzo dobra kazdy sposob jest dobry




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez kasiulina Pokaż wiadomość
                      Znam ten ból... Mój mąż też w kwestii imion jakoś niereformowalny był. Jego opinia generalnie się sprowadzała do min wyrażających niechęć... Ale na szczęście konsensus został wypracowany...
                      No aaa Kasiulina.. i jakie imię wybraliście? ma być chłopiec czy dziewczynka?

                      I jeszcze mam pytanie do Ciebie.. bo widzę, że masz 3-latka.. i spodziewasz się drugiego dziecka..

                      nie martwisz się jak sobie poradzisz z dwójką? nie martwisz się, że Bartuś będziesz zazdrosny o drugą dzidzię?

                      Ja mam Kubusia, który ma 2 latka i 7 miesięcy.. i szczerze mówiąc.. trochę mnie przeraża.. jego zazdrość o inne dzieci.. a co będzie jak urodzę?:>




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                        to powiedz ze fajne fotki robi jak dla mnie reklama bardzo dobra kazdy sposob jest dobry
                        Ehehe... nie będę mu mowić.. bo wiesz.. On w samozachwyt nad sobą wpada wtedy.. i teraz to już mu nawet nie mówie, bo On doskonale wie, że w tym jest dobry.. co potwierdzają klienci ( młode pary.. )




                        Skomentuj


                          #57
                          Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                          No aaa Kasiulina.. i jakie imię wybraliście? ma być chłopiec czy dziewczynka?

                          I jeszcze mam pytanie do Ciebie.. bo widzę, że masz 3-latka.. i spodziewasz się drugiego dziecka..

                          nie martwisz się jak sobie poradzisz z dwójką? nie martwisz się, że Bartuś będziesz zazdrosny o drugą dzidzię?

                          Ja mam Kubusia, który ma 2 latka i 7 miesięcy.. i szczerze mówiąc.. trochę mnie przeraża.. jego zazdrość o inne dzieci.. a co będzie jak urodzę?:>
                          Powiem Ci, że przeraża mnie organizacja. Bo mój Bartuś chodzi do przedszkola. i nie wiem jak połączone czynności przedszkolne z opieką nad Małym. I boję się, że będzie mi przynosił wiruski do domu... Co do zazdrości na razie nie ma żadnych takich oznak. On strasznie czeka na braciszka (choć chciał siostrzyczkę). Co mamy w domu dzieli na czworo... Ale w praktyce może być różnie...
                          A synowi wybraliśmy imiona dwa: Konrad, Julian

                          A Twój Kubuś chodzi do przedszkola?
                          pozdrawiam Kasia

                          Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                          Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                          Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                          poematem niezliczonych słów
                          mą radością, miłości promieniem,
                          dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                          Skomentuj


                            #58
                            Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                            Hehehe.. mała reklama firmy męża.. taaak..
                            Mój mąż jest fotografem..
                            wow! fotki świetne, oryginalne...! Ja też lubię popstrykać - ale w moim wydaniu to totalna amatorszczyzna.
                            A poza ślubną fotografią pstryka coś w innych klimatach?
                            pozdrawiam Kasia

                            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                            poematem niezliczonych słów
                            mą radością, miłości promieniem,
                            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                            Skomentuj


                              #59
                              Napisane przez kasiulina Pokaż wiadomość
                              Powiem Ci, że przeraża mnie organizacja. Bo mój Bartuś chodzi do przedszkola. i nie wiem jak połączone czynności przedszkolne z opieką nad Małym. I boję się, że będzie mi przynosił wiruski do domu... Co do zazdrości na razie nie ma żadnych takich oznak. On strasznie czeka na braciszka (choć chciał siostrzyczkę). Co mamy w domu dzieli na czworo... Ale w praktyce może być różnie...
                              A synowi wybraliśmy imiona dwa: Konrad, Julian

                              A Twój Kubuś chodzi do przedszkola?
                              NIestety nie chodzi, bo jak chcieliśmy go zapisać w marcu to zarówno w publicznym jak i w prywatnych nie było już miejsc.. i tak czekaliśmy na listach rezerwowych..ale du****;/

                              z kolei.. jak miał 1,5 roku to zapisaliśmy go do żłobka.. to też się nie nachodził.. bo na 2 miesiące chodzenia..( 2 miesiące był zapisany ) był może z tydzień.. non stop chorował..:/ okazało się, że Panie w żłobku gdy śpią dzieciaki otwierają okna.. po to by chorowały.. ( była zima..)




                              Skomentuj


                                #60
                                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                                NIestety nie chodzi, bo jak chcieliśmy go zapisać w marcu to zarówno w publicznym jak i w prywatnych nie było już miejsc.. i tak czekaliśmy na listach rezerwowych..ale du****;/

                                z kolei.. jak miał 1,5 roku to zapisaliśmy go do żłobka.. to też się nie nachodził.. bo na 2 miesiące chodzenia..( 2 miesiące był zapisany ) był może z tydzień.. non stop chorował..:/ okazało się, że Panie w żłobku gdy śpią dzieciaki otwierają okna.. po to by chorowały.. ( była zima..)
                                super żłobek... :/. Ale już słyszałam o takich praktykach, niestety...
                                To ja przynajmniej 4 godziny będę sam na sam z maleństwem...
                                Ale myślę sobie tak, że jak człowiek musi się zorganizować - to im więcej zajęć, tym lepszym organizatorem się okazuje
                                pozdrawiam Kasia

                                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                                poematem niezliczonych słów
                                mą radością, miłości promieniem,
                                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X