Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Renia no to super, to masz chyba tak jak ja z Oliwką jak była mała.. za to teraz mam problem z jej usypianiem.. i czasami już mam dość...

    Od wczoraj biorę ten interferon w zastrzykach, które sama sobie muszę robić co 2 dzień przez ok 3 lata..:/ masakra.. normalnie...
    w nocy miałam 40,3 st. gorączki.. do teraz ledwo żyję.. mąż mi pomagał rano bo nie dałabym rady zajmować się Oliwką (Kuba w przedszkolu od wczoraj chodzi) spałam więc coś od 7-13 normalnie dalej czuję zmęczenie..brak czucia w palcach u prawej ręki..(zastrzyk dostałam w prawe udo ) poza tym zastrzyki będę sobie musiała robić w ręce, brzuch, uda, pośladki ( w mięśnie ).

    A najgorsze jest to, że jak inni dostają najmniejsze dawki leku na początku ( 0,25ml) to ja dostałam największą bo 1 ml

    Nie wiem jak dam radę..ale staram się myśleć pozytywnie, choć jestem troszkę podłamana bo boli mnie całe ciało i mięsnie i kości..


    Pa dziewczyny




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Izka trzymaj się, może najgorszy początek, zanim organizm się przystosuje do leku.

      Jak Kubuś po pierwszych dniach w przedszkolu???
      My Jaśka poślemy do prywatnego do grupy 2-latków jak będę musiała wrócić do pracy, czyli pewnie w styczniu/lutym. Do tego czasu muszę uzupełnić mu wszystkie szczepienia tj. grypa, pneumo i meningokoki i może jeszcze ospę. Jak sobie pomyślę ile pieniędzy pójdzie to ściska się serce, ale trzeba, żeby osłonić też Antka.
      A z Antkiem w tym tygodniu na pierwsze szczepienie idę. I muszę od razu zacząć serię z rotawirusem.

      Ala podczytujesz nas???? Mieliście zacząć się starać o maleństwo na jesień, zaczęliście??????

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Iza, Jaś zasypia sam już od dawna, jeszcze nie miał roku, a zostawialiśmy go samego w pokoju i ładnie zasypiał. Teraz czytamy mu książeczki i po tym wychodzimy i od razu śpi, i w nocy i w dzień.

        Najgorzej było jak wróciłam ze szpitala z Antkiem, bo ciągle ryczał i piszczał o byle co, usypianie wieczorne trwało ponad godzinę i Tomek musiał z nim cały czas leżeć, a w dzień w ogóle przestał spać Na szczęście w trzecim tyg. zaczął się wyciszać, a jak już zostaliśmy sami, bo mój Tomek wrócił do pracy to już w ogóle wszystko wróciło do normy i znowu sam zasypia i w dzień i w nocy, tylko to dzienne spanie mu się przesunęło z 12-ej na 2-ą i śpi 3h i trzeba go budzić, bo by spał dłużej.

        Idę spać bo jestem padnięta.

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Cześć Laski!Wreszcie nasze forum odżyło Ggratulacje dla świeżo upieczonych mam!j AK TO JEST MIEĆ 2 TAKICH MAŁYCH BRZDĄCÓW?Starsze nie są zazdrosne? Moja córcia waży 13 kg! Ale jest też wyższa niż reszta rówieśników. Jest straszną gadułą i małym przesłodkim urwisem! Mówi coraz więcej, łączy słowa, wszystko powtarza, zwłaszcza jak ma iść spać - wtedy ze skruszoną minką mówi: Mamusia, Emilia nie chce spać. Jedynie zamiast k mówi t. "r" za to fajnie wymawia. A jeśli chodzi o zasypianie to jest masakra strasznie płacze jak tylko wychodzę z pokoju, a zasypia w swoim pokoiku. Zwykle pada przed 22. A kładziemy się spać po 20! MAsakra! W dzień śpi zwykle ok 1 godz. Nie wychodzi nam też wołanie na nocniczek I dalej używamy pieluch, czasami coś uda się zrobić na nocniczek ale sama nie woła. A jak Wasze pociechy? piszcie dużo !
          trzymajcie się!Izka jesteś strasznie dzielna!tak trzymaj!

          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            cześć Dziewczynki!

            U nas lipa..:/ ledwo Kuba poszedł do przedszkola - Oliwka już ma katar, i suchy kaszel.. WALCZYMY! i już jest dużo lepiej.. może kurcze uda się nam szybko pozbyć tego świństwa..

            Ja ledwo żyję po tych zastrzykach:/ teraz miałam w brzuch ( wczoraj ) i dzisiaj @ dostałam:/ nie czuję się najlepiej no ale nie mam wyboru..
            W dodatku pogoda brzydka, deszcz pada i nic się nie chce (albo się nie da) !

            Kończe i jadę po Kube do przedszkola, jak będę miała więcej czasu to napiszę coś więcej.. buziaki:*




            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Cześć dziewczyny! U mnie panna Zuza wreszcie padła na łóżeczko, może pośpi godzinkę, to będę miała trochę spokoju. Nie dość, że zrywa mnie z łóżka 5-6 rano, to wieczorne spanie zamienia się w koszmar po prostu. Już mi ręce opadają.
              Nocnikowanie na razie w fazie larwowej, czasem uda jej sie coś zrobić, ale w pampersiku wygodniej Ostatnio polubiła siadanie na dużym sedesie, bo wtedy może spuścić wodę Coś się rozgadała: siedzę, idę, jadę i auto Cztery nowe słówka ostatniego tygodnia. Ale i tak ulubionym jest ,,nie" Lecę, bo czeka na mnie sterta prasowania.
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                hej

                wróciliśmy w środę 31 sierpnia, a później nie mieliśmy Internetu.


                Iza trzymaj się, jesteś mega dzielna.

                bardzo się cieszę, że nasze forum odżyło :-)

                więcej napiszę później, wstałam o 4. i jestem mega zmęczona.

                Buziaki :*
                Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                Jaś - 08 listopada 2011

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Dobry wieczór,
                  ja jak zwykle o tej godzinie zaczynam odgruzowywanie domu.

                  Agus właśnie zauważyłam na suwaczku GRATULUJĘ CIĄŻY, a swoją drogą jak Ty dajesz radę ze swoimi bejbikami????? I trzecie w drodze tak szybko
                  My już na trzecie nie zdecydujemy się na pewno.

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    A z danych to Jaś waży 14,5 kg i mierzy 91 cm. I jest ostatnio bardzo rozbrykany, delikatnie mówiąc.
                    Był jeden dzień co 3 razy zrobił siusiu na nocnik, ten ostatni raz nawet sam poszedł do łazienki po sprzęt, przyniósł przed tv kazał się posadzić i zrobił siku. Byliśmy w szoku i myśleliśmy że załapał.
                    Ale wczoraj biegał w majtkach i 2 razy porażka, zrobił siku zupełnie nie zwracając na to uwagi, a jak zauważył to się wystraszył i przybiegał z płaczem do mnie.

                    A dzisiaj miał dzień małpowania po Antku, jak Antek na macie to i on, chcę odłożyć Antka do leżaczka to Jasiek zajmuje nam miejsce , Antek zaczyna płakać to Jaś go nasladuje itp.

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Rena09, szerze cię podziwiam, że wytrzymujesz z dójką maluszków Ja szczerze mówiąc sobie nie wyobrażam, żeby moja panna z charakterkiem miała jeszcze młodsze rodzeństwo. Ona nie chodzi, tylko biega, nie mówi, tylko krzyczy. Wszędzie jej pełno. I zazdrosna potwornie, siostrzeńca nawet na ręce wziąć nie mogę, bo od razu buźka w podkówkę i zaczyna się ,,płacz i lament".
                      Właśnie wróciłam od moich rodziców, a rozmowy o korzonkach i reumatyźmie skutecznie mnie wykończyły
                      Moja prawie dorosła córka


                      Moja wyrośnięta kruszynka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Hej dziewczyny

                        Dostałam smsa od Agi napisała "Hej, jesteśmy z małym w szpitalu, nie chce wyjść, jak Wiktoria i Wojtek wyszli przed terminem, to mały nie chce wyjść. Trzymajcie za nas kciuki. Buziaki dla wszystkich forumowych mamusiek. Aga"
                        tak samo miałam z Antkiem, termin na 28 czerwca, mały wyszedł 3 lipca :P

                        a Maciek dziś obchodzi 2 lata jeny, jak ten czas szybko leci. a jaką mamy dzisiaj ładną pogodę, pamiętam, że jak rodziłam Maćka to wiało, padał śnieg było zimno itp. a dzisiaj słoneczko świeci, ciepło jest

                        aa. Spóźnione życzenia z okazji 2 lat dla Oliwki, Wojtusia i innych dzieciaczków, które urodziły się na początku listopada wśród nas forumowiczek :P

                        Cathrin.
                        Last edited by Catrin; 06-11-2011, 10:01.
                        Maciek - 06.11.2009

                        Antek - 03.07.2011

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Hej

                          To znowu ja z smsem od agus1983

                          '"Dzisiaj o godzinie 11:15 na świat przyszedł upragniony maluszek - Janek. Dostał 10/10 pkt. APGAR, ważył 4670g. i mierzył 62 cm. Sporego chłopa nosiłam :P Buziaki dla innych mamusiek i sto lat dla Maciusia. Aga "

                          Aguś, gratulacje!!!
                          Last edited by Catrin; 10-11-2011, 16:09.
                          Maciek - 06.11.2009

                          Antek - 03.07.2011

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi
                            Nam jeszcze trochę czasu zostało do urodzin, prawie 2 tygodnie. Jeszcze niedawno moja kruszynka była tak mała, a teraz proszę- wyrosła na całkiem dużą panienkę Słownictwo się stopniowo powiększa, dogadujemy się coraz lepiej. Po raz pierwszy od tygodnia wyjrzało słońce, więc czeka nas teraz długi spacer, żeby uzupełnić listopadowe zaległości.
                            A wy dziewczyny, organizujecie/organizowałyście jakieś przyjęcie dla waszych maluchów?
                            Moja prawie dorosła córka


                            Moja wyrośnięta kruszynka

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              cześć Mamusie! co u wAS SŁYCHAĆ ?JAK wASZE POCIECHY? POZDRAWIAMY WSZYSTKICH

                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Widzę, że coś mało osób tutaj zagląda. U nas wszystko w porządku, poki co usilnie rozglądam się za jakimś fajnym przedszkolem od września. Zuza coraz więcej mówi i coraz bardziej poszukuje towarzystwa A jak tam wasze maluchy?
                                Moja prawie dorosła córka


                                Moja wyrośnięta kruszynka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X