Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej..

    no i niestety przeziębienie wzięło górę, psikam, katarze strasznie i łeb mi pęka z Amelką dziś byliśmy u lekarza, bo kaszel w nocy jest straszny no i ma zawalone skrzela ale uzgodniłyśmy razem że nie dajemy antybiotyku bo to może być wirusowe bądź alergiczne więc Pulneo i Mucosovan i musi sobie sama poradzić, jak wróci gorączka i silniejszy kaszel to wtedy antybiotyk dostałam skierowanie na badanie krwi i mocz i jakiś tam rozmaz by wykluczyć alergię..

    gdzie zima, mróz ja się pytam???

    nator to Ci współczuję biedulko, ja oprócz ciągłego zmęczenia nie mam jeszcze mdłości ale pomału reaguje na zapachy gggrrrr
    majorka gratki wielkie za egzamin i samozaparcie w stracie zbędnych kg
    Last edited by czacza; 04-01-2012, 14:19.
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      oj dziekuje Majorka za komplementy. No i trzymam kciuki za samozaparcie dasz rade!
      Fajnie byloby miec mala dziewunie w domu ale drugi lobuz tez bardzo mnie ucieszy, wszystko juz mam i duzo wiem o chlopcu...a z dziewczynka byloby wszystko od nowa.

      Czacza ja pelen wchlarzŁ nudnosci, wymioty, nadwrazliwosc na zapachy, a do tego od wczoraj leze na luteinie
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        majorka 10 kg no super oj chciałabym tyle zrzucić tylko że ja nic nie robię wiec jak niby ma ta waga spaść,

        chociaż ostanio jakoś nie mam parcia na chudnięcie, chyba sie już zaakceptowałam taka jaka jestem
        najważniejsze żeby być zdrowym i dobrze się czuć, chociaż pewnie jak przyjdzie wiosna to ta moja waga i tusza mnie znowmu bedzie denerowować
        majorka to jak ty teraz wyglądasz i ile ważysz ? może jakieś fotki wrzuć jak sie tak wychudziłaś

        nator to jak zwykle chudzina takim to dobrze
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          czesc dziewczynki
          wrocilismy z Polski przedwczoraj, troszke ogarnelam pranie jak narazie, poczytalam Wasza lekture i napisze pare slowek

          Majorka gratulacje zdanego egzaminu!!! Tak trzymaj, aaaa no i zrzuconych kilosow
          ja tez tam niby jakies postannowienia mam, ale nic konkretnego.. bez dat

          Nator, ojj urodziwa babeczka jestes, a synus uroczy babelek, trzymaj sie dzielnie w tych trudnych chwilach, i oby do 2-go symestru

          Gadalyscie o sylwestrze, wiec wiem, ze juz "po ptakach", ale sie pochwale, ze ja bylam na impezie w pubie i bylo suuuper, na koniec tylko buty odmowily posluszenstwa, wiec poginalam na boso

          I jeszcze jedna nowinka..Maik idzie w poniedzialek do przedszkola pierwszy raz, do tej chrzescijanskiej szkoly, Vincenta tez przeniose w przyszlym tygodniu, bo do konca biezacego jeszcze przerwa w szkolach...iiiii masakra, chyba bede miala raj na ziemiii i ciiiiisze i ciiiiisze

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hejka,

            no gdzie Wy jesteście??? Wiedziałam jak ja wrócę i jeszcze do tego będę siedzieć w domu to tu będą pustki

            Dzięki za komplementy babeczki.

            Powklejacie też troszku fotek to sobie chociaż popatrzę.
            A jak tam zdrówko Waszych bąbelków??? Ostatnio był wysyp gorączek i bóli gardła. Mam nadzieję że już ok?!

            Fajnie, że Maika już przeniosłaś, to teraz trzymam kciuki z Vincenta...i święty spokój
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej
              Majorka wielkie gratki,ale ja wiedzialam ze zdasz
              duzo zdrowka dla chorowitkow i ciezarnych mamus
              Dominik w przedszkolu dobrze,rano troche poplakuje ale ogolnie niezle
              m wyjechal na kontrakt i zeby nie myslec o rozstaniu planuje zmiany w domku dzis przyjezdzaja nowe meble kuchenne,ale sie ciesze he he
              aniu-wiem jak to tesknic za ta cisza heh ja ja mam od tygodnia,ale trudno sie przestawic na poczatku...
              sciskam Was babeczki







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej

                Ja wczoraj stuknęłam taaaaakiego posta i mi go wcięło Zdenerwowałam się ale dziś mi przeszło.

                MAjoreczko wielkie gratulacje! Też wiedziałam, że zdasz!

                Grygor witamy na forum. No no trzymam kciuki za Maika w przedszkolu

                Nator na zdjęciach choć maleńkich widać dokładnie całą Twoją urodę




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  itka, trochę zazdroszczę przedszkola. My już praktycznie dojrzeliśmy do puszcznia Kacpra do przedszkola, bo niania kosztuje nas więce, ale z racji na drugą ciążę i przecudowną nianię wsstrzymaliśmy się, żeby nie stracić Pani Wandy.

                  Kasiu dziękuję za komplement no i dawaj tu te spektakularne posty

                  BŁAGAM PISZCIE!!! JA CHYBA TU ZWARIUJĘ SAMA!!!

                  Czacza, Kasia - pracujecie jeszcze??? Jak długo chcecie pracować??? Mnie znów pokonały mdłości
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejo

                    Ale pustki

                    Natorku współczuję mdłości... Oby szybko minęły. Mnie dopadła alergia, biorę lekarstwa, bo mój kaszel napewno dziecku nie służy i miałam nakaz zostania w domu, ale zaczynam się lepiej czuć i chyba pójdę do pracy w poniedziałek Ciężko mi się rozstać z moimi dzieciaczkami... Ale na głowę nie upadłam, do końca chodzić nie mam zamiaru, po feriach napewno już na L4

                    Jutro rozbieram choinkę... Tak patrzę na nią i szkoda mi, że już po świętach....

                    A ja mam luzik, mężuś z Julcią pojechali do teściów a ja się kuruję Hmmm aż z wrażenia nie wiem za co się zabrać, czytanie książki czy jakiś serialik hehe




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      witam!

                      nator ja nie pracuje odkąd z Amelką zaszłam w ciążę
                      katar jakby trochę przechodzi ale mogłabym już czuć się lepiej bo słaba przy tym jestem strasznie, do tego noce nieprzespane bo (na szczęście Amelka już nie kaszle w nocy) ale wstaję do niej często by kontrolować jej temperaturę ciała, niestety ma oslabione 35 i nie mogę dopuścić by się odkrywała dziś M na nockę idzie więc mogłam sobie poleniuchować w dzień i nawet udało mi się około 1,5h pospać, teraz M śpi a my oglądamy Chucka
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        widziałyście moją Aktorkę - sama się poprzebierała
                        Attached Files
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej kobietki

                          Nator
                          ja też ci współczuje tych mdłości niech szybko przechodzą! Idźcie dziewczyny na zwolnienie i rozkoszujcie się wolnością jeszcze się napracujecie
                          Kasiar my swoją malutką rozebraliśmy już po sylwestrze ale na dole nadal stoi żywa może z tydzień jeszcze postoi
                          Majorka a na jakich zasadach ty zdawałaś ten test? oddzielnie test a oddzielnie praktyczny egzamin na prawko? czy ten test taki próbny? pierwsze słysze zawsze test był tego samego dnia co praktyczny....
                          Czacza z Amelki niezła modelka

                          My wczoraj poszliśmy do mojej bratanicy na urodzinki ale była zabawa zaprosiła swoje koleżanki z klasy i nasz Fifi był jedynym rodzynkiem i 13 dziewczynek ale się bawił mówię wam a jaki był płacz i wycie jak trzeba było wyjść o Boziu ale tak się wybawił że zasnął w mniej niż minutę
                          a ja dostałam dziś okres i umieram zazdroszczę wam 9 miesięcy bez tej męki
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka laski
                            u mnie kupa roboty przed imprezką piekę i piekę i sprzątam i jeździłam dzis z m po lesie 2 godz a niech tam troszke się podszkolę

                            współczuję dolegliwości ciążowych

                            Ania to był test główny ale z tego względu że ogłosili że ma się wszystko zmienić ludzie normalnie rzucili się wariaci i nie ma miejsca na egzamin praktyczny dopiero w lutym a mnie zapisali na teorie szybciej żebym zdała przed zmianami bo miały wejść lutego ale przesuneli jak zawsze i tylko zamieszania narobili więc teorie miałam pierwsza a jazde potem

                            my wczoraj kupiliśmy sobie łoże do sypialni ale zamówiliśmy bo nie było na sklepie i musze czekać do 3 tyg ale ważne ze już jest

                            Czaczuś Amelka super i jak modnie się ubrała

                            idę położyć moje dziewczyny i dalej do roboty hehe
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              czesc
                              Ania mozna zdawac osobno, ja tez tak mialam, ale za 2 i 3 razem hahahaha, bo teoria byla zdana za pierwszym, a jazdy za trzecim , cale szczescie, ze Pawel mnie wygonil zebym podchodzila ponownie, bo ja bylam oczywiscie obrazona na stuletnia ruda czarownice co mnie egzaminowala i dopiero jak dojechalismy z powrotem na plac, powiedziala, ze jednak za duzo drobnych bledow a najwazniejszy to "zajechanie"drogi ciezarowce, a sytuacja byla taka, ze jak mysle o niej teraz, to rzeczywiscie sama bym taka szczeniare ulala , bo bylismy mniej wiecej na tych samych pozycjach na skrzyzowaniu, z tym, ze ciezarowa miala pierwszenstwo, ale byla taaaaaaka wolna . Za drugim razem uwalilam za to plac, no i za 3 trafil sie za*********isty egzaminator, przy ktorych nie bylo takiego stresu.
                              Ania ja nad ranem dostalam i tez mnie kosci lamia
                              Czacza Amelia pikna
                              Majorka nooooo to teraz z wyra nie wyjdziecie

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Haha, Ale si nam Amela wystroila
                                Moj to tylko teksty wiecznie rzuca do posikania, ale za fatalaszki sie nie zabiera.

                                Majorka, uchuchu, to se czwartego bobaska strzelicie..., nowe lozko trzeba przetestowac, a i jak figurka sie zmienila... bedzie ogien

                                Ania, a Fifi to wie jak sie ustawic - rodzyneczek nasz. Juz widze co tam sie dzialo, krzyk pisk i latania

                                vini-miki, nie wazne za ktorym razem, wazne ze zdane. Ja za pierwszym razem wysiadlam z samochodu na placu, bo mnie gosc wkurzal i wogole nie podeszlam do jazdy. A za drugim razem wsiadlam, powiedzialam, ze jestem po raz drugi i ostatni i zdalam spiewajaco. Mnie ten pierwszy jak ustawialam lusterko zaczal wyzywac, ze zasrana ksiezniczka jestem i mam jechec a nie sie przegladac-no co za buc!!! Wiec trzasnelam drzwiami i poszlam przez plac na piechote... Boziu, to ponad 11 lat temu bylo
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X