Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
    Ale tu pustki...

    Juleńka smacznie spi, was nie ma no to lecę na jakiś serialik
    no moje dziewuszki też śpią, mąż własnie wyszedł na troche do pracy, wróci ok 22giej, to ja też ide ogladać "na wspólnej" a późnie "dr house"

    wpadne później może coś napiszecie
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      #47
      witam panie
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        #48
        ankasos ja tez ostatnio sobie przychorowalam ze sily nie mialam katar i garaczka i pomogl mi sok z malin po trzech dnaich przeszlo tez sie balam o nikol ale naszczescie wytrwala i miala tylko swoj katar
        dziewczyny glowy do gory zobaczycie ze wszystko sie ulozy
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          #49
          inka to super ze juz niedlugo bedziecie mieli klucze do waszego mieszkanka
          az wam zazdroszcze kiedy my sie doczekamy swojego
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            #50
            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
            inka to super ze juz niedlugo bedziecie mieli klucze do waszego mieszkanka
            az wam zazdroszcze kiedy my sie doczekamy swojego
            jak cie kredyt na 30 lat , my mamy na 25
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              #51
              Dobranoc laseczki

              Sorki za dzisiejsze smenty.... i że wogóle ostatnio tylko narzekam...
              Mam nadzieje że jutro przywitam sie z lepszym humorem

              Buziol w czółka dla forumowych siostrzeńców :*


              Skomentuj


                #52
                Cześć Kochane!
                a ja coś się nie mogę przyzwyczaić do tego nowego lokum naszego wątki ciągle zaglądam w zakładkę oczekujących...
                Ankasos, zakładaj nowe forum!!! Ja to już się boję, że za chwile znów ktoś wpadnie na genialny pomysł i będzie rozpierducha jak wczoraj A tak swoją drogą to i tak uważam, że tu wolność slowa nie istnieje!!! Wiecznie ktoś kogoś obraża, ktoś ma jakieś wąty o coś i zobaczcie jak się skończyła historia z Queen (pomijam fakt, ze nie była zbyt inteligentne) to był to ogólny lincz i każdy dokładał swoje 3 gr... i pewnie dziewczyna ze swoją niewiedzą zostanie sama... to przykre I u nas też kiedyś był nalot i lincz na kogoś (choć nie pamiętam na kogo? a do historii nie da się już looknąć)
                Ach, znów jakiś sentymentalno-smutno-żewno-agresywny się włączył...

                Kiya, chyba obecnie bez kredytu się nie da być na swoim... My właśnie załatwiamy na 5 lat na ocieplenie chałupki i już się boję co to będzie.
                Ale jak pisałam, chyba podorabiam sobie biorąc rówieśnika Kacpra

                Za chwile wracam
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  dobry wieczór

                  Ja pierdziu co za dzień, poszliśmy sobie w najlepsze na ten obiad i na dłuuugi spacer no i wyobraźcie sobie przed klatką Damian obszukuje kieszenie, maca maca ale kluczy nie ma, ani w wózku ani w mojej torebce NIE MA
                  Myślałam że go zabiję! Polazł poszukać a ja ganiałam w tą i spowrotem po osiedlu - nie znalazł oczywiście. No to ja dryndam do właścicielki ona z kolei ma zapasowe ale u rodziców za miastem - no to my z nią w samochód i dawaj do rodzinki, klucze wzieliśmy wracamy a ja się w połowie drogi kapnełam że to nie te! i spowrotem wracać... no myślałam że zawału dostanę

                  Najgorsze że zginął też kluczyk od skrzynki pocztowej a dziś widziałam już rachunek za tv a ciekawe kiedy nam dorobią drugi...

                  taki to właśnie mój mężek jest w życiu nie powierzajcie mu dziecka bo zgubi

                  A tak poza tym to nudy u mnie, Fifi zasnął jak go głaskałam po uszku tak słodko się wtulił jak nigdy..
                  Lecę pod prysznic bo ogolić się trzeba a potem z mężkiem pod kołderke iha

                  jeszcze raz apeluje UŚMIECHNIJ SIĘ KOCHANA!
                  pokój z wami ;*
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    #54
                    ZAPROSZENIA NA NK WYSŁANEAlunia śpi także oki tak się wczoraj wkurzyl,że nie mogłam Was znaleść,że szok grrrrr.........ale już jesteście takze jest okibyłam wczoraj na 3 rozmowach o prace w poniedziałek bede miała odpowiedz jedna odpada odgórnie godziny pracy 10-18 odpadają napisze Wam co i jak buziaki spadam się kąpac i do wyrka




                    Skomentuj


                      #55
                      Ankasos jestem zaz tym założeniem oddzielnego forum bo tu jest rzeczywiście czasem nie miło dobrze ,że ja nic wczoraj nie pisałam bo dostalby ktoś opr za nic heheh




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        dziewczyny ja tam sie nie boje wymiany zdan to co mysle to pisze a jak tamtym mamuska nie odpowiada to niech nie czytaja a pozatym i tak jestesmy podgladane przez inne mamuski ktore nie pisza tylko czytaja pisza tylko wtedy jak juz ich cos zainteresuje tak samo sikornik kiedys pisala z nami a teraz tylko sobie nas podglada odezwie sie jak ja cos zainteresuje a tak to ma nas w dupie....

                        no wiec tak ostatnio moja cora usnela 2 razy podczas jazdy wozkiem sama az bylam w szoku

                        noc byla ciezka bo moja niunia nie moze spac znaczy spi tylko budzi sie czesto i majaczy przez sen

                        zaraz jeszcze bede musiala isc do dziekanatu z tymi papierami jest tyle latania a ja jeszczee nie jestem obeznana to pomyslcie sobie jakiego debila z siebie robie
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          #57
                          no i takim to sposobem ze nie moge spac jestem pierwsza
                          no i nie spie juz od godz

                          nie mowilam wam jak zrobilismy impreze dla nikoli z okazji jej pol roku
                          no to wiec tak przygotowalismy wszystko wedline ciasto itd moj tata pil sobie z zieciem ja dla siebie dla mojej mamy i tesciowej kupilam karmi no i nikola zbierala prezety dostala od moich rodz kase i album od pradziadkow co bylismy u nich tez kase a od mojej tesciowe nic a jeszcze jak bylismy na koncercie moich znajomych to dzwonila ze przyjdzie i musielismy isc do domu z tego koncertu i od znajomych i myslalam ze ona cos ma dla nikol skoro tak chce przyjsca tu nic nie miala tylko w odwiedzinki przybila hehe
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            #58
                            no to ja druga

                            Filip wstał dziś o 2, walczyłam z nim godzinę żeby zasnął aż w końcu sama padłam z nim w łóżku.. wstałam cała pokręcona i zdrętwiała ehh.

                            Sylwunia niezłą masz teściówke ja na swoją nie narzekam ale też jako tako jej idzie 'prezentowanie' wnuczkowi. Mój Fifi też się budzi często ale jak śpi z nami to jak kamień a Nikola śpi w łóżeczku czy z tobą?

                            Paulinchen ja też chcę dane na nk! plis
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              #59
                              cześć
                              to ja trzecia

                              ale musze spadać wyszykować gabi do przedszkola i odwieźdź ją, a później z polą na szczepienie i ważenie i mierzenie tej jej "za dużej główki" już sie boje

                              ale bede wpadać
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                #60
                                ania Nikola spi ze mna jak majaczy to daje cyca i cisza jest
                                moja tez nie jest najgorsza tylko temu drugiemu wnuczkowi kupuje duperele a nikoli nie a tak to nie jest zla kobieta
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X