Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • tatulsolo
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Magdussia, jeśli szukasz jakiejś firmy transportowej tego typu to poczytaj sobie artykuł jak kalkulować transport przyda ci się taka wiedza

    Leave a comment:

  •    
       

  • itka29
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czesc!!!!
    U nas jakos leci dzieci rosna
    Mateusz juz pelnoletni Dominik od wrzesnia do szkoly rosnie jak na drozdzach ma120cm juz jest takim mezczyzna��
    Sciskam Was
    Chcialam dodac fotki ale z telefonu nie umiem niestety
    Pozdrowionka

    Leave a comment:


  • renatkaa09
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    czeeeeeeeeeeesc


    no ten.. tak wlasnie.. bedzie nas 5.13-go zaczynam 2 trymestr. Termin na koniec wrzesnia. Czuje sie juz w miare dobrze. Ale bylo tragicznie. mdlosci mialam takie ze mialam ochote sobie w leb strzelić. Jestem wiecznie zmeczona, wszystko mnie wkur..a, i rosne w zastraszającym tempie.I nie.. nie licze na corke. po 2 poronieniach licze na zdrowego i slicznego bobasa. chlopaki w moim brzuchu zakochani.


    mlodziez moja rosnie tez. F konczy za chwile 10 lat ( matko i corko.. a nieawno byl takim rozkosznym dzieciakiem ). w szkole radzi sobie dobrze, nadal jezdzimy na SI i do logopedy ( ale tu jeszcze 2 spotkania ). Uwaza sie za "prawie doroslego" co mnie czasami przeraza.

    Oskar.Aniolem nigdy nie byl i chyba nie bedzie ale w szkole go uwielbiają. szybkie to strasznie ( szybsze od F ), przechodzi chyba jakis bunt albo dojrzewa bo czasami mam ochote zatluc.Po za buntem jest przeuroczy.
    Taki maly mezczyzna.

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka
    Dziewczyny piękne te wasze dzieciaczki No i gratuluję powrotów do pracy
    Donoszę, że Renatka jest w ciąży Nie ma to jak facebook

    Leave a comment:


  • ankasos25
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    i jeszcze...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ankasos25
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej hej babeczki

    mnie tak samo sto lat nie było
    u mnie jakoś leci, Lena dorosła panna się zrobiła juz nie taki dzieciuch z niej , Igor rośnie co raz mądrzejszy jest i fajniusi ale łobuziak taki ze hej, oczy wszędzie trzeba mieć bo wiecznie coś nabroi albo coś sobie zrobi.
    Ja kończę "leniuchowanie" i z końcem marca idę do pracy...co prawda w starej pracy nadal jestem zatrudniona i obecnie na urlopach i tak z głupa wyslałam cv i od razu mnie wzięli. póki co pójdę na umowę zlecenie i zobaczymy. Trochę przerazona jestem bo właściwie nie wiem czy juz jestem gotowa wyjść z domu ale jak będę zwlekać to się totalnie rozleniwię
    Attached Files

    Leave a comment:


  • nichol
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam!
    Byłam ciekawa, czy wogóle uda mi się tutaj zalogować
    Miesiąc ciszy na forum- kiedy ostatnio tak było?
    A ja - mimo że zaglądam i podczytuję- nie pisałam już chyba z rok

    U nas ok- Kris chodzi do przedszkola, Majką zajmuje się moja siostra, a ja po 2 latach przerwy wróciła do pracy i nie wyrabiam

    Wrzucam fotke potworów moich ze świąt- ciężko jest mi złapać ich razem w bezruchu na zdjęciu

    IMG_0317.jpg

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dzięki Kaluś A z tym podobieństwem to sama nie wiem.... Każdy widzi coś innego

    Szkoda, że forum zamarło, chociaż od czasu do czasu zaglądnijmy wrzucić fotki, jednak czuję się z Wami związana i ciekawa jestem co u Was i dzieciaczków ....

    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    kasiar ale Lena urosła matko jak ten czas leci fajne dziewczynki obie i chyba do siebie podobne co ?

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    No no cześć Aniu Po tak długim czasie fajnie oglądać jak nasze dzieciaczki rosną

    Kala dzięki, pracuję, dziewczynki ok, mamy termin zabiegów na 17 luty (pisałam wam kiedyś Lena ma brodawkę do wycięcia a Julia przepuklinę pępkową) jeszcze moja mama ma 12 lutego operację żylaków Także u nas luty szpitalowy Ale czy z dziewczynkami dotrzemy na zabiegi to się okaże, bo muszą być zdrowe a wiadomo jak to jest....

    Wklejam dzisiejsze panny w kąpieli, dzisiejszy bal karnawałowy i jedną fotkę ze świąt.

    Miłego weekendu
    Attached Files

    Leave a comment:

  •    
       

  • chudagleba
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ...........halo....?
    Jestem kochane jestem, zaglądam i podczytuję.
    U nas ok, pracuję jest ok. Nie chorujemy praktcznie wcale, czasem jakiś katar złapie tylko.
    Ja obecnie jestem tydzień na urlopie ale normalnie męcze się, jakas niepotrzebna się czuje..eh.
    wstawiam fotke moich panienek- - z jesieni tylko mam zgrane i moją z męzem
    pozdrawiam!!!!!!!!!!1
    Attached Files

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzięki kasiar a co u ciebie ? pracujesz ? jak dziewczynki ?

    Leave a comment:


  • katarzynar
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kala ale Pola urosła, dawno ją widziałam, obie dziewczynki sliczne

    Skoczek twoje panny też piękne!

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    cdn
    Attached Files

    Leave a comment:


  • kala8
    replied
    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    skoczku ja czasami jeszcze zaglądałam, ale nikt już od dawna nic nie pisze , więc uznałam że nasz watek się zakończył

    my spędziliśmy święta w domu, wigilia była u nas , pierwszy dzień świąt u mamy , sylwestra spędziliśmy na domówce w 12 osób, nic szczególnego

    w pracy od stycznia masakra, nie dosyć że mnóstwo roboty , to jeszcze miałam kontrolę finansową tzw audyt

    co jeszcze ? dziewczynki ok, zaraz ferie, Gabi wyjeżdża na zimowiska do Karpacza w piątek, my na wspólny wyjazd zimowy jedziemy jak zwykle w marcu i jak zwykle do Zakopanego nie mogę się doczekać

    skoczek cieszę się że masz już ten kryzysy małżeński za sobą

    wstawie jakieś fotki, świąteczne przedstawienie z przedszkola i wigilia w domu
    Attached Files

    Leave a comment:

       
Working...
X