Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dzięki kasiar a co u ciebie ? pracujesz ? jak dziewczynki ?
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ...........halo....?
      Jestem kochane jestem, zaglądam i podczytuję.
      U nas ok, pracuję jest ok. Nie chorujemy praktcznie wcale, czasem jakiś katar złapie tylko.
      Ja obecnie jestem tydzień na urlopie ale normalnie męcze się, jakas niepotrzebna się czuje..eh.
      wstawiam fotke moich panienek- - z jesieni tylko mam zgrane i moją z męzem
      pozdrawiam!!!!!!!!!!1
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        No no cześć Aniu Po tak długim czasie fajnie oglądać jak nasze dzieciaczki rosną

        Kala dzięki, pracuję, dziewczynki ok, mamy termin zabiegów na 17 luty (pisałam wam kiedyś Lena ma brodawkę do wycięcia a Julia przepuklinę pępkową) jeszcze moja mama ma 12 lutego operację żylaków Także u nas luty szpitalowy Ale czy z dziewczynkami dotrzemy na zabiegi to się okaże, bo muszą być zdrowe a wiadomo jak to jest....

        Wklejam dzisiejsze panny w kąpieli, dzisiejszy bal karnawałowy i jedną fotkę ze świąt.

        Miłego weekendu
        Attached Files




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          kasiar ale Lena urosła matko jak ten czas leci fajne dziewczynki obie i chyba do siebie podobne co ?
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dzięki Kaluś A z tym podobieństwem to sama nie wiem.... Każdy widzi coś innego

            Szkoda, że forum zamarło, chociaż od czasu do czasu zaglądnijmy wrzucić fotki, jednak czuję się z Wami związana i ciekawa jestem co u Was i dzieciaczków ....

            Pozdrawiam




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witam!
              Byłam ciekawa, czy wogóle uda mi się tutaj zalogować
              Miesiąc ciszy na forum- kiedy ostatnio tak było?
              A ja - mimo że zaglądam i podczytuję- nie pisałam już chyba z rok

              U nas ok- Kris chodzi do przedszkola, Majką zajmuje się moja siostra, a ja po 2 latach przerwy wróciła do pracy i nie wyrabiam

              Wrzucam fotke potworów moich ze świąt- ciężko jest mi złapać ich razem w bezruchu na zdjęciu

              IMG_0317.jpg


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej hej babeczki

                mnie tak samo sto lat nie było
                u mnie jakoś leci, Lena dorosła panna się zrobiła juz nie taki dzieciuch z niej , Igor rośnie co raz mądrzejszy jest i fajniusi ale łobuziak taki ze hej, oczy wszędzie trzeba mieć bo wiecznie coś nabroi albo coś sobie zrobi.
                Ja kończę "leniuchowanie" i z końcem marca idę do pracy...co prawda w starej pracy nadal jestem zatrudniona i obecnie na urlopach i tak z głupa wyslałam cv i od razu mnie wzięli. póki co pójdę na umowę zlecenie i zobaczymy. Trochę przerazona jestem bo właściwie nie wiem czy juz jestem gotowa wyjść z domu ale jak będę zwlekać to się totalnie rozleniwię
                Attached Files
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  i jeszcze...
                  Attached Files
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka
                    Dziewczyny piękne te wasze dzieciaczki No i gratuluję powrotów do pracy
                    Donoszę, że Renatka jest w ciąży Nie ma to jak facebook




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czeeeeeeeeeeesc


                      no ten.. tak wlasnie.. bedzie nas 5.13-go zaczynam 2 trymestr. Termin na koniec wrzesnia. Czuje sie juz w miare dobrze. Ale bylo tragicznie. mdlosci mialam takie ze mialam ochote sobie w leb strzelić. Jestem wiecznie zmeczona, wszystko mnie wkur..a, i rosne w zastraszającym tempie.I nie.. nie licze na corke. po 2 poronieniach licze na zdrowego i slicznego bobasa. chlopaki w moim brzuchu zakochani.


                      mlodziez moja rosnie tez. F konczy za chwile 10 lat ( matko i corko.. a nieawno byl takim rozkosznym dzieciakiem ). w szkole radzi sobie dobrze, nadal jezdzimy na SI i do logopedy ( ale tu jeszcze 2 spotkania ). Uwaza sie za "prawie doroslego" co mnie czasami przeraza.

                      Oskar.Aniolem nigdy nie byl i chyba nie bedzie ale w szkole go uwielbiają. szybkie to strasznie ( szybsze od F ), przechodzi chyba jakis bunt albo dojrzewa bo czasami mam ochote zatluc.Po za buntem jest przeuroczy.
                      Taki maly mezczyzna.
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Czesc!!!!
                        U nas jakos leci dzieci rosna
                        Mateusz juz pelnoletni Dominik od wrzesnia do szkoly rosnie jak na drozdzach ma120cm juz jest takim mezczyzna��
                        Sciskam Was
                        Chcialam dodac fotki ale z telefonu nie umiem niestety
                        Pozdrowionka







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Magdussia, jeśli szukasz jakiejś firmy transportowej tego typu to poczytaj sobie artykuł jak kalkulować transport przyda ci się taka wiedza

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Cześć dziewczyneczki!!!

                            Kopę lat!!!

                            Melduję posłusznie, że od dwóch tygodni mieszkamy już na swoim!!!
                            Dziewczyny, jaka różnica?! Nie ma kolejki do łazienki rano, kiedy szykujemy się do zerówki i wieczorem nie trzeba ustalać grafiku, kto o której się kąpie. Mamy ciszę, spokój, intymność, bo sypialnia własna, zamykana na noc. W kuchni nikt po mnie nie myje kubka z kawy, mam własny bałagan, który tylko mi przeszkadza. Cudnie jest!!!

                            Jeszcze mamy dużo do zrobiebia, bo trzeba listwy przypodłogowe przykręcić, ogarnąć w komórce, poukładać inteligentnie w szafkach kuchennych, a od wczoraj wzięłam się za ciuchy dziewczyn, wszystko co trzymałam w workach na przyszłość wysypałam, przeglądam, układam, podpisuję, żeby się potem odnaleźć. Ciuchami mogłabym spokojnie obdzielić jeszcze ze dwie inne dziewczynki, ale co nie wykorzystam to oddam komuś innemu, a że mamy strych to chowam do góry. Nawet przyjaciółkę w to zaangażowałam, bo sama bym sobie nie poradziła.

                            Dziewczynki zdrowe, rosną jak na drożdżach.
                            Marta będzie miała za tydzień roczek, chodzi w rozm.80, Edytka za miesiąc będzie miała 6 lat - niedawno to ona obchodziła pierwsze urodziny - i chodzi w 116 cm.
                            Edytka w zerówce różnie, raz w poniedziałek, nie raz w niedzielę wieczorem płacze, że nie chce iść, bo dobrze jej w domu, innym razem jej nie poznaję, bo sama sobie szykuje ubrania, myje się i jeszcze mnie pogania. W czw mam zebranie dla rodziców, których dzieci idą do pierwszej klasy.

                            Z Darkiem jest mi cudownie!!! Od Nowego Roku pożegnał się całkiem z grą online, miał więcej czasu na remont, dlatego szybko się przeprowadziliśmy, jest fajnym tatką, a mnie co chwile szczypnie, klepnie, pocałuje. Dawno nie byłam tak szczęśliwa!!!

                            Wstawiam fotki dla Was, szczególnie dla Kali - nie myślałaś o koncie na FB?
                            Salon
                            Attached Files
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Pokój Edyty.
                              Różowy, bo ona nadal księżniczkuje, jest wrażliwa i baaardzo dziewczęca. Brakuje jej jeszcze półek wiszących, komody i biurka, ale wszystkiego za jedną wypłatę nie damy rady kupić
                              Attached Files
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Korytarz. Tu jeszcze w przyszłości będzie duża szafa i komoda, a nad nią lustro
                                Attached Files
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X