Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    helloł.

    ooooooż kuźwa jak zimno. no mam dosc. pizga z kazdej strony. nie nawidze jak wieje mrzny wiatr.

    kupilam dziś prezent na swieta dla F. Dla O nie bylo. tzn nie bylo tego co O chcial. ale sie wkurzylam.


    Kasia dziś tez wszystkiego najlepszego

    aa i wczoraj mi sie corka urodzila to nic ze to tylko chrzestna..ale kochac jak swoją bede
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej

      Kasiu sto lat,

      Renata gratuluję "córki" i jeździj jeździj z Fifim oby jak najczęściej do Torunia, to może tym razem się uda zobaczyć
      A Filip rządzi - ja też przekładam kartki z kalendarza - nie chcę zimna, deszczu...

      Kala a foto??? fajnie, że impra się udała

      Chudzinko, Ty nie taka chudzinka - bosz, jaki masz piękny biust (że tak sobie pozwolę po męsku ) i super że udało Wam się pobawić
      i szkoda pracy, ale spokojnie, uda się!

      Megi z dziewczynkami tak jest, że długo nie są pewni, więc ja też jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za kiteczki

      AniuSOS a jak u Ciebie??? jak sytuacja? Melduj nam tu

      A ja mam "sraczkę" na samą myśl o tej rozmowie. Kasiu prezentacja ma być na jakieś 10-15 minut, o mnie o mojej dotychczasowej pracy. No a później rozmowa i scenka sprzedażowa - w sumie ma to trwać około godziny
      A wczoraj od rana byłam w szpitalu z teściami bo teść dostał krwotoku z nosa i przez 4 godziny nie do zatamowania, później z Kacprem do lakarza, bo gorączkuje, kaszle, rzyga... i spowrotem do szpitala z teściem bo ciśnienie mu waliło w górę nie do opanowania.
      Dziś od rana latałam i załatwiałam mu kardiologa, jutro szpital i wyjęcie opatrunku z nosa i kardiolog...
      a ja jestem w czarnej d... ze swoimi przygotowaniami Ryczeć mi się chce!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        nator no to niezła ta rozmowa , ale myślę że na pewno sobie poradzisz
        co do fotek to będą będą , mam nadzieje że jeszcze w tym tygodniu
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Nator oczywiście, że dasz radę a masz inne wyjście? Współczuję problemów ze zdrowiem, trzymam kciuki, żeby się "chłopakom" szybko poprawiło.

          Dzięki raz jeszcze za życzenia.

          U nas sypie śnieg, fajnie się zrobiło, coraz bliżej święta U mnie w domu już mikołajowo, ozdoby na okno z Mikołajem powieszone, poszewki na jaśki z owym świętym założone i takie tam inne gadżety. W niedzielę przychodzi Mikołaj do domu a w czwartek przyszły do przedszkola Hmm cieszę się jakby to do mnie miał przyjść i mi przynieść jakiś odjazdowy prezent Dziecinniejemy na starość, przynajmniej ja hehe

          Ostatnio znalazłam na necie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=-a0zYIoE-cY dosłownie ryczeć się chce, co za szczęście, że my mamy zdrowe dzieci, nawet sobie nie wyobrażam jak to jest nosić 9 miesięcy pod sercem maluszka wiedząc, że on po porodzie umrze.... To filmik o dziecku chorym na bezmózgowie, żył 8 h ........




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej

            Nator to nie biust,to cycnik swoje zrobil.... ja z tych co maja z przodu i z tyłu plecy nie no cos tam mam ale wiadomo ze chciałoby sie więcej ale dzieki za miłe słowa
            Trzymam kciuki za rozmowe,naprawde jakas wymagajaca ta szefowa czy szef.....

            Kala czekamy na fotki,tez sie doczekac nie moge

            Spróbuje wstawic foto z meżem,na fb jakos sie udalo tyle ze jakies małe mi wyszło,zobaczymy jak tu wyjdzie.

            Poza tym u nas ok,my juz po obiadku,wiec poleniuchwoac by sie przydalo,ale niestety nie moge bo musze z dziewczynkami list do mikołaja napisac Prosza o lalke Natalię,widziałyscie????/ eh... wymagajace jakos w tym roku sa hihihi.

            pa.
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Lupa potrzebna hehehe.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej

                no dobra wstawie wam tych kilka byle jakich fotek tylko uprzedzam jakość kiepska i ujęcia tez resztę później na zdjęciu nr 4 co prawda nie widać mi twarzy ale widać sukienkę więc wstawiłam
                Attached Files
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala OMG!!! Wyglądałaś zjawiskowo!!!
                  Świetna sukienka. Mąż musi być z Ciebie baaaardzo dumny!
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                    Kala OMG!!! Wyglądałaś zjawiskowo!!!
                    Świetna sukienka. Mąż musi być z Ciebie baaaardzo dumny!
                    dzięki Skoczku , mój m jest raczej powściągliwy ale powiedział że wyglądam wyjątkowo ładnie więc chyba mu się podobało , trochę krótka ta kiecka ale jakoś dałam rade , po za tym chyba jedyna byłam na biało (ecri) bo raczej wszystkie kobitki w czerni

                    chuda moja Pola chce lalkę equestria girl czy jakoś tak, to jakby kucyk pony w wersji ludzkiej wielkości barbie z jakimiś akcesoriami, Gabi chce jakąś płytę (chyba Eweliny lisowskiej)i rakietę tenisową bo do września chodzi na tenisa 3 razy w tygodniu
                    Last edited by kala8; 26-11-2013, 17:50.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kala no no no przepięknie wyglądałaś a że na biało, jednak fajnie się wyróżniać z tłumu A kozaczki też świetne.

                      Chuda nie mam lupy ale mniemam, że fajnie wyglądacie na tej fotce

                      To i ja wam wkleję z mojej imprezki urodzinowej, oczywiście nie umywa się Kala do waszej Imprezy przez duże "I" ale fajnie było A % wypite od czasów przedciążowych zrobiły swoje

                      Aniasos jak się czujesz?

                      Majorka odezwij się tortomaniaczko!!!
                      Attached Files




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        wrrrrr... coś mi sie zrobilo wczesniej ze wejsc nie moglam na mc ;/ ale naprawilam bo byscie za bardzo tesknily za mną ]




                        Kala booooziu jakie ty masz raciczki zgrabne a kieca boska. i co ze krotka?? tylek ci nie obwisa o mozna smigac

                        co do prezentów jeszcze.. kupilam chrzesnicy narazie kocyk rozowy ( juz mi dwalilo na puktcie tego koloru )i pluszaka do tego. co jeszcze mozna kobietce ktora bedzie miala na swieta miesiąc?? suknie na sylwestra??
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Renata jak dla mnie strzał w 10 z tym prezentem dla pannicy, zwłaszcza z tą kreacją sylwestrową

                          A ja powiem Wam, że nie mam pomysłów na prezenty. Ani dla córki, ani dla rodziny. Rok temu o tej porze miałam już połowę prezentów z głowy, miałam jakieś tam pomysły, a teraz głowa mi ciężko pracuje

                          Z Edzią mi najgorzej, bo ona nie ma jakichś specjalnych zainteresowań: raz Winx, Raz Monster High, innym razem mówi o interaktywnym zwierzaku.
                          Darek mi podpowiada, że Edzia ostatnio interesuje się kosmosem (chociaż ja tego nie zauważyłam), żeby jej jakąś fajną książkę nt. kupić...Sama nie wiem.

                          Wiem tyle, że ja sobie na Mikołaja zafunduję poduszkę rogala

                          Edźka od rana smarka na żółto, ot tak, z dnia na dzień. W sobotę byliśmu w lokalu na urodzinach naszego dziadka. Mała się wybawiła, wygoniła z kuzynkami, a potem chyba w drodze powrotnej zmarzła. I jutro chyba zostanie w domu.

                          A w czwartek jadę na prenatalne
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzięki kobitki nogi to jedyne co mi szczupłe zostało

                            kasiar fajna fotka ,taka rodzinna a twoje dziewczynki to normalnie kloniki , bardzooo do siebie podobne, no i ty tez bardzo ładnie wyglądasz oczywiście

                            chuda zdjęcie rzeczywiście małych rozmiarów ale ty ładna kobitka jesteś więc na pewno pięknie

                            skoczek to daj znać co i jak po usg , jeszcze nie wiecie na 100 % kto tam siedzi ?
                            Last edited by kala8; 26-11-2013, 22:04.
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dzień dobry

                              Kala super kiecka,ty taka kobieca eh...
                              Kala moje tez "polubiły" te lalki z pony czy jak im tam,Emilka chciałaby ta co jest ostatnia w reklamie,nie pamietam jak sie nazywa.widziałam te lalki w sklepie,oczywiście 100zł to trzeba mieć,szkoda ze takie drogie są....Moje maja po 2 lalki monster te oryginalne,latem tesciowa kupiła dziewczynkom po jednej a teraz na jesien maz mój jak był za granicą,kupił juz te z dzwiekami

                              Kasiar fajne twoje córy,siostry ksero hehehe.Za rok zmiana kodu,trójka z przodu...???

                              Skoczek w biedronce sa pieski interaktywne,te co maja 3 gwizdki,180zł

                              Renatka myslę ze jakis leżaczek z wiszącymi bajerami - prezent na niedaleka przyszłosc albo mate.

                              dobra spadam na sniadanko,tzn jeszcze fb odwiedze.
                              pa.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hejka

                                Chuda dzięki Zmiana kodu już nastąpiła ale nie miałam świeczek z cyframi 30, Julia marudziła, że mam dmuchać świeczki, bo w końcu co to za urodziny bez świeczek więc dmuchałam takie co znalazłam

                                A moje nie mają jakiś lalek z reklam, takie zwykłe bobasy, barbi, szmaciane.

                                Renatka zależy co ta mała kobietka już ma. Ja bym kupiła karuzelkę nad łóżeczko i ubranka nawet większe, bo zawsze się przydadzą. A najlepiej zapytać mamę, nieznoszę prezentów nietrafionych.

                                U nas fajna pogoda, świeci słońce ale zimno. Byłyśmy na spacerze, Lenka biega zachwycona, że wyrwała się z domu.

                                Ale jestem śpiąca dzisiaj, nocka była raczej nieprzespana, Lena się przebudzała a ja nie mogłam zasnąć




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X