Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Maja jest uczulona na mąkę żytnią mam nadzieję ze też jej przejdzie
    właśnie próbuję uśpić Hanie ale coś nie za bardzo mi to wychodzi
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ja wam wpółczuje tych alergii przeklętych widzicie jak to jest...
      jak patrzyłam jak moja kuzynka karmi swoją małą od 3 miesiąca życia kaszą manną na zwykłym mleku a mimo to dziewczyna ma 4 lata i NIC kompletnie jej nie rusza nawet choruje rzadko... a niektórzy uzależnieni od tej cholernej alergii...

      U mnie raz słońce raz chmury a na miacho trzeba ruszyć chyba zadzwonie po szwagierkę niech się porusza ze mną może szybciej urodzi bo zostały jej 2 tyg
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Cześć Kobietki,
        ale tu się od rana dzieje A my już po śniadanku, mały troszkę kimnął to ja mam czas dla Was.

        Kasiu, nie wiem na jaki Ty się ekspres szykujesz, ale ja mam taki średni - niby 14 barowy, ale z takich zwyklejszych i nie zachwalam takiego. Poza tym, to ja kawkę piję jedną, max dwie dziennie i zwykle z braku czasu to rozpuszczalną strzelam, bo szybciej niż uruchomić maszynerię, czekać, aż się nagrzeje, później dopiro można odpalić wypływ kawy... i jeszcze jak mi się zachce spienić mleko to zrobienie kawy zabiera 15 min... a jak dla mnie to za długo.
        Ja też raczej na tą chwile nie daję zwykłych jogurtów i wogóle przetworów mlecznych z mleka niemodyfikowanego. Nawet do zupki wole dodać oliwe z oliwek niż masełko. Ale każdy ma swoje metody. Tak jak dziewczyny pisaly kiedyś dzieci schabowe jedły i też rosły zdrowe. Więc nie ma co popadać w drugą stronę w skrajności.
        A co do teciowych, to dla mojej największą radością jest gdy synuś jej córki nie chce wracać z rodzicami do domu. I cieszy się, gdy chowa się i ryczy bo mama przyjechała.
        Ale ona to pozwala mu na wszystko. Franio ma 3 lata, a jak miał roczek to cole pił i jadł wszystko od niej z widelca. Jak mu nie smakowało to babcia pozwalała pluć na stół lub ziemię i wogóle wszytsko robią co on chce.
        Babcia siedzi pod stołem, wychodzi na dwor gdy Franio każe, chodzi spać po północy i ogląda bajki ile chce i jakie chce... więc ja się nie dziwie dziecku, ze nie chce wracać do domu. Ale później Tomek (tatuś) dostaje szału bo z Franusiem nie da się żyć bo rośnie mały terrorysta Ale upominanie teściowej nie przynosi żadnych skutków.
        A do tego jej sposób przedstawiania świata: "szybko chowaj się, bo rodzice przyjechali i Cie chcą zabrać", "na mnie patrz, ja tu jestem, nie patrz na tego dziadka wiecznie", "nie dasz kuzynowi zabawek? Jak urośnie to będzie Ci zabierać zabawki", "ciocia nie będzie się z Tobą bawić, bo ciocia ma teraz małą dzidzie i ja kocha" - wszystko utwierdzające go , ze tylko babcia go kocha, a kuzyn mu chce wszystko zabrać i rodzice są źli! Straszne!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          MAJORKA widzisz bo kuba kaszke, deserek i wode to z lyzeczki a jak zupka to odwraca buzie. jablko, biszkopcik sam trzyma w raczce i je. jak mu daje jablko skrobane lyzeczka to sa tam tez male kawalki i tez zje tylko te zupki...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a to co piszecie o tesciowych to przerazajace jest, jak tak mozna dzieci wychowywac. choc babcia kuby to biszkopty w zwyklym mleku maczane i rosol chciala dac jak mial 3mce a baba w sklepie powiedziala zebym mu juz grochowke gotowala i zurek poeaznie myslalam ze padne

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jeny, dziewczyny jak tak słucham o tych Waszych teściowych - normalnie strach się bać! historie jak z horroru jakiegoś. Ja mojemu chłopu zabraniam pić coli a tu takim maleństwom wciskają

              witaj katrienna znaczy cześc Kasiu ja mam na imie Sabina, lat 26, synuś urodzony przez cc ale to widać w podpisie.

              dziewczyny, wiecie co zauważyłam? jak coś jem np. śniadanie albo choćby piję herbate to Młody patrzy na mnie takim wzrokiem jakbym go co najmniej tydzień głodziła! normalnie każdy mój ruch śledzi i co ja tam wkładam do paszczy wasze dzieciaczki też takie ciekawe? bo to chyba ciekawość, bo ja zawsze jem doiero wtedy jak on jest najedzony. Jeszcze trafi mi przed nim lodówke zamykać na kłodke, bo jak zacznie chodzić to wszystko wymiecie


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                oj, sorki, jednak nie widać już zapomniałam co tam wydrukowałam jak się logowałam.


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a własnie, a propo cesarek...
                  ostatnio w dd tvn mieli temat o porażeniu splotu ramiennego u niemowląt w czasie porodu. I wiecie co, normalnie wkurzają mnie ci ginekolodzy bo ida w zaparte że to oczywiście nie ich wina, że rozmiar dziecka nie ma znaczenia liczy się tylko proporcjonalność. Tylko dziwne że zaproszona do studia kobieta mówiła że nie było postęu porodu a że już dość długo to trwało to wyciągali dziecko próżnociągiem. skutek-porażenie splotu. I jeszcze jej nic nie powiedzieli! dopiero po paru tygodniach sama się zorientowała że coś jest nie tak bo synek wcale rąćzką nie ruszał.
                  a gin na to ,ze problem nie leży w spieprzonych przez nich porodach tylko w braku spacjalistycznej kliniki rehabilitacyjnej! szok po prostu. Ale myślałam że Pieńkowską to zaraz walnie


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a widziałyście może opowieści grozy z polskich porodówek i "wspaniałych" połóznych z polskich szpitali w Rozmowach w toku?
                    zmykam bo Mały się bulwersuje


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Witam kobietki Ja od środy jestem chora,siedziałam w pracy z gorączką,musiałam wziąć 2 dni urlopu bo nie dałabym rady,wczorajszy dzień przespałam praktycznie cały,bo miałam prawie 40 stopni gorączki
                      Dziś już trochę wstałam ale jestem osłabiona i jestem sama z małym bo M pojechał ciąć drzewo.

                      Witam nową mamusię! A jaki miałaś login na początku?

                      Nichol i jak z tym chodakiem,wygrałaś?
                      Attached Files
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        A oto mój terrorysta
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          INKA_R moj kuba tez jak ktos je to nie tylko patrzy ale wyciaga rece i krzyczy jakby chcial zeby muu dac tez jakby z tydzien nie jadl
                          madzik ja od poczatku mam ten sam login

                          a z tymi cesarkami to racja tez ogladalam

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej mamuski
                            wszystkiego naj naj najlepszego z okazji imienin Majorka:*
                            moje dopiero 3 listopada
                            witam nowa mamusie
                            moja nikola juz sie zrobila taka cwana jak cos chce to nie odpusci ma ten charakterek
                            siedzi juz slicznie dlugo i sie nie chwieje jeszcze nie raczkuje ale chodzi do tylu i kreci sie w kolko
                            bije ladnie brawo i sie smieje
                            ja smoejej Nikoli podaje surowe jabluszko tylko obieram ze skorki i sobie je ciumka w kawalku.
                            wracam dalej do czytania
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              też bym sobie pooglądała ten program i niech kitów nie wciskaja bo to zależy tylko i wyłącznie od gina,u mnie było podobnie gdyby zadecydował od razu że cc to by było ok a tak,dobrze że lekarze jeszcze w porządku i nie wypuścili nas ze szpitala do puki mała nie dostała odpowiednich leków,ale i tak kupa jeżdżenia po lekarzach i wogóle nam się jakoś poszczęściło
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                My właśnie wróciliśmy ze spacerku, Filip zasnął a ja dopiero jem śniadanie nakupowałam mu warzywek na obiadki a dziś je pomidorówkę bo mi troszkę zostało z wczoraj a że zrobiłam taką łagodną i z ryżem to niech sobie podje
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X