Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hejka laseczki

    ja własnie wróciłam z przedszkola i jem śniadanko zaraz ide na kawkę do sasiadki potem po Maje i z powrotem obiadek i na miasto bo muszę zajrzeć na prawko i na zebranie do przedszkola

    jeszcze nie mam nic kupionego na imprezke bo idziemy na 2 dzień świat na 40 moich rodziców do lokalu myślałam o sukience ale kurcze sama nie wiem nawet czasu brak a kupić muszę

    na Sylwestra nigdzie nie idziemy a ja za zwyczaj nie pije więc na pewno czeźwy umysł bedzie choć szef mi radził usiaść w domku z drinem i testy robić niby lepiej wchodzą hehe

    Renatkanadwyreżyłaś rękę musisz ja troszke pooszczędzać moze nasmaruj maścia jakaś ketonal albo inna będzie lżej a pierniczków sama bym sobie pojadła ale nie robie bo jak kiedyś narobiłam to musiałam potem rozdawać bo u mnie nie jedli
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej dziewczyny

      Amelia ma (pierwszy raz) mega katar, nie jest na razie zielony ale co chwile jej leci i smarka całą chusteczkę, co robicie na katar? a jeśli będzie zielony to juz do lekarza chyba, nie?
      nie chce iść do lekarza, bo (mam nadzieję) to zwykłe przeziębienie, ale jak będzie mocniej kaszleć to jutro pojedziemy chyba..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        czacza ja zazwyczaj na katar to woda morska np disnemar jesli już taki zielony to krople euphorbium i maść majerankowa pod nos i na zatoki. I jak najczęsciej ściągać i psikać tą woda morską, jak dojdzie do tego temperatura lub brzydki kaszel to dopiero wtedy pedzę do lekarza
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          dzięki ankasos, Amelka ma stan podgorączkowy, 37.4 jeśli byłaby 38 to się zacznę denerwować.. nie mam maści, będę musiała lecieć do apteki..
          nigdy nie wiadomo kiedy iść do lekarza..
          Last edited by czacza; 15-12-2011, 11:47.
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            majorka w sklepach internetowych tez nie ma, nie myśl, że nie patrzyłam "towar niedostępny" to nowość, pewnie dlatego było mało no i przed świętami wszystko wykupione..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jjuuuhuhuhuuuu dostałam wyniki badań krwi, wszystko jest OK, przeciwciała w normie, zatem tarczyca zdrowiutka
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej

                Kaluś wielkie gratki Od razu humor lepszy jak więcej kaski w perspektywie, co? Ja czekam na 13-tkę

                Czacza to super, że wszystko ok A z katarem to do lekarza nie idę, chyba, że zacznie mała kaszleć. Tak jak dziewczyny pisały woda morska i frida, my mamy nasivin na noc, ale to max 3-4 dni. Trzeba przeżyć ten katar, kiedyś minie

                Majoreczko
                z drinkiem czy bez napewno zdasz! W każdym razie my będziemy zaciskać kciuki.

                A jeśli chodzi o płeć wg mnie to myślę, że będzie dziewczynka. ALe okaże się w sobotę.
                A wasze obstawianko po róno wychodzi : 3 osoby dziewczynka, 3 osoby chłopczyk. Hmm w sumie innego wyjścia nie ma albo to albo to hehe

                Miłego dnia , idę piec pierniczki porcję nr 2.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Bry
                  Kasiur ja obstawiam hmmm... no żeby bylo do pary to oczywiscie chłopczyk.ale jak bedzie dziewczynka to chociaż ciuszki sie przydadzą.
                  a podajcie przepis na te pierniczki
                  Ja co roku obowiązkowo robie rybe po grecku.a tak to chyba to samo co wy.
                  A co robicie na obiad lub co ju zjadłyście...?Ja zrobiłam kopytka,podsmażyłam cebulke i kiełbaskę.Mniam.
                  Czacza ja "na katar" podaje 3 razy dziennie wapno w syropie+dwa razy na dzień wit c.No i na noc nurofen.
                  Dla dziewczynek kupilismy pod choinke ciastoline z maszynka,słodycze dokupimy i to wsio.
                  Pa.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej kobitki ja dzisiaj się lenie wzięłam sobie 2 dni urlopu
                    Chuda dobrze,że z niunią ok.
                    Kasia obstawiam CHŁOPCA




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Szukam lodówki w neci,bo nic mi się nie mieści a kupiłam Olusiowi i Ali piżamki wstawie pózniej fotki.
                      Last edited by Paulinchen23; 15-12-2011, 19:27.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Paulinchen a gdzie pracujesz?

                        Gdzie reszta dziewczynek?Itka,Nichol,Grygorek co z Wami?Jak przygotowania do Świąt?
                        A właśnie...Grygorek miałam zapytać:Tam u Was to jak obchodzą Święta?Czy mają jakieś swoje potrawy typowo świąteczne?
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cze
                          Madzik, zapomnij o tradycji, bynajmniej ja sie nie styknelam w towarzystwie w ktorym sie obracam. Tutaj ludziska chodza do restauracji na obiad i po swietach
                          Mam teraz zabiegane dni, bo jestem w trakcie zmiany szkoly dla Vincenta. Dostalam oferte z innej podstawowki, ze otwieraja tam cos ala przedszkole ale godzinowo tak samo jak podstawowka, no w sumie nie to samo, bo zawsze jedna czesc dnia. Ale zawsze te same godziny odbierania i odstawiania do szkoly, wiec dla mnie raj, ze cos takiego sie pojawilo. Juz dzisiaj dzwonilam do nowej dyry sie umowic na spotkanie, a jutro musze stara szkole poinformowac. grrrrr juz dostaje sraczki na sama mysl, jeszcze szwagierka mnie nastraszyla, ze oni tacy nieprzychylni, jak ktos chce ze szkoly sie wynosic ale w dupie to mam, musze tylko miec przed oczami, ze Maiki wreszcie pojdzie do przedszkola i to na tyle czasu pobije sie chyba jak bedzie trzeba

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                            hej

                            Kaluś wielkie gratki Od razu humor lepszy jak więcej kaski w perspektywie, co? Ja czekam na 13-tkę



                            Miłego dnia , idę piec pierniczki porcję nr 2.
                            kasiar ja też na 13 tkę czekam ja ją odłożę na wakacje choć to 1/3 tego co potrzeba

                            za to zwrot z podatku pójdzie na Gabi komunię

                            przez tą komunię mieliśmy nie jechać w góry na narty w tym roku, ale mąż zrobił niespodziankę i za namową znajomych , jedziemy z nimi 4 lutego na tydzień na Słowację m ma obstawić cały wyjazd finansowo więc ok

                            co prawda dla mnie termin taki sobie w lutym oddaje sie bilanse a ja mam 3 do zrobienia ale myślę że jakos sie dogadam z panią z urzędu miasta co te bilanse przyjmuje i wyznaczy mi jak najpóźniejszy termin żebym zdarzyła zrobić po powrocie

                            czacza ja na katar daje osciloccocinum, nurofen, woda morska do psikania, i otrivin do udrożniania
                            a lekarkę wzywam jak jest goraczka lub jak sie zaczyna kaszel i zielony katar
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hhmmm nie wiem co myśleć?!
                              Attached Files
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Jesteś w ciąży???? Graaaatki wielkie!!! Ale wiadomość na same święta!!!! Pewnie się nie spodziewałaś...Ale powtórz test dla pewności


                                A tak to cześć wszystkim z rana Okna mam do mycia,Nie chce mi się....Któraś chętna do pomocy???
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X