Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczesliwe mamy z czerwca 2009r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

    oclm ja filip ma paszport tymaczasowy na rok wyrabialismy w konsulacie polskim
    nie wiem czy tylko ja ma takie wrazenie ale wydaje mi sie ze w pl to duzo rzeczy jest drozszych niz u nas np. kupuje mleko aptamil 900gr i place niecałe 8 funtów a w pl to jest odpwowiednik bebilonu 400 gr 30 zł wiec mleko pakuje w bagaz i pamersy tez

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

      oclm ucałuj matiego z okazji skonczenia czterech miesiączków no i znowu ci suwak szwankuje

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

        Dziewczyny dzięki za ciepłe słowa, ale Gabunia strasznie cierpi. Ja też wiem co ona przechodzi, bo jak byłam mała to bez przerwy chorowałam na zapalenie uszu i jeszcze pamiętam ten ból. Gabrysia przez cały czas jest u mnie na rączkach, nawet nie próbuję jej ruszać bo płacze. śpi cały czas. Jestem sama w domu i nie mogę nic zjeść, choć przez te nerwy nawt mi się nie chce choć jestem tylko otrzech malutkich kanapeczkach. Gabrysię nawet do ubikacji muszę zabierać, ale niedługo wrócą z pracy to mi pomogą. Martwię się bo Gabi już 2 razy wymiotowała.
        Dziewczyny wiem, że muszę teraz uważać, żeby to się nie powtórzyło. Gabrysia dostała zapalenia uszka od katarku. Już martwię się, bo nie chcę żeby jeszcze raz przez to przechodziła.
        Kurczaczku ale Filipek jest już duży, nie wygląda wcale na trzy i półmiesięcznego bobaska, słodki jest w tym ubranku krówki.
        Olcm to naprawdę czeka Cię długa droga, tylko żeby Mati dobrze zniósł podróż.


        Skomentuj


          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

          Oczywiście i buziaczki od nas dla Mateuszka z okazji ukończenia 4 miesiączków.


          Skomentuj


            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

            hej Kochane!
            U nas wszystko dobrze! Nie odzywalam sie bo brakowalo czasu.....zaczelam chodzic na kurs prawa jazdy,poza tym szukam pracy,maz zwolnil sie ze swojej...ehhhh..... a kredyt splacac trzeba....1900zl miesiecznie przez 30 lat no ale co zrobic...........Nikulek smakosz pełna geba;] je juz jabluszko,marchewke,ziemniaczki ze szpinakiem,kaszke jabluszkowa,kleik,soczek marchewkowy i jabluszkowy,takze troszke smaczków juz poznał i wydaje mi sie ze mu to bardzo smakuje:] zapomniałabym,dzisiaj pierwszy raz sprobowal bananka ale marudny byl i nie chcial zabardzo jesc....nie wiem czy mu nie smakowalo czy to przez jego nastrój... jutro zrobie 2 podejscie i sie okaze.Ogolnie kochaniutki jest i caly czas sie śmieje,taki smieszek z niego:] narzekac nie moge tylko ze ciagle hce byc z Mamunia mamincycuś musze powolutku go przyzwyczajac do tego by bawil sie sam bo czasami to nie mam czasu nic zrobic w domu;]
            olcm cieszymy sie bardzo ze Mateuszek zdrowy:]]]]]]]]]]]]!!!!!!!!!!!!!
            My jak wracalismy na stale do polski z cypru to tylko moim rodzicom powiezielismy a pitera rodzice dowiedzieli sie godzine przed naszym przylotem,takze niespodzianka byla:] ale emocje Was czekaja!
            Kurczaczku no wlasnie ,a gdzie focia fryzurki;]?
            gabcio,zyczymy Gabi szybciutkiego powrotu do zdrowka!!!!!!!!!!!!!
            justynka ale ma czuprynke bujna Twoja Laleczka:] a jaka ona śliczna,a jakie oczka maślane ma na tym zdjatku;]
            mamuszka, HUUUURRRAAA!!!! Gratuluje Kobietko wytrwalosci!!!!!!!! Ciesze sie razem z Tobą ze bylas dzielna i wytrzymala i dopielas swego!!!!!!! Znam to cudowne uczucie,ten spokój gdy nadchodzi ta chwila odpoczynku dla rak;]
            mloda,haloooooooooooooo, where are u????????????
            Buziaczki Moje drogie Mamusie i Bejbiczki!
            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

            Skomentuj


              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

              usmiechniety.jpg
              kapiel.jpg

              A tak mój żarloczek wszama jabłuszko i marcheweczke;]
              jabluszko.jpg
              marchewka.jpg
              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                mamanikosia wreszcie jestes oj widac po fotkach ze nikosiowi jedzonko smakuje a i powtorze sie ze przystojniak maly z niego
                no i jak idzie na prawku? a co do kredytow to wlasnie to jest ten bol ze co miesiac trzeba kase wylozyc przez tyle lat a kiedy domek skonczycie?
                u nas dalej brak kupki nawet termometr nie pomog odstawilam mu ten kleik bo na to wyglada ze mu nie sluzy
                justynki tez cos nie widac
                dziekujemy za buziaczki na 4 miesiac i przesylamy rowniez
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                  Hej.
                  Mamanikosia wreszcie się odezwałaś to dobrze że wszystko u Was w porządku. Jak Ci idzie na kursie na prawko? Dobrze że się zdecydowałaś bo jak ma się prawo jazdy i samochód to taka wygoda. Ja pamiętam jak sama chciałam mieć prawko a bałam się i odważyłam się dopiero na trzecim roku studiów i byłam prawie najstarszą osobą w grupie na kursie.
                  Nikoś jest cudny, od razu na pierwszy rzut oka widać że wesołe z niego dziecko, całuski dla małego śmieszka.
                  A u nas dalej kiepsko, co prawda Gabi nie ma już gorączki ale dalej płacze. Dostała antybiotyk w syropku, ale nie chce go bardzo pić ile się muszę namęczyć żeby wypiła. Jestem niewsyspana bo w nocy Gabunia płakała i nie chciała spać. Na szczęście ma apetyt i dużo je cysia. Teraz śpi już godz ale cały czas na rączkach bo jak tylko się ruszę to od razu płacz.
                  Olcm a próbowałaś dać Matiemu czopka glicerynowego, u Gabrysi skutkuje od razu. Teraz nawet jak dawałam jej czopka og gorączki to od razu robiła kupkę oczywiście z czopkiem i musiaółam jej dać syropek od gorączki.


                  Skomentuj


                    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                    a to mój cory skarbuś
                    Attached Files


                    Skomentuj


                      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                      biedna gabrysia jak ona sie tam tuli do pielusi moj Mati tez nie chcial pic antybiotyku i tez musialam sie meczyc ale ty masz gorzej bo gabi z butli nie pije a ja dolewalam do mleka i jakos poszlo
                      musze dzisiaj jechac kupic ten czopek ale dopiero za dwie godz otwieraja apteke maly placze do tego ma jakies uczulenie na policzkach takie czerwone moze po jabluszku albo po tym kleiku
                      ja tez mam prawko juz 10 lat i nie wyobrazam sobie zycia bez auta bynajmniej tutaj w usa
                      my juz dzisiaj znowu od 5 nie spimy
                      milej niedzieli
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                        Hej Mamcie,
                        Mamonikosia gdzie kupiłaś ten leżaczek do kąpieli? szukałam na allegro ale są drogie, ok 100zł!!! A Nikoś słodko wygląda, te oczka to on ma po Tobie? I od początku miał ciemne? Ty dajesz małemu już tyle rzeczy a ja się cykałam podać Marysi kaszkę bananową
                        Pisałaś, ze znalazłaś jakąś pracę przy suplementach diety? Nie wypaliło?
                        Duuużo macie tego kredytu, My narzekamy a mamy 900zł miesięcznie plus rachunki, tylko że mój mąż słabo zarabia jako policjant, a ja wezmę jeszcze 2 pensje i zaczynam bezpłatny urlop wychowawczy. Na żadne dopłaty się nie łapiemy od państwa i podejrzewam, że może być krucho
                        Olcm Mały już lepiej? Ta kupka biedaczka męczy pewnie. Czopki na 100% pomogą! Napisz co i jak.
                        Gabi Twoją malutką to tylko tulić. Szkoda mi Was.
                        Faktycznie Młodą wcięło.

                        Skomentuj


                          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                          Kilka fotek z ostatniej chwili:
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                            czesc wam moje kochane, ja weekend spedzilam u rodzicow wiec nie mialam dostepu do neta, ale wasze bejbiczki slodkie, Martynka chce poderwac Nikusia Gabrynia wtulona w poduszkach widac ze chorowitka, a Mania z tata sie wyglupia hihih, ja wczoraj dalam mojej ksiezniczce marcheweczke z ryzem kurde jak widziala lyzeczke to az sie trzesla i zjadla pol sloiczka mam nadzieje ze nie za duzo na pierwszy raz, Olcm to super ze wracacie bedzie okazja zebysmy sie wszystkie spotkaly mamonikosia to faktycznie macie spory ten kredyt ja sie ciesze ze ja nie mam bo tez by bylo znami krucha biorac pod uwage ze moj dostaje 700zl na reke bo z wyplaty alimenty mu zjezdaja, az sie boje stycznia kiedy moja kasiorka angielska sie skonczy, kurczaczku a ty kiedy przyjezdzasz do kraju? JESTEM ZAUROCZONA NIKUSIEM
                            http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                            Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                            pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                            http://martynka------.aguagu.pl/

                            Skomentuj


                              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                              Hej.
                              U nas jest już lepiej, wczoraj wieczorem się już Gabrysi poprawiło. Już śmiała się i rozmawiała z nami. Tylko jeszcze brzuszek jej dokucza, pewnie od lekarstw. Bo robi kupkę, a dalej marudzi i puszcza bączki. W nocy spała tylko o 2 i 3 się budziła, ale to chyba przez gorączkę. Dałam jej syropek na zbicie temperatury i spała do rana. Spi oczywiście z nami i jestem ciekawa czy po tej chorobie będzie chciała spać jeszcze w łóżeczku. Wczoraj przez 6 godz oglądałam płytę z wesela, na którym byliśmy w zeszły weekend. Gabrysia wyszła cudnie Wczoraj też był Piotrka kumpel z dziewczyną prosić nas na wesele na 14 listopada, ale raczej nie pójdziemy, bo już za zimno będzie.
                              Mamuszka ładna z Was rodzinka, wyglądacie na bardzo szczęśliwych. Sliczna ta Wasza Marysia, ale nic dziwnego mama ładna, tatuś przystojny to i córeczka jak laleczka.
                              Dziewczyny u nas też nie jest lekko. Piotrek tylko pracuje, a ja nie mam nic, bo w kwietniu obroniłam się i byłam już w szóstym miesiącu ciąży i nikt by mnie nie przyjął do pracy. Studiowałam dziennie w Radomiu i dojeżdżałam tam, a to ode mnie ponad 50 km. Pracowałam tylko w wakacje, bo od października miałam szkołę.
                              Olcm jak Mateuszek? pomogły czopki?


                              Skomentuj


                                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                                Dziewczyny co tu tak pusto?
                                Gabrysia marudna jest, cały czas ją trzymam na rękach i bez przerwy je cysia, ale to dobrze, że ma apetyt. W południe miała gorączkę 38.6 stopni.Dałam jej nurofen w czopkach ale ona zaraz zrobiła po nim kupkę i na pewno nie zadziałał, więc dałam jej paracetamol w syropku, trudno było ale go w końcu wypiła.
                                A u Was jak mija dzień?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X