Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczesliwe mamy z czerwca 2009r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

    Gosiu ładnie wyglądasz, chociaż - a to chyba na plus- bardzo ci wyszczupla buzie, musimy się przyzwyczaić do Ciebie. A ile ty w ogóle ważysz, bo jesteś bardzo szczupła?

    To mamy już dwie studentki

    My już po chrzcinach. Było sympatycznie, miło i wesoło, a szczególnie pod koniec, kiedy to mój M i reszta młodych było cieplutkich, można było się pośmiać z wariatów. A Kornelek był tylko chwilę, odwiozłam go po obiadku do domu na spanie, i już został z moimi rodzicami. A moja chrześnica była i jest cudowna, aniołek, cały czas spała i jadła. Jutro dodam fotki.
    Zmykam spać. Pa


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

      A to my:
      Attached Files


      Skomentuj


        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

        cześć dziewczyny
        u nas dzisiaj leniwa niedziela dobiego końca byliśmy z Kacperkiem na spacerku potem położyłam mlodego spać na prawie trzy godziny później obiadek i teraz chłopaki się bawią

        Jutro mam zadzwonić do szpitala żeby wyznaczyli nam termin kontrolnego pobytu w szpitalu po operacji bo jak Ja dzwoniłam to wyznaczyli mi na 27.05 a to jest za długi okres oczekiwania po tak poważnej operacji i po rozmowie z lekarzem co prowadził Kacpra zostało nam powiedziane że on będzie próbować przyspieszyć nam termin jednak co lekarz to lekarz wogole super się nami zajmował podczas pobytu Kacpra w szpitalu...

        GOSIA super Ci w nowej fryzurce i faktycznie wyszczuplała Ci buzia

        EDYTKA muszę Ci powiedzieć że wyglądałaś zjawiskowo na chrzcinach naprawdę a Kornel taki poważny chłopiec

        Dobra uciekam zmywać po obiadku :* trzymajcie się.








        http://mamaczytata.pl/pokaz/9341/mal...imie_kacperek_

        Skomentuj


          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

          hej
          dziewczyny dzięki za wasze miłe słowa nie wiem Edyta ile waże obecnie bo się nie ważę, a co do buzi to wydaje mi się że teraz mam mniej szczurowatą, a największy plus tej nowej fryzury to mniej czasu na układanie i wygoda.

          Edyta fajnie wyglądałaś, a Kornel jest podobny do Ciebie, taki świetny blondasek z Niego. A ta dzidzia w wózeczku cudowna

          Ewelina tak co lekarz to lekarz, pewnie trafiłaś na takie z powołania.

          My dziś byłyśmy w kościele, co prawda stałysmy na dworze, ale Gabunia była bardzo grzeczna, jak nie ona. Potem pojechałysmy z moją mamą i Gabi do szpitala do mojej chrzestnej bo sie poparzyła. Jutro już wychodzi, ale jeszcze niezłą ma poparzoną buzię. Gabi w pierwszym momencie jej nie poznała, a ona lubi swoją babcię Bożenkę. Nowe slowo Gabrysi to tuja, czyli kula. A wiecie gabi wczoraj zobaczyła lecącego bociana i mówiła tle tle i pokazywała rączakmi jak on kłapie dziobem, wszyscy się tym zachwycali a ja sama byłam bardzo zdziwiona, bo nie wiedziałam nawet że ona to umie, widocznie ją ciocie w przedszkolu nauczyły.
          pa


          Skomentuj


            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

            Gosiu ślicznie wyglądasz, masz taką delikatną buźkę, wręcz anielską A co do umiejętności naszych dzieci, to potrafią nas zadziwić, mój Maciek wczoraj np zobaczył w tv mecz żużlowy i zaczął krzyczeć GIKA (znaczy GKS nasza drużyna) to mnie nie dziwi, bo go chłopaki uczyły, ale zaraz potem zwinął rączki w piąstki i zaczął wymachiwać nimi w górze, krzycząc gamy, gamy (czyli wygramy) skąd mu się to wzięło, nie mam pojęcia

            Edytko pięknie i elegancko, a tak się o strój martwiłaś, a Kornelek taki już wydoroślały, taki chłopiec, a nie dzidziuś, blondasek

            Ewelina lekarz to lekarz, to fakt a jak się trafi na takiego co Wy, to można czuć się bezpiecznie, fajnie, że macie taką opiekę...

            Wiecie co biorę tabletki anty, i w czwartek brałam ostatnią różową i zostały mi 4 białe, zawsze dostawałam @ przy ostatniej różowej, a tu jutro mam brać nowe opakowanie a tej @ niet... normalnie mam już schizy, jak będę w tym 0,01 % przypadków ciąży to się chyba pochlastam... chodzę podenerwowana






            Skomentuj


              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

              Madziu może zapomniałaś jednej tabletki i się poprzesuwało? A jak nie to będziesz miała wybitne szczęście w nieszczęściu Może jakieś stresy albo chora byłaś? To też chyba wpływa
              Byłam w piątek u gina, ale jakiś taki nie za bardzo, poprosiłam go o badania na choroby, które mogą powodować poronienia, chyba nie zna sie na rzeczy bo sam nie wiedział co mówi no ale dał mi skierowanie na dwie kocie choroby (zapomniałam jak się nazywa) i jeszcze sama zapłaciłam za prolaktynę, wyniki będą najszybciej w piątek. Jestem bardzo ich ciekawa. Jeszcze zrobię na cytomegalię ale dopiero w maju bo one kosztują.
              Gosiu ja też z Kornelem byłam w kościele, i był aniołkiem, troche na dworze a troche w środku.

              Justynko a jak twoje samo poczucie? Był już pogrzeb?


              Skomentuj


                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                Ufffffff przylazła @

                A co do kościoła, to mój Maciejo jest wszędzie nawet na ołtarzu... ale nie biega tylko sobie tak chodzi i zagląda... a z tyłu kościoła (bo nasz jest cały czas w budowie, stoi dopiero 3 lata, wcześniej była kapliczka-barak) no i z tyłu kościoła stoi podnośnik, i jest to sposób, żeby go spokojnie na jakiś czas zatrzymać, bo on tam z innymi dziećmi udaje fajną zabawę






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                  cześć pogrzeb mieliśmy w sobote, i od tej pory sypiam spokojnie, ale tez mysle o babci wtedy gdy sie kłade, jeszcze przez jakis czas tak bedzie, teraz zajmuje sie troche slubem bo babcia chciała byc na nim więc musi być idealnie, oto linki do stronki dekoratorki naszej ja wybrałam rózowa dekoracje i to sa zdjecia wszystkie z naszej sali
                  http://picasaweb.google.com/11629586...01583983970338
                  http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                  Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                  pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                  http://martynka------.aguagu.pl/

                  Skomentuj


                    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                    http://www.wodnik.afr.pl/imprezy.htm a to caly kompleks
                    http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                    Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                    pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                    http://martynka------.aguagu.pl/

                    Skomentuj


                      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                      Madziu, ulżyło co?

                      Justynko bardzo elegancko i schludnie, nie ma misz masz w dekoracjach, podoba mi się, w ogóle sala i dekoracje są bardzo ładne. Aż ci zazdroszczę


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                        Witajcie

                        Justyna elegancki wystrój

                        Magda ale najadłaś się nerwów, dobrze że się namyśliła i przyjechała

                        Dziewczyny muszę Wam się pochwalić, wczoraj mój Pioterk kupił samochód Passata, za tyd już wraca. Nie było go ponad 3 miesiące, ciekawe jak Gabrysia się zachowa jak go zobaczy.
                        miłego dnia pa


                        Skomentuj


                          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                          Dziwczyny jeśli macie ładną łazienkę zachęcam Was do wzięcia udziałuw konkursie organizowanym przez portal gdzie ja pracuję, to link do informacji o konkursie: http://www.lazienkowy.pl/1431-9-22-k...ii-edycja.html.
                          Edyta Ty przyślij te zdjęcia, które nam kiedys pokazywałaś tu na forum na adres redakcja@lazienkowy.pl


                          Skomentuj


                            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                            Gosiu sama jestem ciekawa jak Gabi zareaguje na tatusia. No i wkońcu będziecie razem. I będziecie mieć co oblewać
                            A co do konkursu, to my mamy normalną łazienkę bez bajerów. Także nie ma się czym chwalić. Chyba, żeby wysłać i żeby później nie żałować

                            Jestem dzisiaj zmęczona, mąż późno wrócił z pracy, musiałam gotować zupę na jutro i drugie danie na dzisiaj (bo przecież facet nie naje się zupą), do tego jeszcze pilnować małego, a poza tym złoszczę się na byle co bo jestem tuż przed@.


                            Skomentuj


                              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                              Justyno piękne dekoracje, jestem pod ogromnym wrażeniem tyle mają uroku... i w końcu robi Wam dekoratorka, czy sami będziecie dekorować salę

                              Gosia oj jak ja bym chciała mieć ładną łazienkę, moja jest malutka, taka tylko, żeby była ale lepsza taka niż wychodek na dworze

                              Edyta a mój chłop lubi zupy, ale takie typu pulpet (nie wiem czy też tak robicie, pulpety mielone, włoszczyzna, czosnek, liść laurowy, ziele angielskie, do tego sól, pieprz, ocet i cukier, śmietana i mąka do zagęszczenia, ale nie za bardzo, bo to ma być zupa) moje chłopaki ją uwielbiają, albo żurek z jajkiem i białą kiełbasą, a ziemniaki osobno okraszone, wiadomo jak jest jarzynowa, rosół, czy inne takie to musi coś jeszcze być, albo drugie danie, albo placki ziemniaczane, naleśniki, pierogi, czy cóś... a łazienkę masz super, więc wyślij te zdjęcia

                              Jak dostałam @ to kamień z serca, bo wiecie ja kocham dzieci, ale mam prawie 31 lat, chciałabym teraz zająć się sobą, swoją pracą, rozwojem, a kolejne dziecko uwięziło by mnie w domu na kolejne kilka lat, a wtedy już bym była za stara na takie ambicje, a do tej pory moje osiągnięcia są raczej zwyczajne, a chcę czegoś więcej






                              Skomentuj


                                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                                Madziu zupy mój m też lubi bardzo gęste, ale o takiej zupie z pulpetami to pierwszy słyszę, jak możesz to daj przepis, może moi chłopcy też polubią. Lubie robić wynalazki. Ostatnio z książki wynykałam przepis na pasztet jajeczny, nie mogłam odgonić Kornela tak wcinał. Zurek też lubią, oni wszystko lubią co mamusia ugotuje, no ale drugie to zawsze musi być. Dzusiaj jest zupka kalafiorowa na śmietance i pieczone żeberka ze wczoraj.
                                Placków ziemniaczanych jeszcze nie robiłam bo jakoś nie mam czasu ale chyba w sobotę zrobię


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X