Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie dzieli się...

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nusiakova
    replied
    Tree z tego wózka bardzo szybko odpadają koła Koleżanka właśnie
    taki zakupiła i potem jeszcze dwa kolejne i w każdym ta sama wada:
    kółka odpadają baaardzo szybko

Leave a comment:

•    

• ColorWomen
    replied
    Ten wózek sklepowy , fajna sprawa dla chłopca!!

Ja kupiłam Amelce wózek nie dawno , gdy zobaczyłam że zaczyna pchać swój.
    Własnie tak samo robi Amelka , gdy nie widzi że ktoś bierze jej zabawkę jest o.k , ale gdy już swymi diabelskimi oczkami zobaczy zabiera , i krzyczy aaaaa!!a najlesze to ze dzis miała w rękach 5 maskotek i gdyby chciała miałaby ich więcej

Czas spać , jutro dokończymy.Dobranoc

Leave a comment:

• FamilyTree
    replied
    Chciałam dzisiaj kupić Julkowi coś takiego

http://allegro.pl/item743629792_woze...nt_kurier.html

już go miałam przy kasie, ale pani stwierdziła że kartą można płacić od 50 zł nie miałam przy sobie gotówki, bankomatu też nie było. Więc chyba z allegro zamówię

Amelka fajna no właśnie z tymi wózkami też jest krzyk bo on chce powozić a jak właścicielka zobaczy to mu zabiera, najgorsze jest to, że pójdzie i postawi w inny kąt. Julek go dojrzy, chce pchać, znów mu zabiorą i tak w kółko a płaczu przy tym !! matko święta
    Last edited by FamilyTree; 17-09-2009, 00:12.

Leave a comment:

• ColorWomen
    replied
    Uspokoiłas mnie trochę.
    Chociaz powiem Ci że jak idę w odwiedziny do kuzynki , gdy cos się Amesi spodoba też tylko jej i koniec(choć zabawka nie jest jej).
    Dziś była kłótnia właśnie o wózek dla lalkiAmelka go ma na codzień a Patrycja nie , myslisz ze sie podzieliła?A gdzie tam siedziała na nim , albo wozila misia tak dlugo aż goście nie poszli do domu.

A co do Julka , wiesz mówi się ze chlopczyk powinien miec chociaz jedna zabawke dla dziewczynki a niema wozkow dla chłopców

Leave a comment:

• FamilyTree
    replied
    Iza nie wynika to z tego, że jest jedynaczką tylko z tego, że dzieci w tym wieku tak mają - po prostu. Są już świadome, że dana rzecz jest ich własnością i zaczynają tego bronić normalna sprawa jak każdy człowiek.
    Nic się nie martw przejdzie jej to na pewno, trzeba cierpliwości.
    Mój Julek nie ma jeszcze tego etapu, próbuje coś zabrać ale da się go przekonać by dał się pobawić.

Ja mam natomiast inny problem ... moje dziecko jak zobaczy wózek dla lalek na placu zabaw to jest po prostu histeria, on musi nim jeździć i koniec.
    Jak widzę, jakąś dziewczynkę idącą z wózkiem to wiem, że ja zaraz będę musiała iść do domu

Leave a comment:

• ColorWomen
    started a topic Nie dzieli się...

Nie dzieli się...

Witajcie,
    proszę poradźcie mi co robić otóż Amelka gdy bawi się sama zabawkami jest O.K i gdy ja je biorę , czy też ktoś z domowników nie ma problemu.
    Ale np.gdy ktoś przyjdzie w gościnę (mowa o dzieciach) jest płacz , ryk i złość że ktoś wziął zabawkę Amelki.Powtarzam że Patrycja(kuzynka 15m-cy) zaraz odda tylko się pobawi , wten płacz Amelki się zwiększa do takiego stopnia że potrafi się zanieść.
    Mam cichą nadzieję ,że jej to przejdzie ale czy napewno?Czy problem wynika z tego ,że jest (póki co) jedynaczką?Kontakt z dziećmi ma , regularnie odwiedzamy kuzynkę która ma 2 dzieci (15 m-cy i 3 latka)
    Czy Wasze dzieci też takie były?I jak oduczyć Amelkę chciwości

Working...
X