Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodzi rodzice,2 latek+babcia w jednym mieszkaniu....jak to przetrwać ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Młodzi rodzice,2 latek+babcia w jednym mieszkaniu....jak to przetrwać ???

    Ewcia!!! Uwierz w siebie!!!! Udowodnij rodzicom że dasz radę. Wyobrazam sobie co przechodzisz. Jezeli brat jest w stanie Ci pomóc na poczatek w angli to nie będziesz sama, startuj tam i koniec. Zawsze kiedyś mozesz wrocić tu i to z podniesionym czołem. Znam ten typ rodziców az za dobrze. Z moja mamą moze nie było aż tak żle ale tez mówiła że nie ma siły sie zajmować moim dzieciaczkiem mając piećdziesiąt pare lat. O wyjściu z domu bez dziecka nie w sprawie pracy, nie miałam co marzyć. A i jak w pracy zostałam dłużej to wyrodna matka byłam. Takie życie.
    Poradzisz sobie dziewczyno wierzę w Ciebie. Zawsze można sprobować najpierw od żłobka w Polsce i od poszukania pracy - mniej drastycznie na poczatek. Od czegoś trzeba zacząć, a jak babcia nie MOŻE pomóc bo nie ma siły to niestety musicie sobie radzić same. Żłobek to nie jest takie złe rozwiazanie. Dość trudne na poczatku ale za to jakie samodzielne dzieci się później ma.
    PS a córcię masz śliczną :-)
    Last edited by gonrad; 08-10-2009, 13:44.

    Skomentuj

           
    Working...
    X