Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

8 miesięczny rozrabiaka(nei wiem co robić)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    8 miesięczny rozrabiaka(nei wiem co robić)

    Cześć dziewczyny
    Mam taki problem mój 8 miesięczny synek strasznie rozrabia jak go zabieram na plac zabaw a Mianowice na przykład dzisiejsza sytuacja był chłopczyk w jego wieku i bawił się na kocyku to Olek do niego podszedł zaczął mu ściągać czapkę ( każdemu dziecku to robi nie wiem czemu ) no i temu maluszkowi mam zdjęła czapkę to mój synek wziął go za uszy i rzucił się z krzykiem na niego z otwartą buzią i go wywali jak go odpychałam to dalej chciał to robić potem poszliśmy an zjeżdżalnię i roczna dziewczyna chciała mu dać cześć a on ją ugryzł ją w rękę wcześniej też były takie przypadki mam znajomą która ma chłopca w wieku Olka i mój synuś też nieraz go ugryzł albo podrapał.Wobec mnie męża czy rodziców jest czuły daje na buziaki chyba że jak go zabieramy albo coś mu zabieramy czego nie wolno to wtedy potrafi nas ugryźć.
    O co chodzi u nas w domu nie jest bity ani nie przejawia się wobec niego żadnej agresji jest bardzo kochany.Czy będzie trzeba iść z nim do psychologa dziecięcego a może samo mu przejdzie nie wiem co robić a nie chce aby mój synek był nie lubiany wobec rówieśników.
    I co robić gdy on zaczyna gryźć i bić ??
    http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=13660&c=46

    Prosimy bardzo o ocenę zdjęcia i o głosik
  •    
       

    #2
    o reeety justyneczka ,on juz chodzi?8 mcy

    Skomentuj


      #3
      znaczy raczkuje siedzi staje i chodzi za rączki
      http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=13660&c=46

      Prosimy bardzo o ocenę zdjęcia i o głosik

      Skomentuj


        #4
        nie wiem co ci poradzic.Mysle ze on jeszcze ma czas na kontakty spoleczne w innym gronie niz najblizsi.Moze reaguje tak na obce sobie osoby ale to nie jest powod jeszcze by myslec juz o psychologu.Moj syn w tym wieku raczej niechetnie bral udzial w zabawie z innymi w piaskownicy,byc moze twoj reaguje tak na nie znane sobie dzieci ,bada najpierw kto to jest,mysle ,ze prosta reakcja w postaci krotkiego zdania typu ,,nie wolno,,z twojej strony pomoze temu zapobiegnac .Maluch bedzie wyczuwal twoj ton glosu i byc moze nie bedzie tego robil.Jesli nie bedziesz stanowcza nie bedzie wiedzial ,ze jest jakas granica zabawy .Nie przyzwalaj na wszystko,bo maluch bedzie toba rzadzil.Powodzenia.

        Skomentuj


          #5
          moze on boi sie o twoje wzgledy i uwaza ze inne dzieci to konkurencja do twoich wzgledow?

          gryzienie to nie fajny zwyczaj, moze spróbuj po takim zachowaniu go unieruchamiac w swoich ramionach.pokarz ze jestes zla lub smutna i pusc dopiero jak jemu bedzie nie milo bo ma to byc wychowawcze a nie zabawowe, i pokaz mu ze dzieciom sie daje czesc i ewentualnie robi cacy-cacy po pleckach czy ramieniu.jeszcze mozewsz pokazywac ze jestes obrazona na niego np udawaj ze go nie widzisz, tylko trzeba zaczac mocno dopingowac kiedy jest grzeczny, chwalic kazde dobre zachowanie i zauwazac oscentacyjnie pozytywne zachowania.nasz chyba dzieki temu lapie wszystkie dobre zachowania w mig(nawet gania tate ze po obiedzie odrazu sie wynosi talez do zlewu!!!)oczywiscie tez broi ale juz nie tak natretnie

          mysmy zauwazyli ze nasz cwaniaczek zaczyna broic wlasnie wtedy gdy chce na siebie zwrocic uwage(jak jest z tata to czesciej mu sie to zdarza, bo ma go mniej a i ze mna chce maz pogadac ), mamy co raz mniej takich zachowan juz teraz (17mies) ale i tak musze bardzo uwazac zeby znowu nie broil pod publiczke,(sam macha palcem ze nie wolno i np pcza paluchy w kontakt czy do radia,czy wlazi na stolik kawowy)

          Skomentuj

                 
          Working...
          X