Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mata edukacyjna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mata edukacyjna

    Chcę polecić wszystkim maty edukacyjne. Ja kupiłam jak jeszcze mojego synka nie było na świecie. Teraz ma półtora miesiąca i korzysta z maty. Leży, obserwuje wiszące zabaweczki i tak się cieszy, że aż miło patrzeć. W dodatku cały, aż "chodzi", zeby ich dotknąć, więc mata wpływa na jego rozwój. Według mnie taka mata jest idealna by wspomagać rozwój od samego początku.


  •    
       

    #2
    A mój syn na niej leżeć nie chciał. Natomiast teraz ma ubaw z włączania
    i wyłączania melodyjek
    U nas mata tylko była ozdobą w pokoiku, siedliskiem kurzu i roztoczy
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      a u mnie mata też się sprawdziła. Marysia chętnie na niej leżała, do czasu aż zaczęła raczkować. teraz służy coreczce mojej siostry, która chętnie się na niej bawi




      Skomentuj


        #4
        Mój synek dostał matę od babci na Boże Narodzenie. Miał wtedy 1,5 miesiąca. Nie chciał wtedy na niej leżeć z prostej przyczyny - był jeszcze za mały. Tak ok. 3 miesiąca mata stała się naprawdę fajną zabawką. Jaś grzeczniutko sobie na niej leżał początkowo tylko oglądając poszczególne zabawkia z czasem nauczył się nimi bawić. Teraz Jaś ma 6,5 miesiąca i nadal mata jest wspaniałym przyjacielem.


        Skomentuj


          #5
          Też polecam maty edukacyjne a zwłaszcza Canpola są super kupiłem w www.smykus.com.pl

          Skomentuj


            #6
            u nas też mata się nie sprawdziła..
            czyli można ją kupić,ale jak sie jej nie ma to świat się dziecku nie zawali
            FROCH

            Skomentuj


              #7
              u nas mata to niewypał, mielismy dwie jedną z tiny love niby bajer kolorowa itd. a jednak moja corka nie była nią zachwycona. nie chciał na niej leżeć. potem jak już umiała łapać zabawki to niestety nie wszystkie były w zasięgu ręki i się denerwowała, a jak zaczęła raczkować to mata ostatecznie poszła w kąt


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Hej
                U nas mata służyła do około 6m-ca , potem poszła w kąt.Gdy Amelka zaczęła się przekręcać na boki mata już nie była atrakcją.
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  U nas byl to trafny zakup. Poszla wkat jak maly zaczal z niej uciekac .Mielismy zwyczajna z Canpola - dalam za nia chyba z 70 zl.

                  Skomentuj


                    #10
                    U nas mata była całkiem zwykła, na pałąkach wisiał tylko kwadrat, piłka i miś. Nasza mata nie miała nawet pozytywki.Kolory pastelowe. Mój synek korzysta z niej od kiedy skończył miesiąc. Teraz ma niecałe dwa miesiące i potrafi leżeć cały dzień i patrzeć na zabawki. Ja w tym czasie mam czas dla siebie.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mój synek za trzy dni skończy 7 miesięcy. Jeszcze tydzień temu bardzo lubił bawić się na macie ale teraz widzę, że zaczynają go interesować inne zabawki. Woli ćwiczyć raczkowanie niż leżeć na macie ale generalnie mata była dużą pomocą tak przez ok. 4 miesiące.


                      Skomentuj


                        #12
                        My mieszkamy w Uk i mielismy do malej taka mate 3D ktora mozna ukaldac w zaleznosci od wieku dziecka. Pewnie i w Polsce taka bedzie, polecam jak najbardziej. Jedyny malutku minusik to to ze kawalki sa wiazane ze soba co moze stwarzac male szparki pomiedzy nimi.







                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X