Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Majeczka ma 6 miesięcy gdy się urodziła wybudzała się tylko na cycusia, żeby...zaraz przy nim zasnąć. w nocy budziła się ok 2 a teraz(od ok 3 miesięcy) śpi do rana czyli średnio do 7. Za to w dzień 20- 30 minutek chyba że jest bardzo zmęczona albo jest brzydka pogoda
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      moja zaczela przesypiac cale nocy od kiedy przestalam karmic piersia czyli 12 miesiecy.
      shannon

      Skomentuj


        #33
        Mój synek ma 8 miesięcy i budzi się jeszcze dwa razy, zawsze o 1 i 5


        http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
        Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
        16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
        27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
        20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
        20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

        Skomentuj


          #34
          Moj synek ma 8 miesiecy i do niedawna budzil sie prawie co godzine,to byl koszmar.Na szczescie domyslilismy sie w czym tkwi problem,maly zasypial przy piersi i kiedy sie budzil a mnie nie bylo zaczynal plakac.Teraz jest juz troche lepiej ale mysle ze zacznie przesypiac cale noce dopiero po calkowitym odstawieniu cycusia.

          Skomentuj


            #35
            mojma 5 miesiecy i budzi sie okolo 2 razy w nocy

            Skomentuj


              #36
              Moja coreczka przesypia cala noc odkad skonczyla miesiac. Nigdy nie mialam z nia pod tym wzgledem problemu. Spi sama w swoim lozeczku. Wieczorem spiewam jej kolysanki do snu. Co innego w dzien. Bardzo nie lubi wtedy swojego lozeczka Najchetniej zasypia na spacerze lub w foteliku samochodowym

              Skomentuj


                #37
                Mój synek ma skończone 6 miesięcy.
                Kładę go spać ok 19.30 i śpi do 4,5 ,wtedy go karmie a budzi się okolo 8.
                Oczywiście zdarzają mu się "PRZEBUDZENIA", (około 2), ale wystarczy dać smoczek pogłaskać i jest ok.
                Myślę,że nie moge narzekać
                MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38


                  Oj dziewczyny, Wam to dobrze. Mój synek ma 5,5 miesiąca i chyba najbardziej nieregularne przebudzenia nocne...jeszcze mi nie zdarzyło się, bym mogła wyliczyć regularnie kiedy się przebudzi. Czasem po pół godzinki, czasem po 2, czasem 3. Bywa, ze nawet oczek nie otwiera-tylko go dokarmię(pierś i dalej lula.Kładę go spać ok. 19. Budzi się ok.6. Kiedy radzicie mi zacząc podawać mu w nocy ciepłą herbtkę lub wodę w nocy zamiast mleczka. No i kolejny problem, bo jestem pewna, ze dopóki mu to podgrzeję to na cacy mi się rozbudzi...

                  Skomentuj


                    #39
                    Myślę, żę śmiało możesz już zacząć mu podawać coś do picia ja proponuje wodę , choć wiem ,żę niektóre dzieci jej nieznoszą.Mój mały, zapomnij ,nie chciał wody i jużale ja poprostu tuliłam go w ramionach i zasypiał po pewnym czasie.Chciałam ,żeby w nocy spał a nie jadł, ale wiem,żę to nie jest takie proste.
                    Każde dziecko jest inne więc nie ma pewnego sposobu
                    MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                    25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                    30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                    Skomentuj


                      #40
                      mysle ze bez problemu mozesz zaczac dawac wode, ja dawalam herbatkę jablkowa z meliska (taka bez cukru),jezeli nie masz sily przetrzymac go całą noc bez jedzenia to sprobuj wyznaczyc sobie jedno gora 2 karmienia w nocy zeby sie stopniowo przyzwyczail(ale ty bedziesz miala wiecej nocy zarwanych bo potem odzwyczajanie kolejnych karmien)
                      moj zasypial o 19.30(wstawal ok 6) potem karmilam go czasem ok 22,ok 24, potem 2-3 ,5-6 ale roznie bylo dopuki nie uregulowalam mu w dzien ze co 3 h jadl, a w nocy 24,3 i 6 a teraz je 24 a dzis mi sie nie obudzil nawet na to karmienie, bo od paru dni przyzwyczajalam go do tego ze nie biore go ok 4 do siebie do lozka i kazde inne zasniecie niz przy "kolacyjnym cycku" zasypia sam w łóżeczku.

                      i radzilabym Ci na noc dawac mu (modyfikowane czy swoje jak tam chcesz) mleczko z butli nawet z domieszka kleiku(o ile wezmie ci butle,) bo moj butli nie wezmie i nie wiem co to bedzie jak bede chciala go calkowicie odstawic od piersi bo zasypia mi przy piersi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        dziękuje Wam bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #42
                          moje 3,5 miesięczne bliźniaki zaczęły zasypiać noc w 2-miesiącu. Nie wiem na ile to zasługa ich osobowości, a na ile moich sposobów... Przede wszystkim wprowadziłam charakterystyczny schemat dnia. Kąpiel zawsze o 20:45, a przed nią dwu, albo 1,5- godzinna zabawa. I oczywiście 2 godz przed kąpielą nie karmię dzieci. Po kąpieli od razu gaszenie światła, zapalanie nocnej lampki, karmienie i cisza-żadnych rozmów, muzyki. Dzieci od drugiego miesiąca przesypiają mi od 22:00 do 7, a nawet 9:00. Myślę, że codzienne powielanie schematu jest najlepszym sposobem.

                          Skomentuj


                            #43
                            przespane nocki

                            mój synek niedługo skończy 4 miesiące i tylko raz można powiedzieć, że przespał mi całą noc. spał od ok. 21:30 a na karmienie obudził się o ok. 6:15, karmie go mlekiem modyfikowanym. No niestety że to miało miejsce tylko raz. Przez dłuższy czas budził się o ok. 4-5 a teraz przebudza się częściej i od dwóch dni karmię go o godzinie 3 - nie wiem co mu się odmieniło. Przespane nocki chyba jeszcze daleko przede mną, póki co chodzę jak na rzęsach. Pozdrawiam wszystkie zmęczone i niewyspane mamucie
                            Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                            http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                            Skomentuj


                              #44
                              Marysia śpi całe nocki od 2 tyg.
                              pomogła chyba choroba, jak była chora nie chciała jeść w nocy i tak zostało.
                              budzi sie teraz na mleczko gdzies ok.6 rano.




                              Skomentuj


                                #45
                                Moj mały żarłok budził się w nocy tak dlugo, jak długo karmiłam go piersią- czyli prawie 2 lata.... No nie bylo łatwo, ale jakoś dawałam radę. Oczywiście odzwyczajanie od cucusia (zwłaszcza w nocy) nie było łatwe i wymagało ooogroomnej cierpliwości. Dzisiaj moj dwulatek na szczęście śpi w nocy jak aniolek1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X