Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: przespane nocki

    Mój maluszek miał taki zaskok na całonocnego cycka w pierwszym tygodniu życia to była masakra!! Normalnie spałam z nim na rękach w fotelu z poduchą do karmienia. Wytrzymałam dwie nocki i dałam smoczka zamiast cyca( Fakt że często go wypluwał albo mu wpadał) i smoczek uratował mi życie, starałam się odróżnić kiedy mały chciał jeść a kiedy się poprzytulać. Nie chciałam pozwolić na to żeby cycek był usypiaczem czy przytulanką bo nie wyspana i zmęczona mama staje się kłębkiem nerwów a to nie oto chodzi.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: przespane nocki

      witam...niech i ja się wypowiem...mój synek przesypiał całe noce od 2 tygodnia życia(całe noce tzn od20 do5 rano) byłam w szoku bałam się że za mało je ale pani doktor uspokoiła mnie że jako że jego waga urodzeniowa była duża- 4900kg to nie muszę go wybudzać na karmienia
      byłam prze szczęśliwa...na dzień dzisiejszy śpi od 19 - 6 potem butla i dalej do 8-9...aha muszę zaznaczyć że od 3 m-ca karmiłam już modyfikowanym...pa




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

      Skomentuj


        Odp: przespane nocki

        Napisane przez mamasamuela Pokaż wiadomość
        byłam prze szczęśliwa...na dzień dzisiejszy śpi od 19 - 6 potem butla i dalej do 8-9...aha muszę zaznaczyć że od 3 m-ca karmiłam już modyfikowanym...pa
        A no właśnie karmilas butelką,wiadomo dzieci butelkowe częsciej przesypiają noce niż cycowe.Ale to nie powinno być argumentem do tego żeby rezygnować z karmienia piersią.


        Skomentuj


          Odp: przespane nocki

          dotka238mówisz dzieciaczki 5 kilowe nie muszą aż tyle w nocy zajadać ciekawe kiedy mój Synuś osiągnie taka wagę jak na razie to 2420 a do doktora dopiero w przyszłym tygodniu i wtedy zobaczymy ile to mój bysior przybrał

          speersmok jakoś mu się nie przykleja do buzi pociumka go ale wypluwa i nic z tego w nocy wzięłam go za radą którejś mamusi z forum do łóżeczka no muszę przyznać ze jest lepiej ale mam tak niewygodne wyro ze jak to ma trwać pół roku to muszę zmontować jakiś materac a wyr za okno

          mamosamuelajak miałaś cudownie marzenia no ja na razie na swoim cycku jadę ale jak p. doktor stwierdzi ze Szymonek mało przybiera na wadze to czeka nas butla...co najlepsze to muszę syncia budzić na jedzenie bo jaśnie pan by tylko spal a najlepiej przy cycuuu

          Skomentuj


            Odp: przespane nocki

            anna31 powodem dla którego przestałam karmić piersią nie były przespane nocki...niestety tak się to zakończyło żal mi że nie mogłam karmić dłużej a możesz mi wierzyć że próbowałam wszystkiego łącznie z poradnią laktacyjną żeby utrzymać pokarm nic z tego.... i te które mogą niech naprawdę karmią piersią bo to najcudowniejszy czas(pomimo tego że mój mały też ciągle tylko wisiał na cycu-dzień i noc)




            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

            Skomentuj


              Odp: przespane nocki

              Napisane przez mamasamuela Pokaż wiadomość
              anna31 powodem dla którego przestałam karmić piersią nie były przespane nocki...niestety tak się to zakończyło żal mi że nie mogłam karmić dłużej a możesz mi wierzyć że próbowałam wszystkiego łącznie z poradnią laktacyjną żeby utrzymać pokarm nic z tego.... i te które mogą niech naprawdę karmią piersią bo to najcudowniejszy czas(pomimo tego że mój mały też ciągle tylko wisiał na cycu-dzień i noc)
              Ja Ci wierzę bo na pewno tak było.Miałam na myśli inne mamy które właśnie z tego powodu szybko rezygnują z karmienia piersią.


              Skomentuj


                Odp: przespane nocki

                anno masz rację wiele kobiet jest takich które dla własnego widzi mi się kończą karmić piersią...sama takie znam...moja znajoma karmiła swoją córeczkę tylko do momentu w którym wróciła ze szpitala(4dni) twierdzi że tak jest wygodniej ale jak wygodniej przy cycu nie trzeba podgrzewać wody,sterylizować butelek itp.a do tego mleko matki jest najlepsze (i tańsze)
                beherowka a ty się nie martw i Twój maluszek w końcu będzie przesypiał noce...wytrwałości i cierpliwości życzę...




                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: przespane nocki

                  ja chyba jakaś nadpobudliwa sie zrobiłam po porodzie

                  Skomentuj


                    Odp: przespane nocki

                    moje dziecko dopiero od niedawna zaczęło spać w nocy, choć i tak raz się budzi




                    "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                    Skomentuj


                      Odp: przespane nocki

                      Ja karmilam piersia tylko 4 miesiace, ale jakbym karmila wiecej, to na pewno bylabym bardziej wypoczeta... bo wtedy corcia spala ze mna i nie musialam isc po butelki, itd, a teraz musze, plus, ze zimno mamy w mieszkanie..










                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: przespane nocki

                        Witam mamy
                        Moje słoneczko skończyła dwa latka Karmię ją od chwili narodzin. Jest słodkim, kochanym aniołkiem. Nie przespałam ani jednej nocki, bo mój mały mlekopij pije cycusia nawet w nocy. Jestem już nieco zmęczona, ale kiedy w środku nocy mały szkrab włazi mi do łóżka i z przesłodkim uśmiechem się przytula i mówi mama daj cycia jestem przeszczęśliwa. Pewnie przyjdzie taki moment, że nie będzie chciała cycusia, ale póki co chwilo trwaj...




                        Skomentuj


                          Odp: Noc już prawie przespana

                          Moja mała ma 17 miesięcy ustabilizowała sen na tyle że idzie spac ok 20 30 wstaje po 6 rano a wnocy wstaje po to by jej włożyc smoczka przykryc kołderką i dac misiaczka wiec nie spie pełnych 8 godzin ale sie wysypiam. Najgorsze zabkowanie bo tego nie przewidzisz jedna noc różna od drugiej aż sie wszystko nie unormuje.

                          Skomentuj


                            pobudki w nocy

                            Mój synek ma teraz 23 miesiące i nadal przebudza się w nocy czasem dwa razy a czasm nawet pięć. Karmiłam go piersią do 13 miesiąca, potem już przestałam, bo budził się w nocy co godzinę. Myśle, że to zależy od dziecka. Mam nadzieję, że w końcu zacznie przesypiać noce pozdrawiam wszystkich

                            Skomentuj


                              Odp: Noc już prawie przespana

                              Witam wszystkich. Mój synek ma 8 tygodni. w nocy przesypia 6 godz. też się zastanawiam, kiedy pośpi dłużej

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X