Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mały gryzoń

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Mały gryzoń

    Witam. Naczytałam sie tu o gryzieniu ludzi. A ja mam inny problem. Moje dzieci mają 15 mies i od wielu mies wszystko gryzą: wszystkie zabawki, cokolwiek tylko mają w ręce. Wszystko do buzi!!! Czy to nie za długo??? Czwórki już im prawie wyszły. Nie wiem, czy to na zęby, czy z innego powodu. Nie mam szans ich tego oduczyć, bo gdy jeden zaczyna, to drugi od razu gho naśladuje. Gdy jednemu zwrócę uwagę, to drugi od razu bierze cis do suzi manifestując, że on też gryzie. Nie mogę im dawać ksiażek, bo od razu ladują w ich buźkach. Ostatnio zaczyna się gryzienie po mojej buzi. Zamiast buziaków dostaję ślady ząbków. czy to normalne na ten wiek? Wiecznie wszystko w buzi???

    Wspomnę tylko, że tylko 1 synek był na piersi (do 5go mies), a tak, to ściagałam im mleko i piły z butelki. Smoczki dostają tylk odo zaśnięcia. Już nie mam koncepcji, o co z tym gryzieniem chodzi. Tym bardziej, że u ich rówieśników rzadko to spotykam

    Leave a comment:

  •    
       

  • majajula
    replied
    U nas gryzienie już trwa i trwa
    najgorzej jka chce cyca i czeka z niecierpliwością a ja coś robię to wtedy dopada noge rękę i gryzie
    mówimy jej ze to boli a ona dalej
    oststnio nawet siebie w rączkę ugryzła płakała z bolu ale dalej głupolek gryzl swoją łapkę
    po tamtej akcji jest trochę lepiej ale czekam z utęsknieniem na dzień bez gryzienia
    a najbardziej cierpi Jula bo mala się przytula i ją gryzie

    Leave a comment:


  • emes1986
    replied
    No minęło trochę czasu,moj synek ma 2 lata i 1 miesiąc,ale nadal zdarza mu sie ugryżć...Nawet jak go z wanny wyciągam to próbuje mnie ugryzc...czasami musi nawet się wyrzyć gryząc w poduszkę

    Leave a comment:


  • Vivaeva
    replied
    Mój synek ma 18 miesięcy i tez gryzie co oczywiście nie jest przyjemne, ale za każdym razem kiedy mnie ugryzie po prostu mu mówię że mnie to boli i że nie wolno tak robić.

    Leave a comment:


  • anik12
    replied
    Moja Paulina strasznie gryzła. Chodziłam cała sina i zielona od siniaków, najgorzej wyglądały nogi i ręce. Potrafiła się przytulić i ugryźć. Miała tak z dwa miesiące, a potem samo jej przeszło. Krzyki nic nie pomagały, bo zrobiła niewinną minkę i zaraz znowu ugryzła i jeszcze się cieszyła

    Leave a comment:


  • Martyna2006
    replied
    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Mój synek nie gryzie (póki co) Myslicie, że to jeszcze przede mną ?
    Nie wiem Tree czy Cie to czeka,może nie,może nie wszystkie dzieci gryzą

    Leave a comment:


  • Martyna2006
    replied
    Napisane przez emes1986 Pokaż wiadomość
    Martyna2006,a ile lat miał Twój Synek jak przestał gryżć?
    Tak około drugiego roku mu przeszło to gryzienie,teraz ma trzy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • ColorWomen
    replied
    Amelka też potrafi ugryźć ,tylko wtedy gdy poczuję moją dłoń w buzi aby jej coś wyciągnąć albo gdy masuję dziąsła.Choć ostatnio tuliła się do uda i ciach ząbkami
    Mówię że nie wolno , że to boli i zdaża się nam to rzadko ale się zdarza.

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Mój synek nie gryzie (póki co) Myslicie, że to jeszcze przede mną ?

    Leave a comment:


  • antalis
    replied
    My mamy 16 zebolkow ale nie zdarzylo sie zeby maly kogos gryzl.
    Ja bym albo ignorowala takie zachowanie albo patrzac dziecku w oczy mowila ze mnie to boli , ze tak nie wolno.Bron Boze sie smiac z tego albo by jakis domownik siedzacy obok sie smial.

    Leave a comment:

  •    
       

  • jahmajka
    replied
    mojej tosce tez tak czasem odbija i podbiegnie i mnie ugryzie w udo np.mysli ze to takie smieszne.

    Leave a comment:


  • emes1986
    replied
    Martyna2006,a ile lat miał Twój Synek jak przestał gryżć?

    Leave a comment:


  • emes1986
    replied
    mój synek właśnie też z zaskoczenia gryzie...i jak ugryzie to się jeszcze śmieje...

    Leave a comment:


  • Martyna2006
    replied
    Mój syn w tym wieku również gryzł ale czemu to nie wiem.Gryzł nie w złości tylko tak z zaskoczenia. Czasem jak stałam to potrafił mnie ugryźc z tyłu w udo ale to minęło.Nie wiem czemu dzieci gryzą-zawsze sie nad tym zastanawiałam.Rozumiem czemu w złości ale tak bez powodu?

    Leave a comment:


  • emes1986
    replied
    mam nadzieję,że mu to minie,choć jak bawi się z dziećmi w piaskownicy ,to nie gryzie...:-)

    Leave a comment:

       
Working...
X