Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mały gryzoń

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mały gryzoń

    witam:-)Moj synek ma 20 miesięcy...od kiedy wyrznęły mu sie pierwsze cztery ząbki,to wszystko gryzie...Najczęściej ludzi...Potrafi isc i po drodze ugryzc mnie w tylek,albo przytula się i zaraz gryzie..Kamilek nie gryzie jak jest zly...wrecz przeciwnie...Jak sie mocno cieszy to z tej radosci az gryzie...raz mnie ugryzl to mialam rękę spuchniętą:-(Teraz synek ma 17 zębów...Wasze pociechy też tak mają,albo miały?Byłabym wdzieczna,gdyby ktoś się wypowiedzialna ten temat:-)
  •    
       

    #2
    Witam.Mój synek jak był w tym wieku to też lubił gryść Ugryzł naszą sąsiadkę w...policzek, swoją babcię w tyłek a wujka w nos i to przez firankę wiszącą w drzwiach.Na szczęście było to przejściowe i nie dawaliśmy mu okazji do gryzienia, poprostu pilnowaliśmy się przed nim.Myślę że u Ciebie będzie tak samo.Natomiast córeczka (2lata) tego nie robi.


    Skomentuj


      #3
      mam nadzieję,że mu to minie,choć jak bawi się z dziećmi w piaskownicy ,to nie gryzie...:-)

      Skomentuj


        #4
        Mój syn w tym wieku również gryzł ale czemu to nie wiem.Gryzł nie w złości tylko tak z zaskoczenia. Czasem jak stałam to potrafił mnie ugryźc z tyłu w udo ale to minęło.Nie wiem czemu dzieci gryzą-zawsze sie nad tym zastanawiałam.Rozumiem czemu w złości ale tak bez powodu?



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          #5
          mój synek właśnie też z zaskoczenia gryzie...i jak ugryzie to się jeszcze śmieje...

          Skomentuj


            #6
            Martyna2006,a ile lat miał Twój Synek jak przestał gryżć?

            Skomentuj


              #7
              mojej tosce tez tak czasem odbija i podbiegnie i mnie ugryzie w udo np.mysli ze to takie smieszne.
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                My mamy 16 zebolkow ale nie zdarzylo sie zeby maly kogos gryzl.
                Ja bym albo ignorowala takie zachowanie albo patrzac dziecku w oczy mowila ze mnie to boli , ze tak nie wolno.Bron Boze sie smiac z tego albo by jakis domownik siedzacy obok sie smial.

                Skomentuj


                  #9
                  Mój synek nie gryzie (póki co) Myslicie, że to jeszcze przede mną ?
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Amelka też potrafi ugryźć ,tylko wtedy gdy poczuję moją dłoń w buzi aby jej coś wyciągnąć albo gdy masuję dziąsła.Choć ostatnio tuliła się do uda i ciach ząbkami
                    Mówię że nie wolno , że to boli i zdaża się nam to rzadko ale się zdarza.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez emes1986 Pokaż wiadomość
                      Martyna2006,a ile lat miał Twój Synek jak przestał gryżć?
                      Tak około drugiego roku mu przeszło to gryzienie,teraz ma trzy.



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Mój synek nie gryzie (póki co) Myslicie, że to jeszcze przede mną ?
                        Nie wiem Tree czy Cie to czeka,może nie,może nie wszystkie dzieci gryzą



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          #13
                          Moja Paulina strasznie gryzła. Chodziłam cała sina i zielona od siniaków, najgorzej wyglądały nogi i ręce. Potrafiła się przytulić i ugryźć. Miała tak z dwa miesiące, a potem samo jej przeszło. Krzyki nic nie pomagały, bo zrobiła niewinną minkę i zaraz znowu ugryzła i jeszcze się cieszyła
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            #14
                            Mój synek ma 18 miesięcy i tez gryzie co oczywiście nie jest przyjemne, ale za każdym razem kiedy mnie ugryzie po prostu mu mówię że mnie to boli i że nie wolno tak robić.
                            "Walcz o to, co kochasz!"

                            Skomentuj


                              #15
                              No minęło trochę czasu,moj synek ma 2 lata i 1 miesiąc,ale nadal zdarza mu sie ugryżć...Nawet jak go z wanny wyciągam to próbuje mnie ugryzc...czasami musi nawet się wyrzyć gryząc w poduszkę

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X