Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mały gryzoń

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    U nas gryzienie już trwa i trwa
    najgorzej jka chce cyca i czeka z niecierpliwością a ja coś robię to wtedy dopada noge rękę i gryzie
    mówimy jej ze to boli a ona dalej
    oststnio nawet siebie w rączkę ugryzła płakała z bolu ale dalej głupolek gryzl swoją łapkę
    po tamtej akcji jest trochę lepiej ale czekam z utęsknieniem na dzień bez gryzienia
    a najbardziej cierpi Jula bo mala się przytula i ją gryzie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #17
      Odp: Mały gryzoń

      Witam. Naczytałam sie tu o gryzieniu ludzi. A ja mam inny problem. Moje dzieci mają 15 mies i od wielu mies wszystko gryzą: wszystkie zabawki, cokolwiek tylko mają w ręce. Wszystko do buzi!!! Czy to nie za długo??? Czwórki już im prawie wyszły. Nie wiem, czy to na zęby, czy z innego powodu. Nie mam szans ich tego oduczyć, bo gdy jeden zaczyna, to drugi od razu gho naśladuje. Gdy jednemu zwrócę uwagę, to drugi od razu bierze cis do suzi manifestując, że on też gryzie. Nie mogę im dawać ksiażek, bo od razu ladują w ich buźkach. Ostatnio zaczyna się gryzienie po mojej buzi. Zamiast buziaków dostaję ślady ząbków. czy to normalne na ten wiek? Wiecznie wszystko w buzi???

      Wspomnę tylko, że tylko 1 synek był na piersi (do 5go mies), a tak, to ściagałam im mleko i piły z butelki. Smoczki dostają tylk odo zaśnięcia. Już nie mam koncepcji, o co z tym gryzieniem chodzi. Tym bardziej, że u ich rówieśników rzadko to spotykam

      Skomentuj

             
      Working...
      X