Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chłopcy Luty 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chłopcy Luty 2009

    Witam wszystkie mamy które urodziły w lutym. mój wojtuś urodził się 24.02.09 waga 3500 i długość 55 cm,
    //slub-wesele.pl/][/url]
  •    
       

    #2
    Hej ja urodzilam 26.02.09.mój synus nazywa sie Alex wazyl 2890g i mierzyl zaledwie 47cm.

    Skomentuj


      #3
      już myślałam że nie ma żadnej mamy która urodziła synka w lutym. napiszcie coś o swoich synkach
      //slub-wesele.pl/][/url]

      Skomentuj


        #4
        Hej, ja urodziłam 11. marca synulka Kacperka. Miał 2980g i 56cm.
        Może uda mi sie tu przemycic, choc miesiac sie nie zgadza
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          #5
          a moj syneczek urodzil sie 13 lutego, w piatek
          wazyl 2900g, mierzyl 55cm
          /chociaz termin mielismy na marzec troche sie dziecina pospieszyla/

          Skomentuj


            #6
            Cześć mój synek urodził się 23 lutego 2009 miał 50 cm długości i ważył 2520 termin miałam na marzec ale przestał rosnąć i zrobili mi cesarkę Małego uznali za wcześniaka z objawami hypotrofii i chodzę z nim do poradni na szczęście rozwija się dobrze
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              #7
              Robercik

              Mój synuś urodził się 22 lutego o godz. 22:25. Waga 2860 miara 50 cm.
              Teraz już 4 miesiące są za nami i coraz lepiej się znamy. Właśnie marudzić zaczyna, więc muszę przytulić syna.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mój Krzysiu w takim razie rekordzista w tym gronie. 3970g i 57cm. A obecnie 8700g i 72cm.
                Rośnie jak na drożdżach.
                Krzyś - 26 lutego 2009 roku

                Skomentuj


                  #9
                  Witam pononie. Czasem tu zaglądam i dziwię się, czy naprawdę jest nas tak mało? A może to był miesiąc dziewczynek hmm...

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez maldober Pokaż wiadomość
                    Mój synuś urodził się 22 lutego o godz. 22:25. Waga 2860 miara 50 cm.
                    Teraz już 4 miesiące są za nami i coraz lepiej się znamy. Właśnie marudzić zaczyna, więc muszę przytulić syna.
                    hej fajnie nasze dzieciaczki mogły być z tego samego dnia gdybyś do północy dotrwała ha ha
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      rzeczywiście nasz wątek zamiera jak tam dzieciaczki się rozwijają piszcietrochę byśmy się poznały
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj


                        #12
                        Witam mój synek urodził sie 31 stycznia ale termin miałam na 21 lutego. Miał 55 cm i 4 kg. Teraz waży 10kg.

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez gonia_81 Pokaż wiadomość
                          Witam mój synek urodził sie 31 stycznia ale termin miałam na 21 lutego. Miał 55 cm i 4 kg. Teraz waży 10kg.
                          to kawał chłopa masz mój teraz waży 7200 i ma 72 cm długości jak na taką kruszynkę przy urodzeniu to nieźle
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            #14
                            Jest co nosic, ale jest też długi nietylko gruby hihi. Nosi ciuszki na 80.

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez gonia_81 Pokaż wiadomość
                              Jest co nosic, ale jest też długi nietylko gruby hihi. Nosi ciuszki na 80.
                              z tego względu cieszę się że mój syn nie jest olbrzymem choć może to źle ha ha ale ja krucha kobitka jestem to bym nie dała rady a tak to razem z wagą i chodzić już będzie umiał to się nie odźwigam
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X