Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam przedszkola w Warszawie

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  szukam przedszkola w Warszawie

  Hej!

  Poradźcie mi proszę w kwestii przedszkola prywatnego - na co mam zwrócić uwagę przy wyborze? Macie może do polecenia jakieś dobre placówki? Jak z cenami?
  happiness is easy
 •    
     

  #2
  Jeśli lokalizacja nie jest najistotniejsza, to przede wszystkim wyposażenie przedszkola, czy ma nowe zabawki, czy jest ogródek. Kontakt nauczycielek z dziećmi, ile dzieci przypada na jedną panią. Jeśli młody/ młoda jest alergikiem warto się dowiedzieć jak będzie ze specjalną dietą, w prywatnych często jest katering i wtedy najczęściej nie ma problemu.

  Przede wszystkim przejdź się do tego upatrzonego i poproś o możliwość obejrzenia go, jeśli nie będzie takiej opcji radzę zrezygnować.

  Skomentuj


   #3
   Zapomniałam spytać, w jakiej dzielnicy szukasz?

   Skomentuj


    #4
    Z tego co ja patrzyłam, są różnice w cenach w zależności od dzielnicy, jednak nie zawsze cena wiąże się z jakością usług. Najlepiej orientuję się w okolicy Bielan, Żoliborza i Białołęki.Jest kilka małych przyjemnych przedszkoli prywatnych gdzie płaci się ok800zł za miesiąc i można być spokojnym. Znam też takie gdzie przy opłatach 1200 dzieci są zniechęcone do przedszkola, a obiadki wyglądają o połowę gorzej niż się to przedstawia.
    Ważne jest usytuowanie placówki- z dala od spalin, otoczenie i bezpieczne zabawki, a także obecność pedagoga-psychologa i logopedy, program zajęć.
    Na dalszy plan wysuwa się rodzaj zajęć- także tych dodatkowych, godziny otwarcia przedszkola, istnieje w niektórych możliwość zostawienia dłużej dziecka.

    Skomentuj


     #5
     Mieszkamy przy pl. Wilsona i będę wozić dziecko do przedszkola samochodem, więc w gruncie rzeczy wszystko mi jedno, w którą stronę. No - byle nie do centrum. W każdym razie dla mnie najważniejsza jest dieta dla mojego małego alergika i indywidualne podejście do niego (jest nieśmiały). Chciałabym też obejrzeć placówkę którą wybiorę. 800 zł to chyba max ile będziemy mogli wydać... A jakie zajęcia dodatkowe są proponowane?
     happiness is easy

     Skomentuj


      #6
      Z tych , które mi najbardziej się podobały i na pewno z dietą dla alergika nie będzie problemu to polecam :Wesoły pędzelek
      Tęczowe przedszkole, Słoneczny domek
      Pozostał-przy ul. Skalskiej,na Marymockiej 34 i Wesołe Nutki są też super ale nie wiem jak z dietą.
      Zasadniczo panie są przyjazne we wszystkich. W Tęczowym i w Nutkach jest niskie czesne jak na Warszawę , coś ok 700zł.Mają tez na pewno angielski jakąś rytmikę, zajęcia ruchowe. Szczegóły pewnie będą na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli. No , ale przedszkolanek przez internet nie sprawdzisz, więc tu się przydamłam ja)

      Skomentuj


       #7
       można zwariować z tym poszukiwaniem! Jadąc np. przez Ursynów, wszędzie widzę reklamy przedszkoli... W efekcie zdecydowałam się szukać w okolicy Targówka, Białołęki. Zawęziłam się moje oczekiwania do bezbłędnej opieki nad dzieckiem oraz dobrze wyposażonego placu zabaw.
       happiness is easy

       Skomentuj

       •    
           

        #8
        Targówek? Tęczowe Przedszkole polecam.

        Skomentuj


         #9
         Klub przedszkolny - mini żłobek

         Zapraszam do naszej nowej grupy www.przedszkole-ursynow.waw.pl Akademia dla Smyka

         Joanna Andrzejewska

         Skomentuj


          #10
          może coś więcej o tęczowym przedszkolu? Heroina - z jakich powodów polecasz? Nazwa obiła mi się o uszy.
          happiness is easy

          Skomentuj

          •    
              

           #11
           Mój Młody tam chodzi. Po pierwsze mamy blisko, po drugie miłe i profesjonalnie podchodzące do tematu panie, po trzecie zajęcia w soboty. Jest jeszcze kilka aspektów.
           A, i nie za drogo.

           Skomentuj


            #12
            Mają tam małe grupy dzieci, duży plac zabaw, można przekazać własne życzenia co do diety dziecka, poza tym są otwarci na wszelkie inicjatywy i pomysły ze strony rodziców. Dużym plusem są też zajęcia prowadzone w soboty, wielu rodziców pracuje w ten dzień niestety. A no i przyjmują dzieci poniżej 3 roku życia

            W sumie wszystko jest opisane na ich stronie
            http://www.teczoweprzedszkole.pl/

            Skomentuj


             #13
             zajęcia w soboty? jak to wygląda?
             happiness is easy

             Skomentuj


              #14
              Dyrektorka przedszkola prowadzi zajęcia.

              Skomentuj


               #15
               Skończyły się czasy kiedy każdy pracował od poniedziałku do piątku i miał wolne weeknendy ;/ Niektórzy mogą zostawić dziecko u dziadków- ja np. nie mogę. Napiszcie jak to wygląda z tymi sobotami w przedszkolu! Bede bardzo wdzieczna

               Skomentuj

                      
               Working...
               X