Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc dziewczyny u nas coraz lepiej! z Malgosia jest coraz lepiej-ma juz 7 tygodni prawie i juz sobie lezakuje w takim foteliku takze mamusia wreszcie moze cos na spokojnie zrobic-jak ide robic obiad to zabieram ja w foteliku do kuchni i wszyscy sa zadowoleni no i wieczorami i w nocy nie trzeba jej juz lulac do snu-wystarczy ja polozyc do lozeczka a ona sama usypia mam nadzieje ze tak juz zostanie!oj zebym teraz nie wykrakala bo jak to mowia nie chwal dnia przed zachodem slonca!!



    Skomentuj

    •    
         

      Witam nowe mamuski,
      No to co to ja mialam napisac aa no z ta laktacja to wczoraj byla u mnie polozna i powiedziala, ze jak jeszcze bede miec mleko to 31.03 jak przyjde na kontrole do ginekolog to ona jej powie zeby mi tabletki wypisala na zatrzymanie pokarmu. Ale mowila, ze podczas ich brania moge zle sie czuc hmm..
      A wogole to kurde dziewczyny juz mnie moj brzuch wkurza nie chce sie splaszczyc.. ja wiem, ze to dopiero 5 tydzien po ciazy ale ja juz nie moge patrzec na niego. A jak wloze jakas bluzke to sie czuje dalej jak w ciazy... eh nawet gorset mi nic nie daje. A jak probuje wciagnac brzuch to na dole nic sie nawet nie wciaga do srodka i wyglada jak sadelko. Zaczela troche cwiczyc ostatnio ale i tez nic sie nie dzieje.
      A wczoraj w koncu na solarium bylam ojej troszke zaczynam az lepiej sie czuc w swojej skorze (pomijajac brzuch) A musze wygladac dobrze, bo 29 mam chrzciny Malej i Mamusia musi ladnie wygladac na zdjecia ehehe

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        aneta a ja kupilam dla Malej lezaczek i hehe cos narazie sie krzywi jak Ja tam sadzam poza tym wydaje mi sie ze jest w pozycji siedzacej to narazie odczekam z tym usadzaniem jej w nim.
        Attached Files

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          no na poczatku moja malutka tez nie chciala w nim siedziec dopiero w tym tygodniu sie przekonala do niego... pupa jej wibruje wiec czesto usypia w nim wiesz moja malutka ma 7 tygodni juz utrzymuje glowke wiec juz ladnie w nim siedzi
          i nie przejmuj sie ja tez jeszcze brzuszek mam moj to sie nawet smieje ze jeszcze tam chlopczyka w srodku mam tylko on nie chce wyjsc ale z mala sie nagimnastykuje dosc ze sadze ze juz niedlugo spadnie



          Skomentuj


            a tak Malgosia pomaga robic obiadek dla tatusia
            Attached Files



            Skomentuj


              Jak slodko se spi Aniolek, patrze zakupilysmy sie w te same lezaki
              no u mni tez sie smieja,ze jeszcze Dzidzia jedna w Brzuchu czeka

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Aj...zmienilam malej mleczko bo po temtej jakies dziwnej wysypki dostala no i dzisiaj kochaniutka strasznie plakala jak kupke robila chyba miala zatwardzenie bidulka moja ale miejmy nadzieje ze sie przyzwyczai. Myslalam zeby spowrotem zmienic na tamto mleko ale znowu jej tak ciagle zmieniac to tez niedobrze bo jak sie okazalo to ta wysypke to malenka dostala od oliwki(co odkrylam przez przypadek-raz zapomnialam ja posmarowac i od razu jej zeszla a jak na nastepny dzien ja posmarowalam to znowu jej wyszla)



                Skomentuj

                •    
                     

                  hello Mamuski.. a ja zdolowana z Mala leze w szpitalu - ma zapalenie pluc z dusznosciami. Narazie lezymy 7-10 dni. ehh kurde, zaczelo sie od katarku potem malusi kaszelek i prosze.. chorobsko jakie. A do tego ma alergie na NAN1 no zesz kurde i dopiero teraz mi to powiedzieli :/ przeszlismy na ten Nutramigen czy jakos tak.. Porazka normalnie. Trzymajcie sie.
                  Last edited by iNsOoMNia; 27-03-2009, 06:58.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Insoomia zycze twojemu aniolkowi powrotu do zdrowka ...ja do waszego watku dolacze za jakies dobre dwa miesiace) pozdrawiam





                    Last edited by olcm80; 26-03-2009, 18:53.
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Dzień dobry Wszystkim Mamom!
                      My z Kacperkiem znamy sie osobiscie dopiero od 16 dni i chetnie przyłaczymy sie do reszty mam i dzidziusiow z rocnika 2009.

                      insoomnia zycze szybkiego powrotu do zdrowia i do domku, bo choroba u maluszka to straszna rzecz.

                      Aneta a co za oliwke uzywałas???
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Uzywalam bambino! Ale to jednaknie od oliwki bo jej nie smaruje i nadal to ma. Ale udzielalam sie na innym watku i kobietki mi powiedzialy ze to moze byc tzw.tradzik niemowlecy. I rzeczywiscie wszystkie objawy swiadcza ze to to. To sie utrzymuje do 3go miesiaca a Malgos ma 2 wiec jak skonczy 3 miesiace i nadal bedzie miala ta wysypke to zaczne sie powaznie martwic!

                        iNsOoMNia- Malgosia i ja zyczymy Lauruni szybkie powrotu do zdrowia!!!



                        Skomentuj


                          uuuu... troszke zamilklo na tym watku!!
                          co tam kobietki u was slychac?jak tam dzieciaczki rosna?
                          moj Malgosiaczek to juz w przyszlym tygodniu skonczy 3 miesiace- matko jak ten czas leci ostatnio juz sie unormowala i przesypiala cale nocki ale bylysmy na szczepieniu i znowu sie humorzasta zrobila i budzi sie 2 razy w nocy a ja juz sie tak rozleniwilam...
                          przez jakis czas nadal miala ta wysypke i kumpela mi powiedziala ze to skaza bialkowa moze byc wiec jej zmieniala mleko na sojowe i rzeczywiscie wysypka jej zniknela ale skora strasznie szorstka zostala ale lekarka mie masc przepisala i juz jest coraz lepiej...
                          a jesli o moja rodzinke chodzi to w przyszlym tygodniu przeprowadzamy sie do slicznego domku jestem strasznie szczesliwa bo ten w ktorym teraz mieszkamy jest ciemny zimny i ciasny takze malej nawet nie moge zabawek w salonie porozkladac bo przejsc nie mozna...
                          no i w lipcu pierwszy raz Malgosia bedzie w Polsce!juz sie nie moge doczekac bo tesknie no i nasza rodzinka chciala by juz malutka zobaczyc mielismy juz jechac w maju ale okazalo sie ze paszport dopiero 1 czerwca bedzie. znajoma jak wyrabiala to jej trwalo 10 dni a u nas przeszlo 2 miesiace! no ale to teraz taki baby boom jest...



                          Skomentuj


                            Moja kochana Julia przyszla na swiat 31.01.2009 o godz.21.43 wazyla 3050 i tylko 48cm, ale jest dlamnie skarbem i wszystkim co najdrozsze na swiecie, dzis ma prawie 12 tygoni wazy 5,550 i mierzy 60cm, karmie ja piersia, bo wierze ze to najlepsze co moge jej dac,,, pozdrawiam wszystkie mamcie-mamy -mamuski a to link do mojego skarbuhttp://www.mamacafe.pl/forum/gallery/showimage.php?i=9144

                            Skomentuj


                              Witam.
                              Jestem mamą Bartusia. Urodził się 13 lutego w piątek (fajna data to i fajny chłopak z niego) poprzez CC. Miał na główce rewelacyją czuprynkę i ma do tej pory. Jest silny i świetnie się rowija.
                              Namęczyłam się przy porodzie od g. 22 jednego dnia (kiedy to odeszły mi wody) aż do 19 g. dnia następnego kiedy postanowili zrobić mi cesarkę (przy 3 cm rozwarcia).

                              Ja się urodził miał 3650 g i 55 cm.

                              Skomentuj


                                moja Gabrysia urodziła się tuż po Nowym Roku - 5 stycznia 2009r. Jest śliczną i zdrową dziewczynką Waga 2310g i 50cm długa. Już nadrobiła zaległości waży 6120g i dobrze się rozwija. Karmię ja piersią a od niedawna próbuje zupki,kaszki,soczki i deserki -które zresztą bardzo jej smakują. Pozdrawiam tegoroczne mamusie




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X