Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tylko mama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tylko mama

    od paru dni moja czteromiesieczna córeczka zaczeła chciec iść tylko do mnie. Koszmar podobno był dzis jak poszłam do kościoła a mąz nie mógl jej uspokoić. Wpadła w histerie myslałam ze moze zgłodniała bo ja karmie nadal piersią ale jak wróciłam i wziełamja na ręce to automatycznie przestała płakać a do taty zaczeła gaworzc i sie usmiechac ale na moich rekach. Pomóżcie co sie z nią dzieje jak ja moge wyjśc gdziekolwiek jak mąz z nia nie zostanie bo sie o nia zaczoł bać. Podobno az sie dławiła z płaczu
  •    
       

    #2
    niestety czasem wczesniej, czasem puzniej ale dzieci maja taki okres ze boja sie ze mama nie wróci, a to mama najwazniejsza(butelkowe maja to w mniejszym stopniu)
    moj ma 9 mies i jak sie stuknie czy sie przebudzi to chce tylko do mnie, ale jak wychodzac zrobie mu papa i widzi jak wychodze to jest w miare ok.ale to dopiero od 2-3 tygodni tak jest ,wczesniej byl wielki placz, choc troche mniejszy jak sie z nim zegnalam.

    Skomentuj


      #3
      Urobea
      nie martw się
      może to przejściowe,
      może twoja malutka miała dziś gorszy dzień i tak za tobą teskniła?
      może obudziła się i jak zobaczyła,że cię nie ma to zaczeła płakać
      coś za dużo tych MOŻE
      ale poczekaj spokojnie, to pewnie minie
      MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
      25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
      30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

      Skomentuj


        #4
        moja Marysia tez miała taki okres
        na szczęście powoli jej to przechodzi




        Skomentuj


          #5
          mój mały od początku często zostawał z tatą z racji tego
          iż musiałam z synem chodzic codziennie na próby do kościoła przed pierwszą
          komunia bo kościól daleko od domu
          a mąż jak wracał z pracy to wolał z małym siedziec
          i tez tak było
          dzwonił po półgodzinie że mały ryczy w niebogłosy a ja leciałam
          tak gdzieś do 5 miesiąca było że jak gdzieś szłam to zaraz musiałam wracać
          teraz raz lub 2 w tygodniu wychodzę sama na jakieś 2-3 godziny
          (do sklepu, do koleżanki na kawę)
          i nie ma problemu z Szymkiem
          nie płacze
          na pewno przejdzie
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            Mysle ze to przejsciowe,moj synek ma 8 miesiecy i dopiero od niedawna zachowuje sie podobnie.Nie pracuje wiec od poczatku ma mnie tylko dla siebie i od niedawna do lazienki nie moge spokojnie pojsc zeby sie wykapac bo jest placz.Powoli przyzwyczajamy go do zostawania z kims innym niz mama(w naszym przypadku z dziadkiem).Twoja coreczka jest jednak mlodsza i jestes pewnie dla niej calym swiatem,pewnie trzeba poprostu przeczekac.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X