Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryzie lozeczko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gryzie lozeczko

    Witam wszystkie mamy.Moj synus malutki zaczal sobie od kilku dni swoje "nowiutkie"zabki ostrzyc(doslownie)na lozeczku!Mozna malucha jakos tego oduczyc?Boje sie ze sobie krzywde zrobi poza tym lozeczko jest zmasakrowane.Znacie moze jakies sposoby zeby zabezpieczyc ramy lozka?pozdrawiam
  •    
       

    #2
    mój synek nie gryzł łóżeczka, ponieważ służyło mu tylko do spania, więc nie miał okazji...
    może Twój synek za dużo czasu spędza w łóżeczku i robi to nudów?
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      Klade go do lozeczka po kapieli zeby sie troche wyciszyl przed spaniem no i jest w nim kiedy sie obudzi.

      Skomentuj


        #4
        widać tak przechodzi ząbkowanie, ale jestem prawie pewna, że sam krzywdy sobie nie zrobi
        i nie mam pomysłu czym zabezpieczyć ramy łóżka, bo pewnie czym być tego nie zrobiła i tak będzie gryzł i tak....

        więc trzeba przetrwać ząbkowanie....albo dać gryzaka, ale pewnie go nie interesują gryzaki co?
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          Znajomi owinęli łóżeczko bandażem elastycznym... Ale ich dziecko moim zdaniem za dużo czasu spędzało w łóżeczku, zaczęły się wióry sypać od tego gryzienia i zrobiło się niebezpiecznie.

          Ja bym poszukała innego sposobu na wyciszenie, może oglądanie obrazków??

          Skomentuj


            #6
            Marysia też zaczęła gryźć łóżeczko, ale dużo czasu w nim nie spędza. tylko rano i wieczorem przed spaniem




            Skomentuj


              #7
              moj jak mu wyszły pierwsze zabki , przez jakies 2-3 dni podgryzał łóżeczko(i to sie wgryzał az na 2-3 mm) a prawie w nim nie spedza czasu. potem samu mu sie znudziło,albo o tym zapomniał.teraz nie mam juz z tym problemu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moze mojemu maluchowi tez sie to znudzi.Najwazniejsze zeby sie wiorow jakis nie najadl albo farby.

                Skomentuj


                  #9
                  U mnie łóżeczko jest całe obgryzione wkoło.Mój mały kornik obgryzał je zazwyczaj rano jak sie obudził.
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    #10
                    Moje dziecię też skrobało łóżeczko, zaraz jakoś jak wyszły dolne jedynki.
                    Teraz już dłuższy czas jest spokój.
                    Ja uważam, że to nie z nudów, a z ciekawości wykorzystywania swojego
                    nowego nabytku (czyt. ząbki)
                    Przejdzie mu.
                    A farbą się nie martw-są nietoksyczne. Oczywiście dobrze by było żeby
                    nie zjadł całego łóżeczka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Kurde moj nigdy lozeczka nie tknal ... ale pewnie dlatego ze jest miesożerny

                      Skomentuj


                        #12
                        W IKEA można kupić takie osłonki tzw.gryzaczki gorzej jak dobierze się do szczebelków pozdrawiam

                        http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80117591
                        jagodzianka

                        Skomentuj


                          #13
                          Moj synek to byla masakra zaczol tak w 8miesiacu i tak w 11skonczyl teraz ma nowe lozeczko i jest ok moze tamte mu nie pasowalo nie wiem
                          ktos mi kiedys powiedzial ze jak dzieci tak robia brakuje im witamin nie wiem ile w tym prawdy ale calkie mozliwe
                          Dziecko jest chodzącym cudem jedynym , wyjątkowym, niezastąpionym.

                          Skomentuj


                            #14
                            ale jakie witaminy może mieć łóżeczko???

                            Skomentuj


                              #15
                              doris

                              Moj synek gryzie nie tylko lozeczko a spedza w nim bardzo malo czasu bo sluzy mu one tylko do spania.Gdy teraz juz chodzi to gryzie biurko,lawe,szafke,przy jego rowerku byla guma to zrobil dziure.Wiec co popadnie mu.Niewiem czy to normalne bo pierwszy syn tego nie robil.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X