Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole językowe - czy warto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przedszkole językowe - czy warto?

    Co sądzicie o przedszkolach językowych? Czy warto? Jakie widzicie efekty u swoich dzieci? Czy ich wybór był dobrą decyzją?
  •    
       

    #2
    Odp: Przedszkole językowe - czy warto?

    Zależy od dokładnej oferty edukacyjnej - kadry, zajęć dodatkowych, organizacji pracy i ceny. Jeśli wszystko będzie zaplanowane z głową, to myślę, że warto się nad tym zastanowić, bo im wcześniej dziecko będzie miało kontakt z językami obcymi, tym lepiej dla niego. To cenna umiejętność i wiedza, którą trzeba rozwijać potem całe życie Tylko trzeba uważać na wszystkie chwyty marketingowe i na pierwszym miejscu stawiać przede wszystkim dobro dziecka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przedszkole językowe - czy warto?

      Myślę, że warto. Mój wnuk jest w przedszkolu językowym w Katowicach. Program nosi nazwę „Przedszkole Kropeczki". Moja córka jest nauczycielką francuskiego, ale nie ma czasu na prywatne lekcje z synem.
      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 15:03. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przedszkole językowe - czy warto?

        zdecydowanie warto!!! teraz nauka języków i w przyszłości będzie kluczowa w poszukiwaniu pracy ale też w podróżach wiele ułatwi, nie ma się co zastanawiać nawet

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przedszkole językowe - czy warto?

          ja powiem tak, im wcześniej dziecko zacznie się oswajać z językiem, tym łatwiej będzie mu w przyszłości, więc zainwestowałabym w takie przedszkole bez zawahania

          Skomentuj


            #6
            Myślę, że czymś wcześniej, tym lepiej. Sama bardzo żałuje, że "za moich czasów" naukę języków zaczynało się tak późno (chyba w piątej klasie podstawówki) i teraz nadal mam problem, aby płynnie posługiwać się w języku angielskim. Swojego syna nie posłałam do przedszkola językowego, ale miał dość sporo zajęć z angielskiego. Teraz w szkole tak samo. Myślę, że takie szkoły językowe to świetny wybór.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X