Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piżamka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    piżamka

    mam pytanie
    czy na noc zakładacie swoim dzieciom piżamkę czy śpią w tym samym co w ciągu dnia???
    wiadomo maluszek śpi i bawi się w spioszkach
    ale juz taki pól roczny rzadziej śpi i zastanawiam sie czy nie zacząc wprowadzać takiego rozróżnienia
    że jak przychodzi pora nocna to piżamka do spania a wciągu dnia to w rajstopkach czy w tym czym "chodzi"

    jak jest u Was????


    JULA

    MAJA

    OLGA
  •    
       

    #2
    moja Kinga od urodzenia po kapaniu jest ubiarana w swieze body i pajacyk, jak mozna polozyc dziecko spac w tym co chodzilo przez caly dzien

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
      moja Kinga od urodzenia po kapaniu jest ubiarana w swieze body i pajacyk, jak mozna polozyc dziecko spac w tym co chodzilo przez caly dzien
      ja nie kładę dziecka brudnego
      chodzi mi czy macie specjalne ubrania tylko na noc???


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        nie o to mi chodzilo majajula specjenle nie ale mam 3 pary pajacykow do spania bo w dzien chodiz w body,rajstopkach,bulzce i spodenkach

        Skomentuj


          #5
          Tak, Julek od samego początku ma rzeczy, w których tylko śpi.
          Zawsze to były pajace. A teraz ma 3 piżamki-pajace, które na dobrą
          sprawę nie nadają się na codzienne chodzenie no bo widać, że jest
          to piżamka
          Body ma również tylko to spania (z reguły odziedziczone po kimś, albo
          już sprane)

          Skomentuj


            #6
            Puki były śpiochy, to po prostu czyste na noc i tyle No i żeby jakiś tam ozdóbek nie miały, żeby coś jej nie gniotło w nocy. A tak poza tym to bez różnicy. Helenka skończyła pół roku w lato więc si nie zastanawiałam, w dzień sukienki i rampersy a na noc cienki śpioszek.

            Chyba nie ma jakiś ram wiekowych.

            Skomentuj


              #7
              ja do tej pory kładłam w czy popadnie (przeważnie to były ubranka leżące na wieszchu w szafce)
              ale ostatnio kubiłam piżamkę (nie mogłam się oprzeć taka śliczna)
              i stwierdział że chyba czas już ją uczyc że jak zakładamy piżamkę to pora na nocne spanie


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ale jak spala w ubrankach to nic ja nie gniotla jakas gumka czy guziki?? chyba troche to nie wygodne

                Skomentuj


                  #9
                  sukienek na noc jej nie zakładałam
                  tylko jakieś śpiochy rampersy itp.
                  ale też i na dzień je zakładałam


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja jak mały skończył pół roku zaczełam na noc go ubierać w piżamkę dwu częściową, a tak to był wczęsniej pajacyk.ale nie wyobrażam sobie położyć dziecko do spania w ubraniu w którym spędziło cały dzień
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A to powiem szczerze, że jakoś mi nie pasuje taki sposób ubierania
                      To tak jakbyśmy my się kładli w bluzkach czy koszulkach, w których
                      chodzimy na co dzień.
                      Poza tym, jak wyglądają takie rzeczy w których się i chodzi i śpi?? Bo
                      widzę po piżamach jakie są powyciągane
                      Każdy piżamkę musi mieć

                      Skomentuj


                        #12
                        colleen racja,ja zawsze mala przebieralam w siwerze ciuszki do spania i przeznaczone do tego

                        Skomentuj


                          #13
                          dziecko śpi często wię do tej pory nie różnicowałam czy jest to ubranie na noc czy dzień

                          kolejna osoba zrozumiała że kłade dziecko w brudnym ubraniu w którym chodziło cały dzień


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            No więc właśnie, wypadało by na każde spanie zakładać piżamę. Taki maluch co w śpiochach i pajacach siedzi. To co za różnica?? Dla mnie żadna, byle czysto.

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja nie twierdzę, że trzeba dziecko do każdego spania (nawet drzemki
                              poobiedniej)przebierać do piżamki (w ten sposób i kąpać byś musiała) ale lola dla mnie jest różnica między ciuchami "wyjściowymi" a do spania.
                              Stąd mamy segregację w komodzie. Nie wyobrażam sobie sytuacji typu,
                              że ubieram coś małemu, wychodzimy do lekarza, a potem to piorę i na
                              następną noc zakładam do spania - dla mnie jest różnica i to znaczna.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X