Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mały złośnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • shannon
    replied
    tak tak ona rozumie dlaczego idzie do kata.potupie tam nozkami poplacze i jak sie uspokoi to wraca jak odmieniona

    Leave a comment:

  •    
       

  • kalka23
    replied
    Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
    Kalka23 kiedy mój syn miał 15-16 miesięcy to tak bardzo nie potrafił sobie poradzic z emocjami że zdarzało mu sie uderzac główką o podłogę.Wszystko przeminie z czasem,Twoje dziecko nauczy sie radzic sobie ze swoimi emocjami- narazie musisz byc cierpliwa.
    Dzięki Marti za pocieszenie
    Mam nadzieje że przejdzie szybko,czasem się zdarza ze się sam ugryzie nawet Ale tak jak pisałaś musze być cierpliwa.
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • anett252
    replied
    Napewno jej przejdzie,z tym kącikem to myśle że niezawcześnie pod warunkiem że rozumie że to taka kara,mój zawsze był troche pobudliwy ale tak od czterech miesiecy to jest maskra,mam nadzieje że wyrosnie,najważniejsze to być konsekwętnym w swoich czynach i sie nielitować bo jak mojego daje do kąta to on zaraz chce siku,pić,mówi że go noga boli a ostatnio stwierził że w kącie jest brudno i tam niemoże siedzieć,taki cwaniak mały.Ale jak jest w tym kącie to uderza reką w ściane krzyczy pluje,a ja porostu niezwracam uwagi i to rwa 10 min,pózniej mu przechodzi i mam spokój dziecko grzeczne,a najważniejsze jak chce wyjsc to sporotem go daje dopóki sie nieuspokoi.

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    stawiam ja do kacika az sie uspokoi.nie za wczesnie ?co o tym myslicie?

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    moja coreczka wali piastka w glowke jak sie denerwuje ze czegos nie moze.wczesniej tak nie robila(17 m)mam nadzieje ze to minie i nie bedzie miala takiego tiku nerwowego

    Leave a comment:


  • Marti1986
    replied
    Kalka23 kiedy mój syn miał 15-16 miesięcy to tak bardzo nie potrafił sobie poradzic z emocjami że zdarzało mu sie uderzac główką o podłogę.Wszystko przeminie z czasem,Twoje dziecko nauczy sie radzic sobie ze swoimi emocjami- narazie musisz byc cierpliwa.

    Leave a comment:


  • kalka23
    replied
    Tak wczoraj sidałam w domku i sie zastanawiałam czy tylko moje dziecko jest takie nerwowe
    Straszny zrobił sie złośnik od ok 4 miesięcy, tak to zawsze grzeczne dziecko ale im bardziej zaczyna rozumieć tym bardziej się wkurza.
    Wyłącze bajkę, to podchodzi do tv i bije raczkami, to nie pomaga to dochodzi do mnie i szarpie Matko to dziecko ma dopiero 14 miesięcy.
    Zabiore jakas zabawkę co trzyma w buzi to łapie inna i we mnie rzuca.
    Czasem brak sił, ale czekam i obserwuje, przeciez ten etap powinien chyba przejśc prawda?

    Leave a comment:

  •    
       

  • Marti1986
    replied
    Mój synek miał taki okres kilka miesięcy temu że jak na coś sie nie zgodziłam to zaczynał tak bardzo płakac-chociaż płakac to deliktane określenie-że nie potrafiłam go uspokoic,jak wpadł w taki spazm płaczu to tak długo płakał aż zmęczony usypiał.Na szczęście już mu to mineło ale po takim ataku płaczu on był wykończony i ja.

    Leave a comment:


  • ellaja1728
    replied
    moj odstawia cyrki przy zmianie pieluchy i ubieraniu spodni i skarpetek. jest jak robak, wije sie na wszystkie strony do tego jeczy i krzyczy...
    przed chwila stracilam panowanie i krzyknelam na niego.
    dobrze ze mam jak polozyc go przy zlewie, tak zeby nogi byly w zlewie a pupa na krawedzi. wtedy lezy spokojnie. spokojnie do czasu az zaczne go wycierac i ubierac.
    czasami mam serdecznie dosc ... tak jak teraz. ehhh musze sie uspokoic nie tylko dla mojego, ale rowniez dla cudzego. pilnuje jeszcze jednego dziecka.

    moze macie jakies rady do mojego problemu

    Leave a comment:


  • anett252
    replied
    Witam myślałam że tylko ja mam taki problem,ale np. w sklepie nierobi mi żadnych akcji krzyku ani nic odobnego,tylko w domu a ostatnio zczoł krzyczec i rzucać rzeczami,starm sie niereagować ale to jest bardzo cieżko,troszke mu sie poprawiło jak za złe zachowanie stawiam go do kącika,czsami to mam ochote wybuchnąć,bo on to robi mi po złości bo on dobrze rozumie że niewolno,moze dlatego że cała moja ciąża była nerwowa i to sie teraz odbija na nim,albo że poszłam za wcześnie do pracy,ale już niepracuje.

    Leave a comment:

  •    
       

  • marle25
    replied
    a najgorsza jest bezsilność i złośc która narasta ow człowieku. Olcio odstawia swoje balety a pewnie bardziej je przeżywam niż On sam. A jak ugryzie to zaraz buziule w dziubek i do całowania, więc ja wtedy zupełna konsternacja bo tu boli mnie jeszcze jka sto diabłów a tu te małe usteczka nastawione na całuski

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    moj oprocz tego ze zlosnik jak wyzej to jeszcze jak sie niecierpliwi to szczypie, a jak " spimy" a on sobie lazikuje po nas to nas ciaga za wlosy zeby zwrocic na siebie uwage.

    Leave a comment:


  • marta26
    replied
    widzę, że nie tylko mój Mati się tak zachowuje,z kolei dzieci moich sąsiadów są "anielsko "grzeczne.
    U nas najgorzej jest jak idziemy do sklepu. Mati jak nie dostanie czegoś co sobie upatrzył to potrafi położyć się na podłogę i płakać. Może zachowuje się jak wyrodna matka, ale zazwyczaj jestem już przy kasie to porostu płacę i wychodzę, a Mati za chwilę się podnosi i idzie za mną. Któregoś nia pewna starsza pani się oburzyła jak ja tak mogę nie zwracąc uwagi, ale przecież nie będę mu kupować wszystkiego co zapragnie

    Leave a comment:


  • anaana
    replied
    Napisane przez anaana Pokaż wiadomość
    moja tez zaczela tak wczesnie i ma to do dzis
    ma 21 mies

    Leave a comment:


  • anaana
    replied
    Napisane przez Niunia84 Pokaż wiadomość
    Moja niunia ma 4mies a juz sie zlosci robi takie gie ze zloscia prezy sie i wymachuje rekami i nogami i jak nie zareaguje to sie tak drze ze az sie zapomina to az sie boje co bedzie za dwa,trzy latka
    moja tez zaczela tak wczesnie i ma to do dzis

    Leave a comment:

       
Working...
X