Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mały złośnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • marle25
    replied
    witam Olo też ma czasme taki napad ze aż ciarki mi przechodzą żuca się na podłogę głośno krzyczy, wyje i wije się po podłodze staram się to ignorowac, ale matka jest chyba jakos zaprogramowana na głos swojego dziecka bo aż się zawsze spoce cała i muszę coś zrobić nie potarfie stać i czekać

    Leave a comment:

  •    
       

  • patiew
    replied
    moje tak samo jest zlosnica i pozatym jest chytra,jak ma chrupke w rece i ktos che jej wziac to placze i nie da alwe jak widzi ze stoi kolo niej nasz piesek to mu rzuca chrupki i go karmi

    Leave a comment:


  • Niunia84
    replied
    Moja niunia ma 4mies a juz sie zlosci robi takie gie ze zloscia prezy sie i wymachuje rekami i nogami i jak nie zareaguje to sie tak drze ze az sie zapomina to az sie boje co bedzie za dwa,trzy latka

    Leave a comment:


  • elkoral
    replied
    chyba najlepiej nie reagować. Kalina czasami tupie, rzuca wrzeszczy. Najbardziej jak coś jej nie wychodzi np. wieża z klocków. Ale próbujemy ją uczyć, że zawsze mozna powiedzieć pomóż mi. Moje dziecko nie ma za grosz cierpliwości - chyba po mnie!

    Leave a comment:


  • marta26
    replied
    masz racje, ja też staram się to ignorować, tylko, że mój Mati ma niecałe 3 latka i zaczyna rozumieć coraz więcej i wykorzystuje pewne sytuacje by zobaczyć jak zareagujemy, czasem też się martwię, bo bywa to niebezpieczne, jak ze złości wchodzi na coś wysokiego,albo czymś rzuca

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    no ja wlasnie mam.tosia ma 15 m.a jak cos jest nie tak jak ona chce to tupie nozkami krzyczy i sie prezy ze az upada.szok.polecono mi ignorowac to.czasem sie tylko boje ze jak upadnie to zrobi sobie krzywde

    Leave a comment:


  • marta26
    started a topic mały złośnik

    mały złośnik

    Witam wszystkie mamy
    czy wsze dzieciaczki często się złoszczą z jakichś powodów, mój Mati bardzo często jak coś idzie nie po jego myśli, albo czegoś nie dostanie
    może macie podobny problem?
       
Working...
X