Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto uzywac chodzik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Czy warto uzywac chodzik?

    Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
    kiedyś nie było pchaczy i informacji ze chodziki zniekształcały wade postawy i większość dzieci w nich chodziło i nie było problemu ja tez mam chodzik
    Moja mama stwierdziła że sama chodziłam w chodziku i nic mi nie jest ale zaakceptowała mój zakaz tego typu wspomagaczy. Teściowa natomiast chciała postawić na swoim i kupiła "cudeńko" na chrzciny które do dziś leży nierozpakowane na strychu

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Czy warto uzywac chodzik?

      ja od początku byłam przeciwna chodzikowi, mimo wielu sugestii moich znajomych stwierdziłam że ludzie przez wiele tysięcy lat osiągali tą umiejętność bez pomocy chodzika więc moje dziecko pewnie też będzie potrafiło tego dokonać, no i miałam rację

      Skomentuj


        #48
        Odp: Czy warto uzywac chodzik?

        Myślę, że jesli używamy chodzika nie zbyt często, to nic sie nie stanie. Mój kuzyn był chodzikowym dzieckiem i ma zdrowy kręgosłup.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Czy warto uzywac chodzik?

          Uważam, że chodzik wcale nie jest taki zły, kiedyś dzieci korzystały i było dobrze, ostatnio robi się nagonkę na chodziki, smoczki i nie wiadomo co jeszcze.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Czy warto uzywac chodzik?

            Moje dzieciaczki nauczyły sie chodzić bez chodzika. Jak widzieliśmy że chcą chodzić i potrafiły już stać to prowadzaliśmy dzieci aż nadszeł moment że puściły palec i poszły

            Skomentuj


              #51
              Odp: Czy warto uzywac chodzik?

              Wszystko zależy od dziecka, jeśli chce korzystać z chodzika niech korzysta, a jak nie potrzebuje to nie.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Czy warto uzywac chodzik?

                Nigdy nie byłam i nie jestem za dawaniem dzieci do chodzików, jak juz cos to pchacz jest o wiele bezpieczniejszy. To zawsze bezpieczniejsze dla bioderek maluszka.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X