Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strach dziecka w nocy.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Strach dziecka w nocy.

    Witam

    Od jakis 2 miesiecy mam problem z synkiem (12 miesiecy). Otorz, gdy odwiedzaja nas znajomi z dzieckiem lub gdy my gdzies idziemy gdzie sa dzieci to w nocy budzi sie z przerazliwym placzem, bardzo mocno mnie przytula i nie chce puscic. Nawet gdy go klade u nas w lozku i poloze sie obok to placze. Musi mnie przytulic az do momentu zasniecia.Co to moze byc, co to za strach? Gdy nie mam stycznosci z dziecmi w dzien to spi ladnie, owszem, budzi sie w nocy raz lub dwa ale tylko zeby wypic herbatke lub mleko i spi dalej.
    Ma ktoras z Was podobny problem? Dodam, ze synek jest bardzo kochany, poswiecam mu w ciagu dnia cala uwage, w domu nie ma klotni ani nic w tym rodzaju.

    Piszcie....

    #2
    Moim zdaniem ((mimo ze ja takich problemow nie mam)) malenstwo boi sie ze jakies inne dziecko zabierze mu mame. Skoro placze jedynie po kontakcie z innymi dziecmi to nic innego powodem nie moze byc. Czasem sie zdarza ze mimo iz rodzice poswiecaja dziecku naprawde mnustwo czasu to jednak odzywa sie instynkt zazdrosci. Moze synus widzi jak np. zaczepiasz inne dziecko?? Co na to poradzic to nie wiem...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Strach dziecka w nocy.

      Moim zdaniem też myślę, że jest zazdrosne o Ciebie lub męża
      robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
      http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

      Skomentuj

             
      Working...
      X