Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie lubi jezdzic w foteliku :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie lubi jezdzic w foteliku :(

    co zrobic jak dziecko nie chce jezdzic w foteliku. moj maly wytrzymuje baardzo krotkie dystanse, a na dlugich wytrzyma pol godziny - tyle co spi
    niestety jak jedziemy na zakupy to minimum 70km. przez wieksza czesc drogi mam szopki z nim
    Jakub 19.05.2008
  •    
       

    #2
    Witam. A może fotelik juz jest za mały dla smyka? U mnie był ten sam problem, jak mały skończył 7 miesięcy to kupiłam większy fotelik regulowany, mały może siedzieć i obserwować a także lulac po rozłożeniu. I jest wygodny, mały nie ma ścisku żadnego więc teraz takie podróże sa dla niego frajda
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj


      #3
      moj maly nie umie wysiedziec w miejscu. nawet na rekach nie posiedzi za dlugo. a nie daj boze jest czyms przepiety.
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #4
        Oj no to chyba nie pomogę pewnie mały jest ciekaw wszystkiego i dlatego taki wiercioszek
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          moja coreczka tez nie lubi ale niestety musi to jakos wytrzymac.kiedy jedziemy w dluga trase to robimy przystanki aby sie uspokoila.chyba trzeba to poprostu wytrzymac
          shannon

          Skomentuj


            #6
            może jakies zabawki zawiesisz? jest teraz duży wybór. nawet na allegro.
            u mnie czasem to działa,
            mój 9-latek siedzi z tyłu i często musi małego zabawiać.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Marysia uwielbia jazde samochodem, jak tylko ślinik mąż włączy jest cisza przez całą trase. najdłuższa to 450 km. ja siedze z nią z tyłu, czasmi jej pośpiewam, pogadam do niej albo bawi sie czymś




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
                Witam. A może fotelik juz jest za mały dla smyka? U mnie był ten sam problem, jak mały skończył 7 miesięcy to kupiłam większy fotelik regulowany, mały może siedzieć i obserwować a także lulac po rozłożeniu. I jest wygodny, mały nie ma ścisku żadnego więc teraz takie podróże sa dla niego frajda
                wybacz, ale to co napisałaś to wg mnie bzdura. ellaja1728 ma po prostu bardzo ruchliwe dziecko (z resztą tak jak ja) i stąd ten problem. moja córa również histeryzuje jak ją zapinam w foteliku, zwłaszcza, że musi być w pozycji półleżącej no i oczywiście nie może się wiercić. dlatego jeździmy zazwyczaj kiedy ona akurat ma porę drzemki, wtedy grzecznie zasypia zaraz po włączeniu silnika. jak jest po spaniu to jest niestety awantura i żadne zabawki, śpiewanie i inne zabawianie nie pomaga
                a co do zmiany fotelika na większy w wieku 7 miesięcy to wg mnie to zdecydowanie za wcześnie (chyba, że dziecko wagowo jest za duże)

                Skomentuj


                  #9
                  Kurcze moje dziecko jest wyjatkowo spokojne jak siadzie do auta to sekunda i spi...-jest jeszcze malutki i pewnie dlatego. Nie chce myslec co sie bedzie dzialo jak podrośnie.
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj


                    #10
                    moj 19. mial 8.98kg. to prawda u nas nic nie pomaga, zabawki, spiewanie, zagadywanie. caly czas jezdze z nim z tylu.
                    w lezaczku kiedys uwielbial siedziec. do czasu az zaczal przewracac sie na brzuch. mial wtedy 3 miesiace i od tej pory to jego ulubiona pozycja. raz nawet w gondoli jechal na brzuchu i wszystko obserwowal. oczywiscie zdjelam bude.
                    czekam az zacznie siedziec sztywno to zmienimy fotelik. w spacerowce tez krzyczy jak go zapne, tyle ze jak zaczyna wszystko ogladac to jest spokoj. zobaczymy czy bedzie tak z nowym fotelikiem.... mam taka nadzieje
                    Jakub 19.05.2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      moje córki obecnie uwielbiaja jeździć samochodem
                      ale małej zaczyna przeszkadzać pozycja półleżąca ale na razie jeszcze nie płacze zbyt długo bo jak tylko ślinik zacznie warczyć jest spokój

                      starsza jest bardzo ruchliwa i zawsze była i właśnie zmiana fotelika (te do 13 kg są beznadziejne nawet już dla 6 miesięcznego dziecka) pomogła siedziała i płacze ustały


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        moje córki obecnie uwielbiaja jeździć samochodem
                        ale małej zaczyna przeszkadzać pozycja półleżąca ale na razie jeszcze nie płacze zbyt długo bo jak tylko ślinik zacznie warczyć jest spokój

                        starsza jest bardzo ruchliwa i zawsze była i właśnie zmiana fotelika (te do 13 kg są beznadziejne nawet już dla 6 miesięcznego dziecka) pomogła siedziała i płacze ustały
                        te beznadziejne, jak je oceniacie, foteliki są zdecydowanie bezpieczniejsze niż foteliki montowane przodem...w foteliku przodem do kierunku jazdy, p[rzy nawet niewielkiej stłuczce kilkumiesięczne dziecko nie ma szans na wyjście bez szwanku.

                        Skomentuj


                          #13
                          my zmienimy na taki https://www.vis.is/index.aspx?groupid=1102&chairid=2 jest 9 do 18kg i dziecko siedzi tylem do kierynku jazdy. podobno jest to najbezpieczniejsze krzeselko.
                          Jakub 19.05.2008

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                            te beznadziejne, jak je oceniacie, foteliki są zdecydowanie bezpieczniejsze niż foteliki montowane przodem...w foteliku przodem do kierunku jazdy, p[rzy nawet niewielkiej stłuczce kilkumiesięczne dziecko nie ma szans na wyjście bez szwanku.
                            Dokładnie, najbezpieczniejsza pozycja dla dziecka to jazda tyłem, no
                            ale przychodzi czas, że trzeba fotelik wymienić.
                            Jednak w jeździe tyłem jest pewien minus...... a mianowicie robi się
                            nie dobrze.... no ale nie na temat.

                            Majajula 6 miesięczne dziecko niestety jest za małe na fotelik od 9kg mimo, że może
                            już np tyle ważyć (choć niezała kluska musiałaby być ;p)

                            ellaja1728 mnie się wydaje, że u Was jest problem w przypinaniu. Mój
                            syn w foteliku grzecznie siedzi, ale jak próbuję go przypiąć do spacerówki
                            czy do krzesełka do karmienia jest histeria.
                            Może jak go przesadzisz do następnego fotelika, będzie wyżej siedział i
                            miał możliwość obserwowania krajobrazów za oknem, spodoba mu się jazda
                            w foteliku
                            Last edited by colleen; 24-11-2008, 09:54.

                            Skomentuj


                              #15
                              mam taka nadzieje. moj jakby nie byl przypiety to wedrowalby po calym samochodzie. wyobraz sobie, ze moj maly budzi sie, a w sumie jeszcze prawie przez sen zaczyna zwiedzac lozeczko, dopiero po chwili marudzi
                              Jakub 19.05.2008

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X