Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pożegnanie "smoka" :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Pożegnanie "smoka"

    bagnes to widzę,że Ty tez mówisz STOP smoczkowi
    znałam kiedyś taką dziewczynę która od ssania kciuka miała całego paznokcia zdeformowanego,normalnie miała takie okropne wgłębienie w miejscu naciskania przez zęby.
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Pożegnanie "smoka"

      U nas lipton jak to by powiedziala frosia
      Poldi zaraz palucha do buzi pakowal jak probowalam go wieczorem bez dydka polozyc...poczekam troche moze jak bedzie starszy to uwierzy w jakas historyjke o chorym dydusiu i bedzie latwiej ...

      Skomentuj


        Odp: Pożegnanie "smoka"

        Miss bo tak sobie pomyślałam, że jeżeli Pawełek potrzebuje go tylko do wieczornego zaśnięcia a Piotruś tylko czasami wieczorem to po co mają się przyzwyczajać.W nocy nawet jak się na chwilę przebudzą to sami zasypiają. Teraz mają 5 miesięcy więc podobno odruch ssania z powodu którego dzieci chcą smoka już zanikł, a dalej to tylko kwestia przyzwyczajenia. Zobaczymy jak będzie wieczorkiem najwyżej trochę się przemęczę. No chyba, że Pawełek da czadu


        Skomentuj


          Odp: Pożegnanie "smoka"

          bagnes jeśli chcesz zabrać chłopcom smoka to do pół roku jest dobry moment. Ponoć dzieci szybko zapominają o swoich nawykach.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: Pożegnanie "smoka"

            Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
            Mój synek miał bardzo bolesne oduczanie od smokaDostał okropnego zapalenia jamy ustnej gdy miał niecały rok!Bardzo go bolało jak wziął smoka i po chorobie już bal się wziąść go do ustTak więc ja mam ten etap za sobą
            Z moja corcia bylo dokladnie tak samo gdyby nie to to te\z nie wiem jakbym sobie poradfzila.. mimo ze ciezko przeszla ta chorobe JEDYNY I najwiekszy plus t wlasnie odrzucenie monia

            Skomentuj


              Odp: Pożegnanie "smoka"

              u nas chyba będzie sukces- nie zapeszając
              Dzisiaj zauważyłam,że odkąd Milenka śpi bez smoka rusza buźką tak jakby go miała i w ciągu 3 minut zasnęła od kopa już tyle dni bez lateksu,że normalnie no imposible
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Pożegnanie "smoka"

                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                u nas chyba będzie sukces- nie zapeszając
                Dzisiaj zauważyłam,że odkąd Milenka śpi bez smoka rusza buźką tak jakby go miała i w ciągu 3 minut zasnęła od kopa już tyle dni bez lateksu,że normalnie no imposible
                Miss ja zauważyłam że bez smoczka Amelka lepiej śpi , i już tyle dni bez smoka
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pożegnanie "smoka"

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  Miss ja zauważyłam że bez smoczka Amelka lepiej śpi , i już tyle dni bez smoka
                  ile dni twoja Amelka spi bez??
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Pożegnanie "smoka"

                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    ile dni twoja Amelka spi bez??

                    Frosia Colorka
                    ma piękny suwaczek, który odlicza ile dni Amelka jest bez smoka

                    Jeszcze raz drogie Panie gratuluję Wam i Waszym dziewczynkom
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: Pożegnanie "smoka"

                      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                      ile dni twoja Amelka spi bez??
                      Patrz suwaczek
                      Tree dziękuję
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Pożegnanie "smoka"

                        Gratuluję Colorka też muszę sobie taki suwaczek sprawić- tylko się nieobraź





                        Skomentuj


                          Odp: Pożegnanie "smoka"

                          Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                          Gratuluję Colorka też muszę sobie taki suwaczek sprawić- tylko się nieobraź
                          O to Wy też bez smoka?niewiedziałam
                          Fajny suwaczek
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: Pożegnanie "smoka"

                            no i jakby powiedzieli moi panowie "buba" wszystko było by ok tylko że....... jak obydwaj chcą spać i włącza im się jednoczesny lament (czasem zasypiają przy zabawie a czasem strasznie lamentują przed snem), a jestem sama w domu to bez smoka nie da rady... Dwóch na ręcę nie wezmę, jeden krzyczy- uspokoję go trochę ale zaczyna znowu, bo drugi krzyczy...no i tylko smok jakoś uspokaja sytuację, chociaż i z nim potrafią nieźle marudzić. Ale kilka dni nie mieli smoka w buźkach tylko dzisiaj kryzys.... po pół godzinie wrzasku na zmianę nie wytrzymałam..... ale nie poddaję się będziemy dalej próbować.


                            Skomentuj


                              Odp: Pożegnanie "smoka"

                              My bez smoka juz drugi tydz,więc dopiełam swego
                              Ale muszę Milenkę smyrać koło uszka,lub po szyjce by zasnęła...wolę to niż cumel w buzi
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Pożegnanie "smoka"

                                Zabranie smoka pokazuje swe konsekwencje..
                                Amelka nie zasypia sama w łóżeczku , szuka wszędzie przytulenia zazwyczaj u Babci
                                Miss smeranie uszka u nas też pomaga , tak długo aż mała nie zrobi maślanych oczek i nie uśnie.
                                Co wieczór jest płacz , histeria wołanie wszystkich domowników domu
                                Za to popołudniu w porze drzemki wszystko jest ok...więc co jest nie tak?

                                Jedno wiem ,cieszę się że już nie mamy smoczka
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X