Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

karty pracy dla 3-latków

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  karty pracy dla 3-latków

  Mój syn od września idzie do przedszkola. Dziś na spotkaniu informacyjnym dla rodziców pani zaprezentowała karty pracy dla 3-latków, które mielibyśmy kupić i z którymi nasze dzieci miałyby pracować. Kolorowanki, wycinanki, wyklejanki itp. Nie wiem, ale po to, aby 3-latek uczył się Np. posługiwać nożyczkami wystarczy stara gazeta a nie specjalne karty pracy. Malować i kolorować też może kserówki. I do tego jest oczywiście podręcznik zawierający głównie ilustracje.

  Moje pytanie do mam, które miały dzieci w 3-latkach w przedszkolu: czy z czymś takim Wasze dzieci pracowały i czy to ma jakikolwiek sens?

 •    
     

  #2
  Odp: karty pracy dla 3-latków

  To bardzo ważna pomoc dydaktyczna dla nauczyciela. Dzieci poznają świat stopniowo a zdobyta już wiedza stanowi podstawę tego czego dziecko zdobywa kolejne szlify. Tak więc wiedza musi być poukładana w odpowiedniej kolejności i dawkach. Nowa wiedza powinna być przećwiczona w praktyce. Po to są te karty pracy.
  Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:26. Powód: link

  Skomentuj


   #3
   Odp: karty pracy dla 3-latków

   Nasz nauczyciel wyjaśnił, że takie arkusze rozwijają grafomotorykę. Poprosiła wszystkich rodziców, aby wydrukowali Karty pracy dla nauczycieli i rodzice).
   Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:27. Powód: link - reklama

   Skomentuj


    #4
    Odp: karty pracy dla 3-latków

    Popieram , moje dziecko bardzo lubiło prace z takimi kartami

    Skomentuj


     #5
     Odp: karty pracy dla 3-latków

     Ja karty pracy dla dziecka znalazłam na stronie kwiecien.academy. Polecam serdecznie , z dużą łatwością znalazłam tam ćwiczenia związane z grafomotoryką, wycinanki dla dzieci, kolorowanki, karty pracy ze szlaczkami . Wszystko co mi było potrzebne dla dziecka . polecam serdecznie
     Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:30. Powód: link

     Skomentuj


      #6
      Odp: karty pracy dla 3-latków

      Moj 3 letni synek rowniez był mega zachwycony !

      Skomentuj


       #7
       U mnie dzieciaczki przynajmniej raz w tygodniu bawią się ze szlaczkami dla dzieci. Sprawia im to niezmierną przyjemność. Osobiście polecam stronkę kolorowanki można tam znaleźć wiele ciekawych materiałów do nauki dla dzieci.
       Uwielbiam wygłupy na pewnym dystansie, taniec, muzykę oraz czas jaki spędzam z przyjaciółmi.

       Skomentuj

              
       Working...
       X