Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierś i butelka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mamelka
    replied
    Fajnie jak da się dziecko karmić na dwa sposoby, to ogromna wygoda dla mamy

    Leave a comment:

  •    
       

  • viviet
    replied
    Napisane przez urobea Pokaż wiadomość
    u nas jak narazie sie to sprawdziło.Moje maleństwo ma dwa miesiące i karmie ją piersia a jak wychodze na zajecia to maz karmi butelka tyle ze moim pokarmem. narazie nie odrzuciła piersi . Czy któras z was tak miała do 6 miesiaca??? bo to jest moje marzenie.
    Moja mała ma 48 dni i 2 razy była karmiona butelką z moim mlekiem .... nic się nie dziej nadal je z piersi.
    Myślę, że to czy Twoje maleństwo będzie chciało pierś zależy od tego jak często dostanie butelkę. Maluszkowi jest trudno jeść z piersi...Więcej wysiłku, jak zobaczy, że z butli jest lekko a smak ten sam to może być kłopot.

    Leave a comment:


  • cohenna
    replied
    Studiowałam zaocznie jak urodziłam dziecko. Miała dwa miesiące jak pojechałam na pierwszy zjazd. Mąż karmił ją moim pokarmem ale butelką. Jak wracałam to karmiłam mała piersią. Nie miałam żadnych problemów z "odrzuceniem piersi" W sumie to karmiłam małą piersią do 1 urodzin. Po prostu kiedy jest się z dzieckiem to trzeba przystawiać go jak najczęściej w miarę możliwości

    Leave a comment:


  • kf2109
    replied
    mlekooo- mniam

    ja miaałam kryzys laktacyjny jakiś miesiąc temu.Moja Kornelka ma 3 miesiące i nie najadała się moim mlekiem w pełni..Podawałam jej przez kilka tyg. Mleko w proszku,raz dziennie na noc i wszystko wyregulowało się. Teraz je c o pół godziny nieraz nawet, ale moje mleko

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    ja karmilam 1 mies tylko piersia, potem do 4 miesiaca i butla i piersia bo na uczelnie wrocilam, jak skonczylam studia przeszlam znowu tylko na piers i sporadycznie butla z moim mlekiem i tak ok miesiaca bo po 5 miesiacu zacza sie buntowac na butle!?! i do dzis nie chce pic z butli, czasem troche soczku wypije lub herbatki ale dlugo to trwalo zanim zalapal, przez jakis czas dawalam mu z kubka niekapka ale sie strasznie oblewal przy jedzeniu.

    Leave a comment:


  • viviet
    replied
    ja planuję karmić do 6/7 miesiąca a później butla

    Leave a comment:


  • mmamma
    replied
    Starszego synka od początku dokarmiłam butelką. Cyca przestał ssać jak miał 15 miesięcy. Nigdy nie odmawiał piersi.
    Młodszego do 5 miesiąca karmiłam tylko piersią. Teraz ma 6 miesięcy i je cysia, x kaszkę i jedem posiłek bezmleczny. Cysia lubi ciągle tak samo.

    Leave a comment:

  •    
       

  • colleen
    replied
    urobea ja tak karmiłam przez 5 miesięcy,potem popełniłam błąd
    (moje lenistwo wzieło góre), chciałam odespać kilka nocy i mąż
    karmił małego butlą moim mlekiem w nocy, w dzień nie bardzo
    chciał ciągnąć cycka chyba tu on był leniwy, poza tym mały cierpiał
    3 miesiące na kolki, było podejrzenie uczulenia na laktozę, tydzień wogóle
    mu nie podawałam piersi i tak pierś poszła w zapomnienie.
    Nadal nie bardzo przepada za mlekiem, mimo, że ma prawie 8 miesięcy
    zjada max 150 ml.

    Leave a comment:


  • urobea
    started a topic pierś i butelka

    pierś i butelka

    u nas jak narazie sie to sprawdziło.Moje maleństwo ma dwa miesiące i karmie ją piersia a jak wychodze na zajecia to maz karmi butelka tyle ze moim pokarmem. narazie nie odrzuciła piersi . Czy któras z was tak miała do 6 miesiaca??? bo to jest moje marzenie.
       
Working...
X