Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierś i butelka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pierś i butelka

    u nas jak narazie sie to sprawdziło.Moje maleństwo ma dwa miesiące i karmie ją piersia a jak wychodze na zajecia to maz karmi butelka tyle ze moim pokarmem. narazie nie odrzuciła piersi . Czy któras z was tak miała do 6 miesiaca??? bo to jest moje marzenie.
  •    
       

    #2
    urobea ja tak karmiłam przez 5 miesięcy,potem popełniłam błąd
    (moje lenistwo wzieło góre), chciałam odespać kilka nocy i mąż
    karmił małego butlą moim mlekiem w nocy, w dzień nie bardzo
    chciał ciągnąć cycka chyba tu on był leniwy, poza tym mały cierpiał
    3 miesiące na kolki, było podejrzenie uczulenia na laktozę, tydzień wogóle
    mu nie podawałam piersi i tak pierś poszła w zapomnienie.
    Nadal nie bardzo przepada za mlekiem, mimo, że ma prawie 8 miesięcy
    zjada max 150 ml.

    Skomentuj


      #3
      Starszego synka od początku dokarmiłam butelką. Cyca przestał ssać jak miał 15 miesięcy. Nigdy nie odmawiał piersi.
      Młodszego do 5 miesiąca karmiłam tylko piersią. Teraz ma 6 miesięcy i je cysia, x kaszkę i jedem posiłek bezmleczny. Cysia lubi ciągle tak samo.

      Skomentuj


        #4
        ja planuję karmić do 6/7 miesiąca a później butla

        Skomentuj


          #5
          ja karmilam 1 mies tylko piersia, potem do 4 miesiaca i butla i piersia bo na uczelnie wrocilam, jak skonczylam studia przeszlam znowu tylko na piers i sporadycznie butla z moim mlekiem i tak ok miesiaca bo po 5 miesiacu zacza sie buntowac na butle!?! i do dzis nie chce pic z butli, czasem troche soczku wypije lub herbatki ale dlugo to trwalo zanim zalapal, przez jakis czas dawalam mu z kubka niekapka ale sie strasznie oblewal przy jedzeniu.

          Skomentuj


            #6
            mlekooo- mniam

            ja miaałam kryzys laktacyjny jakiś miesiąc temu.Moja Kornelka ma 3 miesiące i nie najadała się moim mlekiem w pełni..Podawałam jej przez kilka tyg. Mleko w proszku,raz dziennie na noc i wszystko wyregulowało się. Teraz je c o pół godziny nieraz nawet, ale moje mleko

            Skomentuj


              #7
              Studiowałam zaocznie jak urodziłam dziecko. Miała dwa miesiące jak pojechałam na pierwszy zjazd. Mąż karmił ją moim pokarmem ale butelką. Jak wracałam to karmiłam mała piersią. Nie miałam żadnych problemów z "odrzuceniem piersi" W sumie to karmiłam małą piersią do 1 urodzin. Po prostu kiedy jest się z dzieckiem to trzeba przystawiać go jak najczęściej w miarę możliwości

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez urobea Pokaż wiadomość
                u nas jak narazie sie to sprawdziło.Moje maleństwo ma dwa miesiące i karmie ją piersia a jak wychodze na zajecia to maz karmi butelka tyle ze moim pokarmem. narazie nie odrzuciła piersi . Czy któras z was tak miała do 6 miesiaca??? bo to jest moje marzenie.
                Moja mała ma 48 dni i 2 razy była karmiona butelką z moim mlekiem .... nic się nie dziej nadal je z piersi.
                Myślę, że to czy Twoje maleństwo będzie chciało pierś zależy od tego jak często dostanie butelkę. Maluszkowi jest trudno jeść z piersi...Więcej wysiłku, jak zobaczy, że z butli jest lekko a smak ten sam to może być kłopot.

                Skomentuj


                  #9
                  Fajnie jak da się dziecko karmić na dwa sposoby, to ogromna wygoda dla mamy

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X