Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdy malec je tylko z jednej piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    gdy malec je tylko z jednej piersi

    Chciałam zapytać co robić jak dziecko je z jednej piersi a z drugiej już nie chce...czy mam sama ściągać pokarm?
  •    
       

    #2
    moja mała też woli z prawej piersi
    w ciągu dnia daje jej ulubiona pierś a jak trochę podje i juz się nie złości to zmieniam pierś, czasami to sie udaje
    za to w nocy tylko lewa jej daję i wtedy nie protestuje


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      mój synek też je z jednej - lewej, z prawej wcale nie chce dlatego prawą daję mu tylko w nocy. nie odciągam pokarmu, fakt lewa jest troche wieksza od prawej, miałam to samo 9 lat temu przy pierwszym dziecku. piersi po karmieniu nie wróciły do tej samej wielkości! Prawa jest juz zawsze mniejsza ale juz sie przyzwyczaiłam dlatego rób wszystko by jadł z obu piersi!
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Mój syn też jadał z jednej piersi ... musisz zwyczajnie przełożyć maluszka na druga stronę na początku może protestować, ale przywyknie
        powodzenia

        Skomentuj


          #5
          Ja też na początku miałam taki problem ,ale powoli go nauczyłam ciągnąc z obu piersi.Jak przystawiałam go do tej co nie chciał to był wielki płacz,więc zaczełam go przystawiac do tej piersi w nocy jak był na pół przytomny i nie wiedział do której jest przystawiony.Powoli sie nauczył,a którą piers najbardziej lubi mój wolał lewą.

          Skomentuj


            #6
            Kurcze zmuszam małą do jedzenia z obu piersi ale to nic nie daje ona po prostu nie łapie brodawki i płacze...jak dam z tej co lubi to jest spokój...

            Skomentuj


              #7
              juz moja cierpliwość jest na wykończeniui

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                cierpilwości

                niestety tak z maluszkami jest i jedyne co mozesz zrobic to cierpliwośc i Twój upór, mała wkońcu da za wygraną, a narazie zgadzam się z wszystkimi mamami, staraj karmić się na śpiąco persią, która jej nie odpowiada.
                Moja córa tez wolała lewą pierś, ale to naturalne bo gdy dziecko ma z lewej strony główkę to oprócz mleczka w buzi lepiej słyszy i czuje bicie serca mamy , które pamięta jeszcze z brzuch. życze powodzenia i wytrwałości.

                Skomentuj


                  #9
                  Musisz byc wytrwała i cierpliwaPowodzenia napisz rezultaty

                  Skomentuj


                    #10
                    Na dzień dzisiejszy daje z jednej i z drugiej mała niechętnie je, ale co ma zrobić musi
                    Staram się być cierpliwa, ale czasami to już mi brakuje do tego sił.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: gdy malec je tylko z jednej piersi

                      Wydaje mi się, że jeśli dziecko ni chce jeść z obu piersi a je tylko z jednej to mimo wszystko z tej niechcianej powinno się odciągać pokarm aby zminimalizować ryzyka nierówności piersi oraz tego, aby nie zrobiły się zastoje w tej nieużywanej piersi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: gdy malec je tylko z jednej piersi

                        moje dziecko też wolało jeść z jednej piersi ale trzeba przytawiać do obydwu żeby nie dostać zapalenia, no i nie mieć różnej wielkości piersi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: gdy malec je tylko z jednej piersi

                          Na początku karmienia piersią synuś wolał lewą pierś. Starałam się go przekładać i przystawiać do prawej. Wymagało to dużo cierpliwości, ale się udało. Z czasem synuś zaakceptował drugą pierś


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: gdy malec je tylko z jednej piersi

                            u mnie tego problemu nie było oboje jedli z obu piersi , jedynie co to córka krócej niż synek, może już za mało pokarmu miałam i przeszłyśmy na modyfikowane mleczko

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: gdy malec je tylko z jednej piersi

                              Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                              Na początku karmienia piersią synuś wolał lewą pierś. Starałam się go przekładać i przystawiać do prawej. Wymagało to dużo cierpliwości, ale się udało. Z czasem synuś zaakceptował drugą pierś
                              Potrzeba nie raz czasu i cierpliwości, a tak jak u blawatkowa15 powinno się udać. Można malca lekko oszukać układając go w innej pozycji do karmienia, tak by myślał, że to ta jego ulubiona pierś.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X