Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co nas zaskoczyło u niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co nas zaskoczyło u niemowlaka

    Witam wszystkie mamusie zakładam ten wątek abyśmy mogły podzielić się tym wszystkim, co nas zaskoczyło po porodzie a było całkiem normalne
    Może komuś to się przyda i uniknie niepotrzebnego stresu
  •    
       

    #2
    Wypada abym ja zaczęła
    Po porodzie przy okazji przewijania małej zobaczyłam, że z jej krocza wypływa śluz...strasznie się przestraszyłam i zaczęłam panikować zawołałam położną a gdy przybiegła i zobaczyła, co to jest to delikatnie wytłumaczyła mi że to normalne zjawisko. Ja nigdy o tym nie słyszałam. Zwyczajnie nie doczytałam. Czułam się jak wariatka.

    Skomentuj


      #3
      Mnie ogólnie zaskoczyła sama akcja porodowa, tyle sie osłuchałam że kobiety rodzą nawet i po dwie doby, a ja urodziłam w 10 minut. I co najlepsze lekarze byli przygotowani że urodzę malutkiego bardzo dzidziusia, miałam mały brzuszek, przytyłam 9 kg, oj gdy byście zobaczyli ich miny jak małego położyli na wagę
      4.160 kg i 58 dł, więc niekoniecznie z małego brzusia wyjdzie mały dzidziuń
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        #4
        No u mnie było odwrotnie Miałam rodzić w wodzie okazało się, że dziecko jest za duże i może będzie potrzebna cesarka. To tez było jakieś zaskoczenie...szybko musiałam się przestawić na inne tory myślenia. Szczęśliwie urodziłam siłami natury córeczkę 56 cm i 3850

        Skomentuj


          #5
          A no różnie to bywa u mnie lekarz jakby zrobił wcześniej przed porodem usg to też było by cc, ale cieszę się ze odbyło sie siłami natury. mały jest zdrowiutki i rozwija sie super.
          Pozdrawiam
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #6
            u mnie szokiem była właśnie waga dziecka bo na usg miesiąc przed porodem mała ważyła 2700 około a urodziła się z wagą 4220 i też z małego brzuszka


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Ktorego dnia zobaczylam jak moje dziecko ma straszne tak jakby biale pryszcze na szyji. Pomyslalam w tym wieku... Co sie okazalo troszke go przegrzalam mial potówkiTrosze maści i po krzyku Poprostu myslalam ze jak go w szpitalu poowijali w takie bety to ze musi mu byc zimno wiec ja chcialam sprawic mu ciepełko- przesadziłam
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                U nas pojawiła się ciemieniucha na główce, co niestety czasem sie zdarza.

                Skomentuj


                  #9
                  U nas tez sie pojawiła, ale zwalczyliśmy ja szybciutko
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja zaraz po porodzie zaczełam przebierac małego a tam krew w pieluszce taka mała plamka,na chwile znieruchomiałam ale pielegniarka wytłumaczyła mi że jeszcze sie organizm oczyszcza po porodzie.Też tego nie wiedziałam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
                      Wypada abym ja zaczęła
                      Po porodzie przy okazji przewijania małej zobaczyłam, że z jej krocza wypływa śluz...strasznie się przestraszyłam i zaczęłam panikować zawołałam położną a gdy przybiegła i zobaczyła, co to jest to delikatnie wytłumaczyła mi że to normalne zjawisko. Ja nigdy o tym nie słyszałam. Zwyczajnie nie doczytałam. Czułam się jak wariatka.
                      Ja też wpadłabym w panikę, bo nigdy o tym nie słyszałam

                      Skomentuj


                        #12
                        miło wiedzieć, że nie tylko ja czegoś nie doczytałam hihihi
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          dla mnie najwiekszym szokiem byla glowka mojego synka, byla strasznie dluga i zaciagnieta strasznie do gory,wygladalo to jak u kosmity wiedzialam ze jest to spowodowane porodem silami natury ale pierwsze wrazenie to byla panika i pytanie do poloznej czy to minie pare godzin po porodzie po wielkiej glowce nie bylo ani sladu
                          Kubuś ur. 28.05.2009

                          Nasz synuś ma już...
                          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                          Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                          Skomentuj


                            #14
                            a mnie zaskoczyl slad na czole mojego synka tzw<dziobniecie bociana> naczyniak plaski okazalo sie ze wiele dzieci tak ma i ze znika to do roczku
                            Attached Files
                            Last edited by olcm80; 15-08-2009, 10:22.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: co nas zaskoczyło u niemowlaka

                              mój synek też tak miał jednak już po 7 miesiącu nie było nawet śladu bocianka :P hehe fajna nazwa swoją drogą ale nie powiem, bo się wystraszyłam jak to zobaczyłam, chociaż siostra, która była przy porodzie od razu wiedziała co to jest i natychmiast mnie uspokoiła

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X