Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie chce pic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie chce pic

    Witam,
    Moj syn Filip ma wlasnie 3 miesiace i dwa tyg, od miesiaca pije mleko modyfikowane, chcialambym go przepajac gdyz ma problemy z kupka (bardzo twrdy stolec). niestety nie chce nawet patrzec na herbatki, wode, probowalam nawet dac mu soczek jablkowy hippa ale wszystko wypluwa
    nie wiem co jeszcze moge zrobic a wiem ze jezeli nie bedzie pic to ta kupa go kiedys porozrywa
    POMOZCIE MOZE TEZ MIALYSCIE TAKI PROBLEM
  •    
       

    #2
    nie wiem jakie macie mleczko,ja też miałam z synkiem takie problemy, prawie od początku był na butli, radziłabym ci zmenic mleko na bebilon,jest rewelacyjny,nie ma po nim zaparć i dzieci chętnie je piją, ale poradz się najlepiej pediatry.

    Skomentuj


      #3
      Niestety mieszkam w anglii i nie mam dostepu do tego mleka, obecnie daje mu SMA Gold bardzo popularne tutaj mleko, ale kupie inne i sprawdze moze bedzie lepiej

      Skomentuj


        #4
        Ankeczka może spróbuj inne mleczko ale wiąże sie to tez z tym że mały może na nie też kiepsko zareagować, u mnie synek właśnie jak miał coś ok 2-3 miesiące też miał problemy jak nie z kupka to z brzuszkiem i pomagały ciepłe okłady albo delikatne masowanie, może spróbuj.
        pozdrawiam
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          może zadziała przegotowana woda....

          Skomentuj


            #6
            Mysle ze pomoglo by wszystko gdyby tylko chcial pic.
            wczoraj i dzisiaj rano "wcisnelam" w niego troszke hippa jablkowego i wieczorkiem kupka byla miekka ))))))))))))))))))) i zrobil ja bez problemow.
            ale caly czas mam problem zeby pil bo ile mozna zmuszac a strasznie sie denerwuje i krztusi przy tym.

            Skomentuj


              #7
              Witaj!
              Miałam na początku ten sam problem. Mały robiła małę twarde kulki, ale co ciekawe nie zawsze tylko raz takie raz takie.Co sie okazało źle robilismy mu mleko. Tzn mąż Poprostu nie tak jak na opisie robil np zamiast dawać płaskie łyżeczki to on dawał czubate Wychodzi wiec wtedy wiecej i nieproporcjonalnie. Teraz robimy juz dobrze i jest ok. A o tym problemie rozmawialismy z naszą lekarką i to ona powiedziala nam ze to przez to mleko. Moze ty masz ten sam problem. A co do herbatek, to poki co podawaj jeszcze wode z gukoza lub sama.
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja mam podobny problem, tylko ja karmie piersią i zaczęłam wprowadzac zupki i kaszki więc i picie chciałam i mała nie chce i przez to ma zatwardzenia, nie pomaga nawet częstrze przystawianie do piersi
                zmuszam ja do różnych soczków herbatek ale nie bardzo jej idą
                a woda z glukoza podobno nie ma c do słodkiego przyzwyczajac bo potem np. soczku z miętą czy melisa dzieci nie zechcą. niestety u nas nic na razie nie idzie, ale to dopiero 2 tygodnie próbuję, może si e powiedzie


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Zmienilam mu mleko i musze powiedziec ze robi mieciutkie kupki. problemem moglo byc tez to ze moj maz rowniez dawal wieksze porcje
                  Caly czas staram sie dawac mu herbatki czasami nawet pociagnie 10-20ml kopru wloskiego.
                  Mam jeszcze jedno pytanie, Filip powinien jesc juz 210ml co 5 godzin a on nawet 180 nie zjada, czasmi 150 czasmi mniej. czy to normalne?????
                  moze dodam ze 4 tyg temu wazyl 6,46kg a teraz 6,78kg wydaje mi sie ze za malo przybiera

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez ankeczka Pokaż wiadomość
                    Zmienilam mu mleko i musze powiedziec ze robi mieciutkie kupki. problemem moglo byc tez to ze moj maz rowniez dawal wieksze porcje
                    Caly czas staram sie dawac mu herbatki czasami nawet pociagnie 10-20ml kopru wloskiego.
                    Mam jeszcze jedno pytanie, Filip powinien jesc juz 210ml co 5 godzin a on nawet 180 nie zjada, czasmi 150 czasmi mniej. czy to normalne?????
                    moze dodam ze 4 tyg temu wazyl 6,46kg a teraz 6,78kg wydaje mi sie ze za malo przybiera
                    Ja mam synka 11 miesięcy i więcej mleka niż 180 nie wypije na raz, w ciągu dnia pije 3 razy, za soczkiem nie przepada za bardzo ale zajada sie deserkami.
                    Ankeczka ale dziecko im starsze tym mniej przybiera na wadze,przynajmniej tak jest u mojego dziecka, tez sie martwiła ale p doktor stwierdziła że nie potrzebnie bo wszystko jest dobrze.Pozdrawiam
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      jeszcze 2 tygodnie i będziesz mogła dziecku podać śliwki gerbera - są od 4 miesiąca. powinny pomóc na zaparcia

                      Skomentuj


                        #12
                        Suszone śliwki Gerbera są rzeczywiście rewelacyjne na zaparcia.
                        A może spróbuj poić go łyżeczką albo strzykawką?

                        Skomentuj


                          #13
                          dzieki bardzo za wszystkie rady, przydadza sie na pewno nie tylko mi
                          Z synkiem nie mam juz problemow, zmienilam mleko na HIPPA, tata nie robi juz za duzych porcji i nawet bez prezpijania kupki sa piekne co prawda wciaz nie chce pic ale dzisiaj zjadl pierwszy sloiczek hippa i bardzo mu smakowal pozdrawiam wszystkie mamuski

                          Skomentuj


                            #14
                            Moja Ola ma prawie 3 miesiace i też problemy z kupkami (twrde i często zielone) i piciem. Smakowała jej herbatka rumiankowa ale jest na nią uczulona. Teraz z płaczem pije wode przegotowaną z łyżeczki. Mała dostawała Nutramigen, ale chyba przestał jej smakować (?) bo wypluwała i teraz dostaje Bebilon Pepti. Wypija 150 ml i waży 4900.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X