Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko na Wyspach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecko na Wyspach

    Witam wszystkich rodziców lub przyszłych rodziców mieszkające w UK. Ja mieszkam tu od 2 lat a 4 miesiące temu urodziła się ZuziaDlatego też mogę służyć poradą wszystkim potrzebującym porady z zakresu bycia rodzicem na WyspachStarałam się o benefity, urlop macierzyński, zawieszenie na pełnych prawach itd itp. Zarówno w czasie ciąży jak i teraz korzystam z angielskiej opieki zdrowotnej oraz wszelkich oferowanych świadczeń. Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga, w których po trochu przedstawiam życie rodziców w AngliiWpiszcie się do listy gości, zostawcie po sobie ślad. Może uda nam się nawiązać kontakt?Pozdrawiam!!!
  •    
       

    #2
    Witam. My jeszcze nie mieszkamy na Wyspach ale za pare dni tam wylądujemy. Nasz synek ma 6,5 miesiąca i mamy zamiar się starać o uzyskanie odpowiednich świadczeń tym bardziej, że prace będziemy mieli tam legalnie i wszystko nam przysługuje. Wszystko ale nie mam pojęcia co dokładnie. I jak tam jest ze szczepieniami maluszków. Trosze jestem tym przerażona

    Skomentuj


      #3
      Witaj!
      Jeśli będziesz pracować legalnie przysługuje Ci Child Benefit oraz Children Tax Credit. Możesz starać się również o Working Tax Credit-ale to już zależy od wysokości zarbków podobnie jak Income Support, Council Tax Benefit itp. Co do szczepień to zajrzyj na mojego bloga www.urbanki3.bloog.pl a tam w zakladce "takie różne rzeczy" znajdziesz kalendarz szczepień w UK. POZDRAWIAM!!

      Skomentuj


        #4
        Dzięki bardzo za podpowiedź

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziecko na Wyspach

          Ja nie wybieram się do UK, ale bardzo ciekawi mnie , jak państwo tam pomaga rodzinom, dlatego z miłą chęcią zajrzę na Twojego bloga.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziecko na Wyspach

            Ciekawe Mój brat jest na wyspach i podrzucę jego żonie Twojego bloga może polubi go i będzie zaglądać w końcu fajnie jest móc od kogoś zaczerpnąć wiedzy, skoro nikt inny ze znajomych czasami nie może nam pomóc.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X