Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

    Czyli wychodzi na to że większość z nas Śpi z dzieckiem Ja tam niczego nie żałuję

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

      Moja pierwsza córcia spała ze mną..miałam ogromne łózko i nie miałam męża ;-) teraz jest mąż, wiec będzie trudniej ale myślę, ze coś wymyślimy :-) może jakas dostawka..

      Skomentuj


        #33
        Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

        Taka podstawka to też rozwiązanie
        macdzia - ja też męża nie miałam Bo więcej go nie było niż był w domu To dziecko w pewien sposób wypełniało tą samotność

        Skomentuj


          #34
          Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

          Synek od małego śpi sam w swoim łóżeczku chyba że jest chory czy ząbkuje ale prze 9 miesięcy było może z 10 takich nocy że lądował w naszym łóżku. Nie lubię tego bo ciągle się martwię że mały spadnie albo któreś z nas go przygniecie nie wspominając już o cudownych kopniakach

          Skomentuj


            #35
            Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

            hehe znam te kopniaki - u mnie Zosia śpi z nami okazjonalnie jak źle się czuje, lub ząbki mordują - ona się kręci niemiłosiernie i przyjmuje takie pozycje do spanka, że ja jak to widzę to mnie serce boli,

            Skomentuj


              #36
              Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

              Fabianek od początku nauczony jest spania w swoim łóżeczku i nie uczę go spania z nami bo byśmy sie na łóżku nie pomieścili w czwórkę. Pewnie jak by płakał to bym z nim spała w drugim pokoju, ale że jest grzeczniutki to śpi sam

              Skomentuj


                #37
                Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                No ja też będe się starać żeby córa sama spała..ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce..? Wiadomo, różnie bywa..

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                  U nas generalnie mała spała w łóżeczku sama, zdarzało się właściwie nadal się zdarza że śpi z nami, ale to tylko wtedy jak się w nocy przebudzi i nie chce mi się jej usypiać w łóżeczku, dla własnej wygody biorę ją do nas i śpimy dalej

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    Fabianek od początku nauczony jest spania w swoim łóżeczku i nie uczę go spania z nami bo byśmy sie na łóżku nie pomieścili w czwórkę. Pewnie jak by płakał to bym z nim spała w drugim pokoju, ale że jest grzeczniutki to śpi sam
                    W dzień też mały śpi w łóżeczku?
                    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                    No ja też będe się starać żeby córa sama spała..ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce..? Wiadomo, różnie bywa..
                    Oj różnie chociaż powiem Ci że mi większość założeń z okresu ciąży jednak udało się spełnić czego i Tobie życzę
                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    U nas generalnie mała spała w łóżeczku sama, zdarzało się właściwie nadal się zdarza że śpi z nami, ale to tylko wtedy jak się w nocy przebudzi i nie chce mi się jej usypiać w łóżeczku, dla własnej wygody biorę ją do nas i śpimy dalej
                    A nie boisz się że mała wstanie przed Tobą i spadnie na podłogę?

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                      A nie boisz się że mała wstanie przed Tobą i spadnie na podłogę?[/QUOTE]

                      Nie, nie boję się bo śpi w środku, nigdy nie było takiej sytuacji żeby znalazła się w jakimkolwiek niebezpieczeństwie ja to mam raczej czujny sen i budzę się jak się mocniej rusza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        A nie boisz się że mała wstanie przed Tobą i spadnie na podłogę?
                        Nie, nie boję się bo śpi w środku, nigdy nie było takiej sytuacji żeby znalazła się w jakimkolwiek niebezpieczeństwie ja to mam raczej czujny sen i budzę się jak się mocniej rusza [/QUOTE]

                        Ja czasem zostawiam nad ranem młodego z nami i zawsze tego żałuje bo otwieram oczy na każdy jego ruch i dodatkowo na ruch męża czy się nie przekręca na syna i nici ze spania...

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                          Moja juz ma 20 miesięcy więc aż tak się nie boję, bardziej to ona nas obija i kopie Nie wiem czy dobrze pamiętam pradip, Twój synek ma coś koło 8 miesiąca?? w tym wieku jak Majka była to też się o nią bardziej bałam, byłam czujniejsza,bo mąż ma trochę taki niekontrolowany sen, bałam się żeby jej nie przygniótł czy coś ale z czasem to mija, teraz bez obaw biorę ją do naszego łózka.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                            Moja juz ma 20 miesięcy więc aż tak się nie boję, bardziej to ona nas obija i kopie Nie wiem czy dobrze pamiętam pradip, Twój synek ma coś koło 8 miesiąca?? w tym wieku jak Majka była to też się o nią bardziej bałam, byłam czujniejsza,bo mąż ma trochę taki niekontrolowany sen, bałam się żeby jej nie przygniótł czy coś ale z czasem to mija, teraz bez obaw biorę ją do naszego łózka.
                            No to Twoja pannica pewnie już sama ładnie schodzi z łóżka. Mój Dreptak ma 9,5 miesiąca i aktualnie jest na etapie wdrapywania się na wszystko i już się nie mogę doczekać kiedy opanuje też schodzenie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                              Najczęściej mały śpi w łóżeczku chociaż zdaża się ze np. po spacerku zostaje w wózku, albo gdy Zuzia chce go powozić i zaśnie to go nie przekładam.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Czy wasze dziecko śpi z wami w łóżku?

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                No to Twoja pannica pewnie już sama ładnie schodzi z łóżka. Mój Dreptak ma 9,5 miesiąca i aktualnie jest na etapie wdrapywania się na wszystko i już się nie mogę doczekać kiedy opanuje też schodzenie.
                                u na Zosia opanowala wychodzenie i schodzenie z lozka jak juz ladnie chodzila

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X