Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla 3-latki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent dla 3-latki

    Dziewczyny drogie, co kupić trzyletniej chrześniaczce na urodziny? Jak wiadomo, chrześniaczka to dziewczynka ale wolałabym jakiś prezent uniwersalny, nie np. lalkę czy kuchenkę. Liczę na Waszą pomoc! I z góry dzięki
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent dla 3-latki

    Witaj

    Moja córka ma 3 lata 7mc,powiem ci że dostała na Mikołaja(miała niecałe 3 latka) komputer-oczywiście taki dla dzieci.Jest w nim wiele ciekawych zadań w języku polskim i angielskim-ma 30 funkcji..Gdybym miała doradzić to właśnie taki komputer polecam.Koszt- akurat "nasz " to 60zł.
    Pozdrawiam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent dla 3-latki

      Myślę,ze taki laptopek byłby w porządku.. a i dziecko sie uczy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent dla 3-latki

        Super pomysł - dokładnie o coś takiego mi chodziło. Rozwijające, ale tak, że dziecko się nie nudzi, za pomocą zabawy. No i będzie miała własny komputer - szał Cena też mi jak najbardziej odpowiada Zdołam dołożyć do prezentu znienawidzone przez nią, a ulubione przez rodziców ubrania i wszyscy będą zadowoleni

        Dzięki wielkie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent dla 3-latki

          Nie ma za co,polecam się na przyszłość...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent dla 3-latki

            A ja polecam coś przeciwnego. Nie gra elektroniczna ale edukacyjna gra rozwijająca zdolności manuale u dzieci. Rozwijanie sprawności małych rączek oraz spostrzegawczości i ćwiczenie pamięci.



            Gra nazywa się NAWLEKAJ NIE CZEKAJ.

            Są dwie wersje tej gry, jedna większa i druga mniejsza. Różnią się ilością sznurków do nawlekania i ilością kolorowych kulek.
            Bardzo ciekawa gra za niewielkie pieniądze.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent dla 3-latki

              Te gry z Alexandra (jak nawlekaj nie czekaj) w ogóle są bardzo fajne, porządnie zrobione i edukacyjnie - super.
              Myśmy je kupowali w szkolnisie (szkolnis.pl/, ale to sporo sklepów ma je w ofercie - myślę że dla 3latki do jest bdb pomysł.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent dla 3-latki

                A może ciastolina, puzzle edukacyjne Mapa Polski (moje córki uwielbiają), albo blilibo (http://www.bilibo.pl/zabawki/bilibo.html)?

                A może coś oryginalnego http://babyonline.pl/przedszkolak_ed...l?galg_id=2738

                Co myślicie o takich lalkach? Czy pomagają w przekazaniu dzieciom wiedzy na temat ciąży i narodzin czy raczej to tylko szokujący gadżet? Kupiłybyście swoim dzieciom?
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent dla 3-latki

                  A może kupić coś z czym dziecko mogłoby poszaleć na podwórku. Myślę tu np o rowerku trójkołowym. Taki rowerek, przeznaczony dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Myślę, że sprawi on wiele frajdy i radości dziecku i jak rodzicom.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent dla 3-latki

                    Wszyscy kombinujemy jak kupić dziecku coś wyjątkowego a tymczasem zapominamy o najfajniejszych prezentach jakimi są książki. Od siebie mogę Ci polecić to: http://bambinoluk.pl/. Moje dziecko było tym zachwycone

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent dla 3-latki

                      A ja polecam gry.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent dla 3-latki

                        ja ostatnio kupiłam gadający laptop dwujęzyczny fajna zabawka, mała nie może się od niej oderwać przy okazji wgrałam paragon na listdomikolaja.pl i może uda mi się wygrać w loterii jakieś bony na świąteczne zakupy, byłabym baaaardzo szczęśliwa :P

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent dla 3-latki

                          A może sukieneczkę? Mojej Aniuli kupiłam na urodzinki w lutym śliczną białą pikowaną z czarnymi lamówkami http://slodkiciuszek.pl/elegancka-pi...ziewczynkihtml Jest po prostu boska! Cieszę się, że można dla naszych pociech dostać takie fajne ubranka. Załączam fotkę jej nowej kreacji
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent dla 3-latki

                            Ja osobiście bym polecała gry edukacyjne, może puzzle, książeczki z puzzlami, wszystko zależy od budżetu którym dysponujemy )

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent dla 3-latki

                              Można kupić ubranka, tego nigdy za wiele ale i także zabawki. Tylko jeżeli chodzi o ubranka to trzeba zapytać rodziców o rozmiar żeby za małych czy też za dużych nie kupić. A co do zabawek to są bardzo fajne tablety edukacyjne dla dzieci czy też taki stoliczek do malowania z wszystkimi potrzebnymi elementami.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X