Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laktatory wasze opinie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Laktatory wasze opinie

    Zastanawiam się jaki laktator wybrać:

    - ręczny/gruszkowy czy z rączką
    - elektryczny

    Na co zwracać uwagę przy zakupie? Macie ulubione marki laktatorów?


  •    
       

    #2
    Odp: Laktatory wasze opinie

    Ja miałam ręczny gruszkowy-nie polecam-trzeba było dużo wysiłku aby odciągnąć mleko-sama nie dawałam rady-musiał mi pomagać w tym mąż

    Skomentuj


      #3
      Odp: Laktatory wasze opinie

      Ja jestem fanką laktatorów, karmię już przeszło pół roku i nieraz uratowały mi życie - na początku gdy miałam strasznie dużo pokarmu aż piersi nie szło dotknąć lub gdy chcę wyjść, a i ostatnio okazał się niezbędny - jak synek był chory i nie chciał ssać. Ja mam ręczny i w zupełności mi wystarcza. W szpitalu kilka razy korzystałam z elektrycznego, ale na co dzień naprawdę jest niepotrzebny. Na jakiejś promocji kupiłam firmy Tommee Tippee, i jestem zadowolona. Ale myślę że inne też dobrze spełnią swoją rolę. Dla mnie ważne jest aby miał wkładany dodatkowy pojemniczek do butelki - tak żeby bez przelewania można było zakręcić i przechowywać czy to w lodówce czy zamrażarce Co do pytania czy ręczny z rączką czy gruszką , zdecydowanie z rączką, jest o niebo wygodniejszy i sama regulujesz sobie ciąg - poco męczyć piersi.
      Last edited by admace; 19-10-2011, 00:07.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Laktatory wasze opinie

        Ja mam ręczny z tomme tippe taki http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...e-Tippiee.html na razie jeszcze nie używany, ale kupionu na wszelki wypadek, bo dużo dziewczyn pisze że trzeba mieć! Jak skorzystam to napisze ;-) ale z tego co czytałam to dużo mam własnie tommee poleca!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Laktatory wasze opinie

          wzszystko zalezy ile zamierzasz go uzywac, bo jezeli np bedziesz wracac do pracy i codziennie zbierac odpowiednie porcje mleka na Twoja nieobecnosc to polecam elektryczny (choc nie mam doswiadczenia)

          przy braku wygibasow i tylko okazjonalnym (np wyjscie do sklepu, wieczorkiem czy do poczatkowej "regulacji "piersi wystarczy reczny , gruszkowego nie polecam, a z wajcha sa fajne ja mialam aventu uzywany przez bratowa troche mocno zuzyty, ale mi starczyl i nie bylo z nim zadnych problemow, mialam jeszcze gruszkowy przy synu,( ale na pewno gruszkowym mocniej moglam sciagna mleko jednak wygibasy byly okrutne i dlugo to trwalo no i wymagana byla idealna szczelnosc miedzy butelka a ssawkaco nie bylo latwe do uzyskania ,nawet z zalaczonymi uszczelkami-campol)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Laktatory wasze opinie

            NIEPOTRZEBNY WYDATEK-IM WIECEJ MLEKA ODCIAGASZ TYM WIEKSZA MASZ NADPRODUKCJE I W TEDY ZACZYNA SIE BOL-NIEPOTRZEBNY.zDAJ SIE NA NATURE I KARM DZIECKO SYSTEMATYCZNIE CO 2-3 GODZINY,A BEDZIE DOBRZE A JESLI BEDZIE ZA DUZO POKARMU -NAJZWYCZAJNIEJ ODCIAGNIJ GO RECZNIE PRZYCISKAJAC ZGRUBIENIA,ANI BOLU ANI STRESU


            Skomentuj


              #7
              Odp: Laktatory wasze opinie

              Polecam elektryczny z firmy Medela



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Laktatory wasze opinie

                ja takze miałam ręczny taki na pompkę i szczerze mówiąc takiego nie polecam,aby ściągnąć pokarm musiałam się nieźle nagimnastykować,całe szczęście że musiałam go użyć tylko parę razy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Laktatory wasze opinie

                  Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                  Polecam elektryczny z firmy Medela
                  Podpisuje się pod tym co napisała koleżanka. z tej firmy laktatory są super.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Laktatory wasze opinie

                    Hej, ja mialam 2 reczne medeli i lansinoh, powiem szczerze ze nie polecam jezeli planujesz karmic malca wylacznie odciagnietym pokarmem. Chyba ze potrzebujesz lakatora tylko na odciagniecie mleka raz na jakis czas to reczny jak najbardziej wystarcza.Ja wolalam lansinoh, medela za wolno odciagala.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Laktatory wasze opinie

                      Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                      NIEPOTRZEBNY WYDATEK-IM WIECEJ MLEKA ODCIAGASZ TYM WIEKSZA MASZ NADPRODUKCJE I W TEDY ZACZYNA SIE BOL-NIEPOTRZEBNY.zDAJ SIE NA NATURE I KARM DZIECKO SYSTEMATYCZNIE CO 2-3 GODZINY,A BEDZIE DOBRZE A JESLI BEDZIE ZA DUZO POKARMU -NAJZWYCZAJNIEJ ODCIAGNIJ GO RECZNIE PRZYCISKAJAC ZGRUBIENIA,ANI BOLU ANI STRESU
                      kolibrek- dobrze piszesz tez tak uwazam

                      choc od porodu minelo 3 tyg to 3 razy uzylam laktatora,mam elektr. MEDELA, w pierwszej ciazy mialam reczny,jak dla mnie porazka, odciski na rekach mi sie porobily od uciskania...najlepiej do dziecko do cyca przystawiac
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Laktatory wasze opinie

                        oczywiście ze bardzo dobrze zeby jak najczesciej przystawiac malucha do piersi, ale laktator jest wspaniałym narzedziem gdy pokarm zanika, lub gdy chcemy mrozic pokarm. Osobiscie mialam elektryczny z aventu plus pasujace do niego kubeczki domrozenia mleka. Miałąm cała zamrażarke tkiego mleczka o procz tego karmilam piersia. Jak skonczylo mi sie w piersiach pokarm, to przedluzylam karmienie moim mlekiem o 2 miesiace !!. Jak dla mnie rewelcyjna sprawa. Do laktatora bezposrednio dokrecalo sie butelke lub pojemnik i bez zadnego przelewania mleka mozna bylo je wykorzystac, tak samo z tego kubeczka do mrozenia mozna bylo zrobic butelke

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Laktatory wasze opinie

                          hej, słyszałam,że ten firmy medela jest rewelacyjny, ja niestety nie używałam żadnego, nie mam na tyle pokarmu, żeby odciągać...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Laktatory wasze opinie

                            Ja mam ręczny firmy avent philips i jestem z niego bardzo zadowolona..a odciągam pokarm codziennie Można sobie samej narzucić tępo odciągania. odciagam pokarm od 3 miesiecy i zajmuje mi to naprawde nie wiele czasu.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Laktatory wasze opinie

                              ja mam bardzo przykre doświadczenia z medelą w kwestii użytkowania jak i serwisu. Aktualnie mam 3 bez użyteczne laktatory medeli tylko dlatego, że serwis nie chciał ich naprawić ze względu na to że zasysały mleko. Przez przypadek w sumie nabyłam laktator elektryczny AMEDA – polecam każdej znajomej nie da się opisać co za różnica i wygoda. To co pisały moje przedmówczynie: posiada regulacje i tempo siły ssania, wiec dostosowuje go wg, siebie. Jest dostosowywany do odciągania z dwóch piersi jednocześnie wiec nie tracę czasu najpierw na jedną potem na drugą. A jeśli czuje potrzebę odessania tylko z jednej też mam taką możliwość. Mleko mogę odessać bezpośrednio do załączonych butelek albo do woreczków i zamrozić. Do butelek pasuje każdy smoczek wiec nie musiałam kombinować z przelewaniem mleka do butelki maluszka tylko karmiłam bezpośrednio z butelki laktatora. No i odwaliłam kawał reklamy hihihih

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X