Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laktatory wasze opinie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Laktatory wasze opinie

    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
    W domu mam laktator ręczny, w szpitalu korzystałam z elektrycznego. Elektryczny jest po prostu wygodniejszy. Tak więc dziś wolałabym wydać więcej, a kupić elektryczny.
    ja ściąga się sporadycznie - a znam takei mamy, które używały laktatora raz an ruski rok to szkoda pieniędzy w moim mniemaniu bo trochę kosztują te elektryczne - a jak nastawiamy się na częste ściąganie to warto rzeczywiście zainwestować

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Laktatory wasze opinie

      Moja siostra ma 3-miesięczne bliźniaki i w dzień ściąga pokarm nawet 7 razy, a w nocy raz. Karmi tylko i wyłącznie swoim pokarmem W jej przypadku laktator elektryczny jest niezbędny


      Skomentuj


        #48
        Odp: Laktatory wasze opinie

        Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
        Moja siostra ma 3-miesięczne bliźniaki i w dzień ściąga pokarm nawet 7 razy, a w nocy raz. Karmi tylko i wyłącznie swoim pokarmem W jej przypadku laktator elektryczny jest niezbędny
        ja byłam w takiej samej sytuacji tylko, że jedno dziecko do wykarmienia, miesiąc karmiłam normalnie - potem po zachłystowym zapaleniu płuc spowodowanym zachłyśnieciem pokarmu - nie potrafiła przystawić dziecka, wszyscy mówili, że nie dam rady ściągać długo pokarmu - ja zawzięta bestia powiedziałam sobie, że dam radę - kilka miesięcy ręcznym, potem elektrycznym do dwóch lat, a siostrę Twoją podziwiam - wykarmić dwójkę dzieci swoim i to ściągniętym to wyczyn i gratuluje jej z całego serca

        Skomentuj


          #49
          Odp: Laktatory wasze opinie

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          ja byłam w takiej samej sytuacji tylko, że jedno dziecko do wykarmienia, miesiąc karmiłam normalnie - potem po zachłystowym zapaleniu płuc spowodowanym zachłyśnieciem pokarmu - nie potrafiła przystawić dziecka, wszyscy mówili, że nie dam rady ściągać długo pokarmu - ja zawzięta bestia powiedziałam sobie, że dam radę - kilka miesięcy ręcznym, potem elektrycznym do dwóch lat, a siostrę Twoją podziwiam - wykarmić dwójkę dzieci swoim i to ściągniętym to wyczyn i gratuluje jej z całego serca
          Wszyscy jesteśmy z Niej bardzo dumni. Siostra przeżyła już 3 kryzysy laktacyjne. W pewnym momencie myślała, że się podda. Jej mąż chciał już karmić maluchów mm, ale siostra się nie dała i cały czas dzielnie walczy. Podziwiam takie zawzięte mamy


          Skomentuj


            #50
            Odp: Laktatory wasze opinie

            Podziwiam Twoją siostrę! To super, że się tak uparła ja też byłam uparta z jednym, ale czasami musiałam odciągać mleko, wtedy wybrałam laktator ręczny Chicco Natural Feeling, odciąganie pozwalało mi dłużej karmić piersią, w żaden sposób nie zaburzyło mi to laktacji delikatna silikonowa część która bezpośrednio przylegała do piersi wcale jej nie podrażniała. A wiem, że moje kumpele miały z tym problem gdy używały innych firm.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Laktatory wasze opinie

              Ja przy drugiej ciąży też chyba będę bardziej walczyć o karmienie piersią bo może trochę zbyt szybko się poddałam i mogłam zupełnie zrezygnować z mieszanego karmienia

              Skomentuj


                #52
                Odp: Laktatory wasze opinie

                Ja walczyłam, chociaż ciagle mam wrażenie, ze za mało. Pewnie ile bym nie walczyła zawsze bym tak uważała. Tak to już jest. Teraz to już mam nawet dwa laktatory, które czekają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Laktatory wasze opinie

                  Ja na pewno sobie teraz kupię porżadny laktator bo wiem że bez tego jest bardzo trudno rozhulać laktację gdy są problemy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Laktatory wasze opinie

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Ja na pewno sobie teraz kupię porżadny laktator bo wiem że bez tego jest bardzo trudno rozhulać laktację gdy są problemy.
                    Ja właśnie przy pierwszym dziecku myślałam, że mam takie piersi, że po prostu się nie da. Ściągałam max. 30ml, a naprawdę trwało to długo :/ Dlatego, jak zaczęły mi się zjazdy (studia), to po prostu mąż dawał córce mm.
                    A przy drugiej bardziej weszłam w temat laktatorów i okazuje się, że nie ma co oszczędzać, lepiej popytać znajomych, poczytać w necie i kupić porządny. I da się ściągać
                    Ja mam ręczny Chicco Natural Feeling i jestem bardzo zadowolona. Przy tym poprzednim (on nawet nie miał firmy...), trzeba było mocno naciskać tą rączkę, był ogólnie niepraktyczny. A ten z Chicco delikatnie się dociska, w zasadzie 2 palce wystarczą, ładnie mleczko ciągnie w sposób ciągły, nie podrażnia piersi, bo jest miękka ta nakładka. Fajny produkt

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Laktatory wasze opinie

                      oo, taki mam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Laktatory wasze opinie

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Laktatory wasze opinie

                          Mialam kilka recznych i powiem szczerze denerwowaly mnie bo nie umislam nimi odciagac pokarmu

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Laktatory wasze opinie

                            ja miałam ręczne i stwierdzam że wolę wygodę i tym razem na pewno kupiłabym elektryczny. Strasznie się namęczyłam nad tym ręcznym to było coś okropnego

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Laktatory wasze opinie

                              Ja też miałam taki ręczny z firmy canpol babies, na początku dobrze mi sie sprawował, ale chyba moje piersi były bardziej wymagające i nie utrzymałam zbyt długo pokarmu. Następnym razem też zaopatrzę się w elektryczny.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Laktatory wasze opinie

                                Przy córce używałam zwykłego ręcznego laktatora z Aventu a ściągałam pokarm 10 miesięcy. Natomiast teraz jak robię to sporadycznie to mam automatyczny z canpol babies hihi mogło być na odwrót

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X